Anaphase (Szampon w kremie przeciw wypadaniu włosów)

Anaphase (Szampon w kremie przeciw wypadaniu włosów)

Szampon Anaphase jest to przygotowanie skóry głowy do kuracji hamującej wypadanie włosów oraz pielęgnacja wzmacniająca włosy suche. Dzięki swojemu oryginalnie złożonemu składowi pobudza on przebiegające w skórze procesy życiowe, zwiększając w ten sposób skuteczność stosowanych toników leczniczych. Zawarty w produkcie nikotynian tokoferolu, stymulując mikrokrążenie na poziome cebulki optymalizuje warunki wzrostu włosa. Efektem sprzężonego działania wyselekcjonowanego kompleksu witamin B jest wzmocnienie włosów osłabionych przy ich korzeniach. Kremowa konsystencja szamponu ułatwia przeprowadzenie w czasie mycia włosów, starannego masażu skóry głowy. Anaphase nadaje włosom puszystość oraz ułatwia ich rozczesywanie. Jego doskonała tolerancja sprawia, że można go używać jak długo się chce. Poza tym Anaphase stanowi doskonałą pielęgnacje dla włosów zniszczonych, suchych, słabych i delikatnych.

Po masażu głowy szamponem Anaphase należy zaaplikować przepisaną kurację dermatologiczną.

bardzo dobry i skuteczny

Od około pół roku używam tylko szamponów Ducray - uważam, że są naprawdę dobre.
Przede wszystkim nie podrażniają skóry głowy, nie powodują łupieżu (który pojawiał się po 2 zastosowaniach innych "cudownych" szamponach).
Kolejny szampon, który trzeba pozostawiać 3 min. na glowie - czasami kłopotliwe jak brakuje rano czasu ;)
Ten szampon koi moją skórę głowy, włosy mniej wypadają - niestety hormony robią swoje i żaden kosmetyk w 100% nie pomoże. Dlatego uważam, że minimalne zahamowanie wypadania już kwalifikuje szampon do tego by stał na mojej półce w łazience ;)
szampon wydaajnypolecam.

Używam tego produktu od: ten od roku
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[997019].usefull || 0 }}% pomocna.

Zalety: wydajny , Wady: nie skuteczny, wysoka cena

Od zawsze mam włosy cieńkie i delikatne, ale od jakiegoś czasu zaczęły dodatkowo wypadać to w rezultacie zrobilo się ich jeszcze mniej. Szampon poleciła mi fryzjerka uzywałam go 3 razy w tygoniu wraz z płynem Ducray creastim, który wciera się w skóre głowy. Kuracja trwała 2 mce, Niestety podczas mycia szamponem włosy strasznie się plątały pomimo zastosowania odżywki , przy rzczesywaniu dodatkowo miałam wrażenie że wypada ich więcej. Po kuracji nie zauważyłam aby włosów rosły mi więcej. Po zaprzestaniu używania włosy juz mi się tak nie plątały przy myciu tym szamponem. Takze mój wnoisek jest taki, że nie jest to produkt skuteczny. Nie wiem może powinnam go stosować jeszcze dłuzej... Za taką cenę oczekiwałam jakiegoś choc małego rezultatu.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[984115].usefull || 0 }}% pomocna.

