Dermedic, Baby, Linum Emolient, Masło intensywnie natłuszczające

Dermedic, Baby, Linum Emolient, Masło intensywnie natłuszczające

Dermedic Baby Emolient masło to wieloskładnikowy preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
Działanie:
-kompleksowo pielęgnuje i chroni skórę dziecka
-zapobiega przenikaniu przez naskórek drobnoustrojów oraz alergenów
-chroni przed drażniącymi działaniami czynników zewnętrznych
Stosowanie: Nanieść równomiernie na skórę cienką warstwę preparatu i pozostawić do wchłonięcia. Nadaje się również do pielęgnacji twarzy i dłoni. W stanach zaostrzenia objawów nadmiernej suchości skóry zwielokrotnić używanie preparatu.

krem
w słoiku
100 – 250ml
Skóra
wrażliwa, sucha

Bardzo dobry produkt

Masło natłuszczajace sprawdziło sie u mnie bardzo dobrze, niestety juz od narodzin mielismy problemy z przesuszona skóra po kilku tygodniach walki z róznymi preparatami Pani w aptece poradziła by spróbowac tego masła i był to strzał w 10! super tłuste nie pozostawia jakiegos dyskomfortu na ciele, długo utrzymuje nawilżona bariere na skórze i w końcu było widac poprawę. Teraz jest to nasz kosmetyk s.o.s i chetnie i ja po niego sięgam kiedy mam przesuszone dłonie lub usta. Warto aby znalazł sie na stałym wyposażeniu każdej mamy.

Cudowny kosmetyk

Jedyny kosmetyk, który poradzil sobie z przesuszona i podrazonioną skóra mojego maluszka. Działa natychmiastowo. Już po. Jednej aplikacji widać ogromną różnice. Dodatkowo ma przyjemny zapach

Używa produktu od: próbka

Wykorzystała: kilka próbek

pomocna dłoń na atopową skórę i odpażenia

Jest to krem przeznaczony dla dzieci, jednak znalazł on zastosowanie po nieudanym opalaniu, czy odparzeniach od ocierających się ud.
Na noc nałożyć go na skrzywdzone miejsce, a już po paru godzinach ból jest zdecydowanie mniejszy.

Cudo

Dostaliśmy próbkę masełka w niewielkim słoiczku jeszcze w szpitalu, w Niebieskim Pudełku i wypróbowaliśmy je od razu po powrocie do domu na łuszczącej się skórze maluszka. Pierwsze wrażenie? Przecudowny zapach słodkiego kokosa i kakao. Co jednak ważniejsze produkt naprawdę pomaga w pozbywaniu łuszczącego się naskórka. Dobrze się rozprowadza i świetnie nawilża skórę. Chociaż nie mamy już tego problemu, lubimy wracać do masełka od czasu do czasu dla czystej przyjemności aromatycznego rytuału, a małe opakowanie, które dostaliśmy jako próbkę nadal się nie wyczerpało.

Pozytywne zaskoczenie

Osobiście nie mam dzieci a masło dostała od chłopaka, który pracuje jako przedstawiciel medyczny ( próbki), ponieważ miałam suchą skórę i Pani w aptece poleciła spróbować ten produkt. Początkowo bardzo sceptycznie podeszłam do tego kremu , ponieważ jest to przecież produkt dla dzieci, ale jak się okazało nie TYLKO ;)
Konsystencja bardzo dobra- natłuszcza skórę i przyjemnie pachnie ( bardzoo delitaknie ale to właśnie mi się podoba) Polecam dla skóry suchej.

Nie tylko dla dzieci!

Ten produkt otrzymałam w gratisie do większych zakupów w jednej z niszowych drogerii w moim mieście. Nie wiedziałam czego mam się spodziewać, ale ostatecznie jestem bardzo zadowolona z konsystencji, działania i przede wszystkim składu ! Na pewno zakupie więcej produktów z tej serii. Więcej informacji poniżej

godny polecenia

Masło intensywnie nawilża skórę i natłuszcza dzięki czemu wydaję się na zdrowa i zregenerowana. Jest idealny dla skóry suchej i bardzo suchej. w moi m przypadku spisał się idealnie na atopowe zapalenie skóry - złagodził podrażnienia, a co najważniejsze rany zaczęły się goić.

Cudowne maslo

Maselko dostalysmy od mojej przyjaciolki na sprobowanie. Niesamowicie sie zaskoczylam. Swietnie nawilza i natluszcza skore dziecka. Regeneruje i odzywia naskorek. Nie podraznia, koi wystepujace juz podraznienia. Ma bardzo dobra konsystencje i swietny zapach. Podkradam dziecku!

Krem idealny dla niemowlaka

Krem bardzo łatwo się nakłada, szybko wchłania i pozostawia delikatny, przyjemny zapach. Stosowałam go u dziecka głównie w chłodne zimowe dni, przed wyjście na spacer. Opakowanie jest bardzo wydajne, nie zdążyłam go zużyć, ale też nie używam go na codzień, tylko wtedy, gdy zauważę taką potrzebę.

Ratunek przy AZS u niemowlaka

Mam małą Córeczkę, która ma AZS i głównie używamy emolientów. Na to masełko trafiłam przypadkiem w aptece. Wzięłam je w ciemno i okazało się ratunkiem. Mam wrażenie, że działa lepiej niż np. Emolium. Mimo, że to masło to rozprowadza się bardzo wygodnie co ma znaczenie przy dużej suchości skóry u dziecka (skóra jak pergamin). Nie podobało mi się, że pachnie ale zapach jest miły i nieinwazyjny. Produkt jest bardzo wydajny i ma duże wygodne opakowanie. Łagodzi zaczerwieniona skórę i nie szczypie przy już powstałych podrażnieniach. Nadaje się zarówno do ciała jak i do twarzy.

Używa produktu od: próbka

masełko

Próbkę masełka dostałam w szkole rodzenia. po urodzeniu córki stosowałam je w celu ochrony buzi podczas mroźnych, zimowych spacerów.
Masełko wspaniale chroni delikatną skórę dziecka, nawilża i obłędnie pachnie a jest również bardzo wydajne.

SOS dla AZS

mój synek na azs i to masełko bardzo nam pomogło. Łagodzi świąd -super nawilża na długi czas . Jest delikatny dla wrażliwej skóry dziecka. Nie ma zapachu i szybciutko się wchłania