Day Wear SPF 15, krem na dzień

Day Wear SPF 15, krem na dzień

Występuje w dwóch wersjach: kremu w słoiczku i emulsji w opakowaniu z pompką. Początkowo po nałożeniu sprawia wrażenie dość tłuste, jednak po chwili wchłania się zostawiając miłą w dotyku skórę. Dodatkowo zawiera antyutleniacze jak ekstrakt z zielonej herbaty, beta-karoten, oryzanol z ziaren ryżu oraz ekstrakt z alg Laminaria Saccharina, witaminę B5 i związki nawilżające. Jest więc doskonałym kremem "miejskim" tym bardziej, że zawiera wysokie filtry w tym także chroniące przed promieniami UVA (dwutlenek tytanu). Odpowiedni także dla młodych kobiet przed 25 rokiem życia.

Dobry kosmetyk nawilżający

Emulsja bardzo delikatnie pachnie, łatwo nakłada się. Jest wybitnie wydajna, od razu nałożyłem sobie więcej aby posmarować twarz, a musiałem jeszcze ręce i pół nóg.
Po nałożeniu daje uczucie chłodu, skóra robi się aksamitna, delikatna, a zarazem mocniejsza. Przy dłuższy stosowaniu, a używałem produktu 4 miesiące, daje efekt dobrego nawilżenia, nie mam po niej wyprysków, skóra jest gładka, nawet po imprezie, kiedy to nie nakład jej. Chyba też moja skóra jest trochę młodsza. Minusem jest niestety zwiększone przetłuszczanie się skóry i lekkie świecenie.

Ilość zużytych opakowań: 2 pełne

raczej nie

Generalnie krem jest przyjemny w użytkowaniu-świeży, jakby ogórkowy zapach, wydajny, słoiczek b.elegancki i poręczny. Jednak pomimo tego, że mam cerę mieszaną, to mam wrażenie, że krem właściwie wcale mi nie nawilżał suchych partii, a zostawiał jedynie błyszczącą poświatę, która nie chciała się wchłonąć, a do tego trochę mnie zapchał. Plusem jest to, że nadaje się pod makijaż, jednak za taką cenę spodziewałam się czegoś więcej po kilku miesiącach stosowania.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 30ml

bardzo dobry

przyjemny, świeży zapach, łatwo się wchłania i nie zostawia świecącej maski, z filtrem przeciwsłonecznym. zawsze kupuję wersję słoiczkową i jedyny minus to że nie dodają szpatułki do opakowania żeby paluchami nie zabrudzić reszty kremu. cena też nie jest najniższa ale bywam w usa gdzie staram się robić zapasy kosmetyków.

Używam tego produktu od: 2004r.
Ilość zużytych opakowań: kilka

Botoksu zastosowania

bardzo dobry

Kupiłam, bo próbuję różnych produktów, w poszukiwaniu mojego KWC - niestety to jeszcze nie to..
Lecz naprawdę jest świetny! Głównym minusem jest cena (150-160zł normalnie w Sephorze - zawsze może ktoś z USA przywieźć za ok 110-120 ;), lecz wiemy co wybieramy i za ile kupujemy więc jest to "świadomy minus".
Śliczny zapach - główna nuta jakby ogórkowa - bardzo delikatny, tak samo jak konsystencja. Ładnie się wchłania, lecz mimo to zostaje lekki film i skóra się przez jakiś czas świeci (potem znika). Właśnie za to nie daje mi tej ostatniej gwiazdki.
Po jakimś czasie stosowania twarz wydaje sie gładsza, aczkolwiek nie usunął mi wszystkich plamek/zaróżowień/wyprysków - sama nie wiem co to było ;) Ale faktycznie buzia ładnie wyglądała, świeżej, jaśniej.

Jedno opakowanie starczyło mi na ok. 4 miesiące, więc wydajny jest. Ale właśnie się skończył, a ja zaraz zaczynam testować inny, do którego mam wielkie nadzieję (NUXE Nirvanesque) - dam potem znać jak się spisał :)

Używam tego produktu od: 4 m-ce

rewelacyjny krem :)

Używam kremu do cery suchej. To prawda, że moja skóra się po nim świeci, ale jego działanie przynosi w krótkim czasie niesamowite, wręcz natychmiast zauważalne efekty. Skóra staje sie jedwabiście gładka, pełna blasku i miła w dotyku. Aby uniknąć efektu "świecenia" się skóry, nakładam krem wieczorem i po nocy nie mam potrzeby ponownego jego aplikowania. Przez cały dzień odczuwam komfort dobrze nawilżonej skóry, a zmarszczki mimiczne już po kilku dniach uległy spłyceniu. Zapach ogórkowy jest delikatny i przyjemny. Do tej pory używałam bardzo dobrego kremu firmy Biotherm, ale ten jest o niebo lepszy. Z pewnością kupię kolejne opakowanie.Używam tego produktu od: miesiąca

Taki sobie

Kupujac ten krem bylam naprawde pod duzym wrazeniem jego zalety i to co mial do zaoferowania. Krem kupilam w upalne lato. Zupelnie sie nie nadawal na te poru roku. Mam sucha cere i pani za lada poinformowala mnie, ze lepiej bedzie jak zakupie ten specjalnie dla mojej cery. Jego konsystencja byla niesamowicie ciezka. Zapach taki sobie. Swiecilam sie na calego i w ogole nie czulam, zeby krem sie wchlanial. Nie watpie, ze ten krem chroni przed niekorzystnymi wplywami czynnikow srodowiskowych, ale zupelnie nie moglam zniesc uczucia jakie mialam po jego nalozeniu. Byc moze kiedys sproboje wersje dla skory normalnej, aby sie do niego bardziej przekonac.

Używam tego produktu od:nie uzywam

dobry krem

zapach-początkowo myślałam, że trafił mi się egzempalrz przeterminowany o lekko kwaskowym zapaszku....ale potem było ok-określiłabym jako zapach oliwek ze słoiczka:))konsystencja w porządku(mam wersję w słoiczku),krem nakładam na policzki ,brodę,skronie,szyję i dekolt.fajnie nawilża,dobrze pielęgnuje,czy matuje?hmm-jak dla mnie nie bardzo,ale nie takie jest jego gł.zadanie,w połączeniu z Idealist -jest super:))polecam

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

KWC... wreszcie!

Kupiłam ten kremik pod wpływem pozytywnych opinii na Wizażu. Krem ma lekką konsystencję, sympatyczny zapach, i świetnie rozprowadza się na twarzy, tak aksamitnie. W początkowych dwóch tygodniach używania zraziłam się do niego gdyż wydawało mi się że wysuszył mi twarz. A ja moją mieszaną cerę z tendencją do przesuszenia chciałam intensywnie nawilżyć bo była naprawdę w stanie krytycznym. Jako że zakupiłam małe opakowanie (15 ml) postanowiłam zużyć krem do końca i przerzucić się na coś innego. Po ok. 2 tygodniach stało się coś nieprawdopodobnego. Nagle z dnia na dzień zauważyłam, że mam śliczną cerę! Wyśmienicie nawilżoną, ukojoną, promienna, GłADZIUTKĄ, po prostu jak nie moją! Byłam zachwycona. Warto było przeczekać 2 tygodnie aż krem zadziała. Od tego czasu kupowałam też inne kremy ale chcę znowu wrócić do tego, bo żaden inny krem nie dał tak spektakularnego efektu jak Day Wear. Mimo, że jest drogi, warto w niego zainwestować. I w siebie :) POLECAM Z CAŁEGO SERCA!

Dodam, że jest bardzo wydajny!

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni

kiepski

Zakupiłam wersję słoiczkową jakiś rok temu, do tej pory zostało mi jeszcze pół opakowania. Używam czasami na noc, bo na dzień ten krem się totalnie nie nadaje. Mam niewielkie problemy ze świeceniem się skóry, ale po tym kremie jestem jak świecąca latarnia. Masakra!!!
Do tego podrażnia mi nieco oczy. Zapach też mi się nie podoba.
Jedyny plus, to że dobrze nawilża, tylko to świecenie :-/
Nie polecam.

Używam tego produktu od:roku
Ilość zużytych opakowań:próbuję wymęczyć jedno

Naprawdę bardzo dobry kosmetyk

Mam odnowioną wersję Day Wear Plus w słoiczku dla cery suchej. Sprawdza sie pod kazdym wzgledem: bogata konsystencja, orzeźwiajacy lekki zapach ogórka, fajnie nawilża, trochę natluszcza, ma filtry, opakowanie śliczne, cena w stosunku do innych kosmetyków tej firmy bardzo przyjazna. Skóra staje się miękka, wypoczęta, rozpromieniona. Nie daję mu 5 gwiazdek tylko dlatego, że jest trochę zbyt tłusty aby stosować go w lecie, może przed wakacjami bardziej stosowny byłby w wersji dla skóry normalnej i mieszanej, poza tym bez zastrzeżeń. Wart swojej ceny.

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedna trzecia pierwszego

zapomniany kosmetyk?

Zniknął z rynku? Z wielką szkodą dla klientek. Kilka lat temu, kiedy jeszcze nie musiałam stosować filtrów 50+, to był mój ukochany krem na dzień. Cera była wygładzona, rozświetlona jakby wewnętrznym blaskiem. Lekko zielony kolorek i nieco ogórkowy (jak dla mnie) zapach spełniał wszelkie oczekiwania. Byłam zrozpaczona, kiedy musiałam się z nim pożegnać

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań:

...polecony przez dermatologa

super....jak dotąd nie kupowałam kremów ESTEE LAUDER....po zakupie tego przechodzde na te firmę!! zdecydowanie... Mojej znajomej o dziwo zaproponowała dermatolog( nasza znajoma ) krem przeciwzamrszczowy estee....zdziwilam sie ze proponuje nie krem z apteki a taki...i zauwazylam po niej super efekty...odmlodniona skora...ja kupilam potem tez ale dla mlodszej skóry -W SŁOICZKU ! -...i po 4 dniach ( rano i wieczor stosuje mimo iz jest na dzien) widzialam efkety, wygladzonej swiezszej cery....a zapach....cos ze swiezego ogorka z czyms. ??..rewlka...dla zapachu warto wydac na ten krem kasę. polecam i przestawiam sie z Clinique i Chanel na ESTEE zdecydowanie duzo lepsze..jak na razie kremy!!! bo tyle wypróbowałamUżywam tego produktu od:1mc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie