Garnier, Fructis, Odbudowa i Blask, Szampon wzmacniający

Garnier, Fructis, Odbudowa i Blask, Szampon wzmacniający

Pierwszy szampon wzmacniający, wzbogacony w odżywcze mikroolejki z owoców, dzięki którym głęboko odbudowuje włosy i wygładza ich powierzchnię. Odżywcze mikroolejki z owoców, bogate w kwasy tłuszczowe, odpowiada potrzebom włosów przesuszonych, zniszczonych, pozbawionych blasku.

Skład: Aqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Laureth-5 Carboxylic Acid, Sodium Chloride, Trimethylsilylamodimethic one, Cocamide Mipa, CI 15985/Yellow 6, CI 47005/Acid Yellow 3, Niacinamide, Saccharium Officinarium/Sugar Cane Extract, Sodium Methylparaben, DMDM Hydantoin, PPG-5-Ceteth-20, Polyquaternium-10, Camellia Sinensis/Camellia Sinensis Leaf Extract, Pyrus Malus/Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCI, Persea Gratissima/Avocado Oil, Citric Acid, Citrus Limonum/Lemon Peel Extract, Laureth-2, Prunus Armeniaca/Apricot Kernel Oil, Parfum/Fragrance (FIL C24842/1)

taki sobie

Jak dla mnie jest to przeciętny szampon.
Nie zauważyłam by jakoś wzmocnił moje włosy.
Szampon słabo się pieni.
Natomiast plus za zapach, jest bardzo ładny.

Niebardzo

Szampon praktycznie nic nie zrobił.Tylko pogorszył ich stan,włosy po nim bardziej się przetłuszczają.Producent niby napisał że do codziennego stosowania,ale ja myje włosy co 2-3 dni.Musze podkreślić tylko że ma śliczny,owocowy zapach.Dlatego plus za to,utrzymuję się bardzo długo na włosach.

Używam tego produktu od:z przerwami 3 miesiące?
Ilość zużytych opakowań:niecałe 1

Taki sobie

Raczej nie zauważyłam, by zregenerował włosy, ale szampon jest całkiem ok, dużą zaletą wszystkich produktów do włosów Garnier jest świetny zapach utrzymujący się długo po użyciu

Plusy
+dobrze się pieni
+dobrze myje
+PIĘKNY ZAPACH

Minusy
-przy spłukiwaniu czuje szorstkie włosy, tak jakby wypłukiwał warstwe ochronna włosa
-nie czuję by regenerowł

To jest moja subiektywna ocena, każda z nas ma inne włosy...

Używam tego produktu od: dawna
Ilość zużytych opakowań: sporo

O botoksie mity

REGENERUJE- na prawdę

Mam ten szampon w nowej wersji NUTRI-ODBUDOWA. To po prostu zamiennik fructisa OBUDOWA I BLASK. ;) Od 4 lat intensywnie rozjaśniałam włosy, przez co były na prawdę w opłakanym stanie- połowa włosów wypadła, ta co została na głowie spaliła się, wysuszyła i ogólnie była beznadziejna. Postanowiłam wrócić do naturalnego koloru i przyciemnić włosy. Stwierdziłam, że od razu dołączę do tego mocną regenerację włosów, żeby jako tako wyglądały. :)

Kupiłam ten szampon (400 ml) wraz z odżywką za 11.99 w Naturze. Używając go nauczyłam się, że włosy szamponem myjemy 2 razy - dopiero wtedy włosy czują zbawienne działanie szamponu o ile takowe szampon zapewnia. Ten zapewnia.

Po dwukrotnym umyciu włosów tym szamponem mogę stwierdzić, że włosy:
a) są bardziej nawilżone
b) łatwo się rozczesują
c) są wygładzone, nie puszą się, ładnie się układają
d) są miękkie
e) są sypkie, lekkie.

Niestety po dwóch dniach od umycia włosy już nie są świeże, ale niestety w przypadku mocno zniszczonych włosów musimy wybierać - albo wygładzenie albo świeżość. Ja stawiam na wygładzenie, nie cierpię jak moje włosy się okropnie puszą.

W połączeniu z odżywką z tej serii działa cuda, na prawdę. Polecam wszystkim posiadaczkom zniszczonych włosów. :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszej butli 400 ml

Mój!

Miałam już tyle szamponów, że nie sposób zliczyć, ale co kupię nowy, to zaraz wracam do tego :) Uwielbiam go, pięknie pachnie, świetnie się pieni, jest wydajny, włosy świetnie się rozczesują bez nakładania odżywki, są błyszczące i zdrowsze. No i nie powoduje powstawania łupieżu, co jest wielkim atutem szamponu :)

Używam tego produktu od: odkąd pojawił się na rynku
Ilość zużytych opakowań: 10 na pewno :)

taki sobie

ot, zwykły, ładnynie pachnący szampon, wydajny i dobrze się pieniący
włosy się po nim nie plączą bardzo ale i nie są szczególnie nawilżone czy wzmocnione
używałam go kiedy miałam zniszczone włosy a i tak konieczna była odżywka
nie dodaje blasku, nie wygładza szczegóine, choć trzeba przyznać że myje delikatnie i nie wysusza włosów bardziej

Używam tego produktu od:parę lat

MAMO RATUJ! jak to zmyć?

Kiedyś kiedyś miałam Fructisa i byłam zadowolona, dlatego bez wahania kupiłam szampon "odbudowa i blask". I jestem nim baaaaaardzo rozczarowana.
Już po pierwszym użyciu miałam problem ze spłukaniem, który regularnie mi towarzyszył. W końcu sprawdziłam skład i potwierdziłam swoje podejrzenie o silikonach (w zasadzie jednym, na 6. miejscu, jednak mam wrażenie że w mojej butelce był on najdalej na 3. :().
Problem z jego spłukaniem zdominował całkiem moje wrażenia z użytkowania! Po spłukaniu piany, mimo lania hektolitrów wody, włosy wciąż ślizgały się jak po nie spłukanej odżywce, oczywiście używanie odżywki "do kompletu" nawet nie postało mi w głowie, z resztą po pewnym czasie i bez tego miałam wrażenie niedomytych włosów, standardowe mycie co 2gi dzień przestało wystarczać.

Myć myje poprawnie (choć efekt na krótko wystarcza), ładnie się pieni, wydajność w porządku, zapach miły, owocowy (przyjemniejszy niż odżywki która była w gratisie). Chciałam też pochwalić za brak barwników (podczas używania wydawał mi się bezbarwny), ale jednak są - więc nie chwalę.
Podsumowując: należy się mu "zaszczytny" tytuł anty-KWC - większość butelki poszła do śmieci. (a wyrzucam b.rzadko)

Używam tego produktu od: wytrzymałam 1,5 mca
Ilość zużytych opakowań: 1/3

naprawde go lubie :)

moj najulubienszy szampon :) wlosypo nim sa takie mieciutkie i super sie ukladaja ::) toon pomogl mi odbudowac wlosy zniszczone prostowaniem :) polecam go bo jest naprawde super :) mam teraz szampon o tej samej nazwie ale zmienionej butelce 2w1... kupiony w promocji z odzywja nutri odbudowa:D naprawde fajny :)

Używam tego produktu od:uu dlugo ;p
Ilość zużytych opakowań:nie pamietam

Ulubiony :)

Dla mnie to SWC - Szampon Wszech Czasów ;)
Zalety:
+ włosy są po nim błyszczące, zdrowo wyglądają
+ zapach ;)
+ cena - jest tani i wydajny
+ działa jak obiecuje producent
Wady:
brak ;)
Bardzo go lubię i chociaż staram się eksperymentować z szamponami to właśnie do fructisa zawsze wracam :) A! I od razu zaznaczam, że nigdy, ale to przenigdy nie używam samego szamponu - potem obowiązkowo odżywka :)
Odratował moje mega zniszczone włosy w krótkim czasie i nawet po 2 tygodniowym wylegiwaniu się na plaży w tropikach moje włosy były w idealnym stanie :)
Taki mój must have ;)Używam tego produktu od:hoho ;)
Ilość zużytych opakowań:trochę tego było

Dla mnie tylko na wakacje

Zastanawiałam się, czy powinnam ocenić w tym miejscu wersję 2w1, ale widzę, że nie będę pierwsza; poza tym na zdjęciu są obie wersje, więc...
Szampon świetnie się sprawdził na słonecznych wakacjach, kiedy pot i morska woda zmuszały mnie do codziennego mycia włosów. Przede wszystkim wielki plus za nieplątanie włosów i ułatwianie rozczesywania! (choć z odżywki i tak nie zrezygnowalam). Przy bardzo długich włosach, mimo używania odżywek, sztuką jest dla mnie szybkie rozczesanie włosów po myciu bez wyrwania kilku kępek. I gdybym miała codziennie na wakacjach walczyć z włosami... ech... Dzięki temu szamponowi nie miałam z tym najmniejszego problemu.
Jednak w normalnych warunkach, kiedy moim włosom wystarcza mycie 2 razy w tygodniu, nie jestem już tak zadowolona. Szampon trochę obciąża włosy, już drugiego dnia są takie jakieś bez życia, szybciej się przetłuszczają, podczas gdy z końcówek stopniowo robi się siano. O odbudowie mowy nie ma.
Podsumowując: w normalnych warunkach raczej nie dla mnie (za to 2*), ale może jeszcze kiedyś kupię na nadmorskie upalne wakacje (za to 4*). Średnio: naciągane 3.

Używam tego produktu od: 2.5 miesiąca

ok

Szampon dobrze spisał się na moich puszących się włosach,jednak uważam,że do włosów zniszczonych nie będzie on odpowiedni.Ma miły,owocowy zapach,dobrze się pieni i jest dość wydajny.Jednak z czasem po prostu mi się znudził,zauważyłam też obciążenie włosów.

Używam tego produktu od:2 miesiące

kiepski

Żeczywiście szampon strasznie wysusza końcówki. Bardzo mi je zniszczył. Włosy po paru godzinach już były przetłuszczone. Na początku były miękkie, niestety efekt szybko znikał. Nie odbudował mi nic włosów, jedynie co to je zniszczył. Nie polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc