Acnerose, Cleansing Solution (Płyn do oczyszczania skóry z trądzikiem różowatym)

Płyn do oczyszczania Acnerose przeznaczony jest dla osób z problemem trądziku różowatego i skłonnością do niedoskonałości skóry. To rozwiązanie idealne do codziennego stosowania, oczyszcza i łagodzi objawy trądziku różowatego na skórze.

Fajny naturalny płyn :)

Jestem bardzo zadowolona z płynu Acnerose. Najważniejsze dla mnie było znalezienie kosmetyku, który ma naturalne składniki i nie zawiera alkoholu. Płyn dokładnie oczyszcza skórę i jest delikatny a do tego widzę poprawę stanu cery. Trądzik jest mniejszy i naczynia krwionośne o wiele mniej widoczne. Nie ukrywam, że stosuję też krem z tej serii i najlepiej działa w komplecie. Opakowanie jest bardzo wydajne, więc nie ma co się zrażać ceną, bo starcza na bardzo długo no i ten cudowny skład :D

Bardzo dobre oczyszczenie

Płyn jest delikatny dla skóry wrażliwej z tradzikiem rożowatym. Delikatnie oczyszcza i przynosi ulge w podraznieniach. Dodatkowo nie ma mocnego zapachu no i ma właściwosci rozjaśniające. Na pewno kupię kolejną butelkę, bo jest warty tych kilkudziesięciu zł.

Mega

Ja też jestem fanką kosmetyków z tej serii, a płyn do oczyszczania skóry jest rewelacyjny. Mam bardzo delikatną skórę i zazwyczaj nie mogłam stosować codziennie kosmetyków takich jak toniki, ale ten jest tak delikatny, że nawet skóra wygląda lepiej. Trudno znaleźć dobre kosmetyki mając trądzik różowaty od kilku lat, ale ten płyn sprawdza się znakomicie. Jego jedynym minusem jest to, że raczej żaden dermatolog go nie poleci, bo go nie zna, albo dlatego, że nie jest na receptę i musiałam sama go znaleźć.