Bez cudów

Mam problem z nadmiernie wypadającymi włosami. Niestety nie wiem czym jest to spowodowane (nie mam chorób tarczycy, zaburzeń równowagi hormonalnej, anemii oraz braku witamin i minerałów w organizmie).
Badanie włosa (trichogram) również wypadło u mnie w normie.
Ale do rzeczy:
Szampon ma gęstą kremową konsystencję i bardzo ładny zapach. Jest wydajny i nieźle się pieni.
Początkowo byłam zadowolona z działania szamponu (używałam go razem z kuracją Ducray Neoptide). Włosy co prawda nie wypadały mniej, ale ich kondycja bardzo się poprawiła. Stały się puszyste, zwiększyły objętość i wyglądały zdrowo.
Po czasie jednak skóra głowy i włosy musiały się przyzwyczaić, bo zaczęły się przetłuszczać (a skóra zaczęła swędzieć). Nie dokończyłam nawet pierwszego opakowania, musiałam zrobić przerwę i zacząć stosować inny szampon.
Aktualnie jestem w trakcie 2-go opakowania (myję nim włosy sporadycznie na przemian z innymi szamponami).
Jestem trochę zawiedziona, bo szampon nie bardzo wpłynął na zahamowanie wypadania włosów,tylko początkowo poprawił ich kondycję. Za duży plus trzeba jednak uznać to, że kosmetyk ten razem z kuracją Neoptide spowodował ogromny wysyp nowych włosów na całej łepetynie (dlatego daję mu 3 gwiazdki). W zasadzie po żadnej kuracji nie miałam takiego nagłego "kiełkowania" jak po Ducray.
Nie wiem czy kupię w przyszłości, bo ogólnie spektakularnych efektów nie ma jeśli chodzi o zapobieganie wypadaniu.
W aptece szampon kosztuje krocie, ja zakupiłam 2 opakowania za 70 zł na Allegro.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 2-ego

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[978090].usefull || 0 }}% pomocna.

Smokey eyes H&M

rekomenduje z calego serca

Wypadaly mi włosy garsciami,tak az mialam przeswity na czubku glowy i znajdowalam wlosy wszedzie. Kupilam jak na razie jedno opakowanie,ktore uzywalam zamiennie z szamponem przeciwupierzowym Vichy oraz przed myciem wcieralam olejek kokosowy lub sok aloesowy.
I to wszystko spowodowalo calkowite zastopowanie wypadania wlosow. Teraz wypada mi kilka wlosow dziennie. Przy myciu nie czuje aby mi wlosy wypadaly, choc wczesniej bylo w wannie mnostwo wlosow.

- niestety za minusem przemawia jedynie cena.
- oraz przy zastosowaniu innych szamponow problem wrocil. Bylam kilkanascie dni w podrozy i nie zabralam szamponow ani oleju kokosowego. I uczucie swiadu oraz wypadania wlosow lekko nawrocil.
Ale juz po pierwszym uzyciu szamponu objafy ustapily.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[858668].usefull || 0 }}% pomocna.

Na prawdę działa!

Szampon ten na prawdę hamuje wypadanie włosów. Gdy myłam włosy wychodziła mi cała garść, bałam się już je myć. Poleciła mi go koleżanka. Pierwsze oznaki przystopowania wypadania były po ok. 3ech myciach! :) Po około 3ech miesiącach stosowania zauważyłam wzrost nowych włosków. Ja robię tak, że pierwsze mycie wykonuję zwykłym szamponem, a dopiero przy drugim myciu biorę Anaphase ( głównie dlatego, żeby zmyć większy brud z głowy i by potem Anaphase lepiej się pienił). Pianę 3mam około 5-10 minut. Spłukuję i nakładam ulubioną jakąś odżywkę starając się nanieść ją jedynie na włosy (nie wmasowuję w skórę głowy). Myjąc tak włosy też jest zahamowanie ich wypadania. Nie stosowałam innych dodatkowych specyfików z tej serii, choć producent zaleca. Szampon jest bardzo wydajny (jedno opakowanie wystarczyło mi na pół roku myjąc włosy co drugi lub góra co trzeci dzień), łatwo się pieni, zapach nie pachnie ;), ale nie jest jakiś uciążliwy. Po umyciu samym szamponem włosy są jakieś takie szorstkie, ale wystarczy nałożyć odzywkę i jest ok. Szampon ten nie powoduję lepienia się włosów, jak miałam w przypadku innych, np Radical, Wax- włosy wyglądały wtedy jakby były nie myte, przetłuszczone. Ten szampon tego nie powoduje. Jest to absolutnie mój faworyt!

Plusy:
- hamuje wypadanie i powoduje wzrost nowych włosków
-kremowa konsystencja i pienienie się
-nie powoduje łupieżu, nie podrażnia, nie wysusza włosów i skóry
-wydajny
-wygodne opakowanie
-nie powoduje przetłuszczania się, tłustego filmu na włosach, ani nic z tych rzeczy

Minusy:
-jedynie cena- puki co najtańszy znalazłam w najtańszej aptece w Lublinie przy Narutowicza za ok.43 zł. Nie zmienia to faktu, że warto wydać te pieniądze, bo rzeczywiście działa i jest wydajny.

Osobiście polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[750837].usefull || 0 }}% pomocna.

Rewelacja!

Zdecydowanie ten szampon niedość, że jest skuteczny posaida również konsystencję, która ułatwia jego użytkowanie. Warto zapłacić tak wysoką cenę, zwłaszcza że ma wysoką wydajność!

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: ponad 3

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[691249].usefull || 0 }}% pomocna.

cudowny zapach i konsystencja

produkt jest swietny, kupilam go w dwupaku w korztsnej cenie.
- nawilza
- nie placze wlosow
- cudowny zapach i konsystencja
- lagodzi podraznienia skory
- wydajny
- zadzialal gdy zaczelam stosowac 2 opakowanie

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[665212].usefull || 0 }}% pomocna.

dobry szampon

Polecony przez dermatologa wraz z ampułkami tej firmy jako intensywna kuracja przeciw wypadaniu włosów. Naprawdę działa, więc mimo wysokiej ceny warto zainwestować. Szampon wystarcza na długo, więc się opłaca. Łagodny zapach, gęsta konsystencja, dobrze się pieni. Mi naprawdę zaczęły odrastać włosy! Dostępny w aptece. Polecam

Używam tego produktu od:dawna

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[426641].usefull || 0 }}% pomocna.

DZIAŁA !!!

Od paru lat walczę z wypadaniem włosów, robiłam najróżniejsze badania, stosowalam tysiące kuracji i nic!!! Przyczyny nie są znane do dziś, Lekarze zwalają to na stres (czyżby faktycznie miał taką moc i od tylu lat pozbawiał mnie włosów ?! ) ale i tak im nie wierzę i wydaje mi się, że to wina hormonów ( czeka mnie kolejna wizyta u endokrynologa :( ).
Dermatolog polecił mi serię ducray, jako nieprzereklamowaną ( jak np nieskuteczne Vichy) i niedrogą ( jak kerastese) a skuteczną.
Z własnego doświadczenia wiem, że szampon nic nie pomoże, więc zaopatrzylam się w cała gamę produktów :szampon, dwufazowy tonik do wcierania i tabletki.Zaserwowałam sobie pół roczną kurację, którą wspominam jako jeden wielki koszmar :).
Produkty te mają bardzo brzydki zapach, mycie glowy i masaż zajmują dużo czasu, włosy za nic nie chcialy się rozczesywać i musiałam się nieźle namęczyć by je doprowadzić do jakiegoś stanu. Mimo, że przez pół roku nie używałam odżywki do włosów (czasmi tylko maskę, gdy zaczynały robić mi się dredy :) ) to wlosy ani skóra głowy absolutnie nie były przesuszone ( jak po ampułkach kerastese).
Na początku stosowania miałam wrażenie, że wypada mi więcej wlosów niż zwykle (zwłaszcza podczas wcierania toniku) ale stopniowo bylo ich coraz mniej i mniej...aż w końcu pojawiły się pierwsze odrastające włoski!!! Nie pojedyńcze,ale cała masa tworząc sterczącą "koronę" :), absolutnie nie do ułożenia.
Odradzam kupowanie tylko szamponu, bo może nic nie zdziałać.Warto zainwestować w całą gamę, bo naprawde są efekty.

Używam tego produktu od: używałam przez pół roku
Ilość zużytych opakowań: 5 szamponów, 2 toniki.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[179894].usefull || 0 }}% pomocna.