Dermedic, Baby, Linum Emolient, Masło intensywnie natłuszczające

Dermedic Baby Emolient masło to wieloskładnikowy preparat polecany do codziennej pielęgnacji skóry wrażliwej dzieci i niemowląt od 1. dnia życia.
Działanie:
-kompleksowo pielęgnuje i chroni skórę dziecka
-zapobiega przenikaniu przez naskórek drobnoustrojów oraz alergenów
-chroni przed drażniącymi działaniami czynników zewnętrznych
Stosowanie: Nanieść równomiernie na skórę cienką warstwę preparatu i pozostawić do wchłonięcia. Nadaje się również do pielęgnacji twarzy i dłoni. W stanach zaostrzenia objawów nadmiernej suchości skóry zwielokrotnić używanie preparatu.

Skóra
wrażliwa, sucha
krem
w słoiku
100 – 250ml

Krem idealny dla niemowlaka

Krem bardzo łatwo się nakłada, szybko wchłania i pozostawia delikatny, przyjemny zapach. Stosowałam go u dziecka głównie w chłodne zimowe dni, przed wyjście na spacer. Opakowanie jest bardzo wydajne, nie zdążyłam go zużyć, ale też nie używam go na codzień, tylko wtedy, gdy zauważę taką potrzebę.

Ratunek przy AZS u niemowlaka

Mam małą Córeczkę, która ma AZS i głównie używamy emolientów. Na to masełko trafiłam przypadkiem w aptece. Wzięłam je w ciemno i okazało się ratunkiem. Mam wrażenie, że działa lepiej niż np. Emolium. Mimo, że to masło to rozprowadza się bardzo wygodnie co ma znaczenie przy dużej suchości skóry u dziecka (skóra jak pergamin). Nie podobało mi się, że pachnie ale zapach jest miły i nieinwazyjny. Produkt jest bardzo wydajny i ma duże wygodne opakowanie. Łagodzi zaczerwieniona skórę i nie szczypie przy już powstałych podrażnieniach. Nadaje się zarówno do ciała jak i do twarzy.

Używa produktu od: próbka

masełko

Próbkę masełka dostałam w szkole rodzenia. po urodzeniu córki stosowałam je w celu ochrony buzi podczas mroźnych, zimowych spacerów.
Masełko wspaniale chroni delikatną skórę dziecka, nawilża i obłędnie pachnie a jest również bardzo wydajne.

SOS dla AZS

mój synek na azs i to masełko bardzo nam pomogło. Łagodzi świąd -super nawilża na długi czas . Jest delikatny dla wrażliwej skóry dziecka. Nie ma zapachu i szybciutko się wchłania

Dermedic baby

Świetny krem. Używałam go na suchą skórę mojej córeczki w pierwszym tygodniu jej życia. Nawilżał idealnie.
Zapach neutralny.
Polecam, jest świetny.

Pewniak

Mój ulubiony kosmetyk z kategorii "nawilżacz ciała". Z racji bardzo przesuszonej skóry wolę konsystencję masła, niż balsamu, chociaż to zawsze zależy od danego produktu, bo nie każde masło dobrze spełnia swoją rolę.

Na ten produkt chyba nie zwróciłabym uwagi, gdyby nie poleciłaby go jedna z youtuberek (Mar, dzięki). To był czysty zachwyt, który na szczęście, ja również podzieliłam, gdy tylko zaczęłam używać tego masła.

To jedyny produkt ze wszystkich balsamów, maseł, kremów, itd., który tak dobrze odżywiał skórę, nawilżał ją, dzięki czemu zapomniałam co to przesuszona skóra (która potrafiła być tak sucha, że aż bolała i swędziała-koszmarne uczucie).
Produkt przepięknie pachnie, ma świetną konsystencję, bardzo lubiłam go nakładać, bo nie był zbyt ciężki, ale na tyle mocny w swoim działaniu-że widziałam i czułam efekty. Jest całkiem wydajny.
Oczywiście minusem jest jego cena (regularna). W promocji za około 25zł, co też nie jest małym wydatkiem, mając do wyboru inne produkty za 10-15zł, ale jest to produkt, który faktycznie pomógł mi, więc z chęcią do niego wrócę, jako do pewniaka.

Bobaskowy zapach

Krem otrzymałam w prezencie, byłam sceptycznie nastawiona,bo nigdy o nim nie słyszałam, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Świetnie się rozprowadza, ma bardzo przyjemny delikatny zapach, a co najważniejsze nawilża i nie uczula skóry dziecka. Planuje zakup kolejnego opakowania.

Najlepsze masło do suchej skóry

Mam bardzo suchą skórę na ciele, którą ciężko jest nawilżyć nawet najbardziej odżywczymi masłami, balsamami i olejkami. Przeczytałam wiele pozytywnych opinii na temat właśnie tego masełka dla dzieci i stwierdziłam, że koniecznie muszę je wypróbować. Jego zakup był bardzo dobrym pomysłem!

Bardzo fajny

Po urodzeniu dziecka dostałam próbkę tego produktu. Moje dziecko miało wysuszoną skórę, zaczęłam stosować u dziecka i oczywiście jestem na tak. Dobra konstrukcja, fajnie się rozprowadza, bardzo dobrze nawilża a zapach ładny nie za mocny, odpowiedni dla dzieci.

Nieziemskie

Masło ma cudowną konsystencję i do tego przepiękny zapach. Bardzo dobrze działa, nawilża i natłuszcza skórę od pierwszego użycia. Moje dziecko ma AZS
tak jak i ja, dlatego też go używam. Widzę po skórze dziecka widoczną poprawę , nie podrażnioną skórę i złagodzone podrażnienia. Jest bardzo wydajny.

Dziecko jest bardzo zadowolone

Używałam już kilka produktów marki Dermedic i teraz spróbowałam produktów dla mojego dziecka. Jestem bardzo zadowolona z efektu. Moje dziecko ma Atopowe zapalenie skóry, które uprzykrza nam dosyć funkcjonowanie, ale odkąd poznałam linię Linum wszystko staje się łatwe. Masło jest rewelacyjne, świetnie nawilża i odżywia skórę maluszka. Do tego przepięknie pachnie biszkoptami, naprawdę! Mimo tego, że nie jest to produkt naturalny ten zapach mi to przypomina :)

Dermedic, Baby, Linum Emolient, Masło intensywnie natłuszczające

Masło jest generalnie przznaczone dla dzieci, a ja używam go razem z moją córą, która po skazie białkowej ma problemy ze skórą.

Konsystencja masła jest dosyć gesta, budyniowa. Ma piekny, słodkawy zapach, który pozostaje na skórze przez jakiś czas.
Pomimo tak bogatej konsystencji bardzo dobrze się rozprowadza i szybciutko wchłania.
Nie zostawia tłustych plam na poscieli czy ubraniach.

Natychmiastowo po nałożeniu koi skórę. Działa wrecz jak balsam.
Doskonale nawilża, zmiękcza ją i wygładza.
Zdecydowanie łagodzi objawy takie jak zaczerwienienia, suchość, szorskość, świąd czy podrażnienia.

Dzieki witaminie E oraz obecnosci masła Shea skóra jest nie tylko gładka lecz również złagodzone są stany zapalne oraz podrażnienia. Masło Shea znane ze swoich licznych właściwości leczniczych przynosi natychmiastową ulgę suchej i spękanej skórze.

Tworząc na skórze swoisty filtr zapobiega przedostawaniu się przez naruszone jej warstwy takich czynnikow jak alergeny, bakterie i grzyby co zapobiega powstawaniu stanow zapalnych.

Dla mnie kosmetyk genialny...zarowno dla mojej jak i córki skóry.
U mnie zastąpił balsam i skóra jest w świetnej kondycji czyli odżywiona, nawilżona i aksamitna w dotyku.
U córy skutecznie zastąpił wczesniej stosowany krem na AZS, który nie potrafił sobie poradzić np. z suchymi plackami. Ten poradził sobie świetnie a efekty były widoczne od pierwszego zastosowania. Po ok 2 tygodniach skóra córy wyglądała już bardzo dobrze. Natłuszczona, nawilżina i co najważniejsze bez swędzących, szorstkich placków. Zdecydowanie zostaje z nami.

Zamknięty jest w pudełkuz szerokim otworem pozwalającym wybrać masło do końca.