Acnerose, Day Cream (Krem na trądzik różowaty na dzień)

Acnerose, Day Cream (Krem na trądzik różowaty na dzień)

Krem Acnerose to kompozycja składników niezbędnych do walki z trądzikiem różowatym. Krem pomaga pozbyć się niedoskonałości, niweluje zmiany trądzikowe, a dzięki ekstraktowi z kasztanowca silnie nawilża i wzmacnia skórę zwiększając jej elastyczność. W składzie znaleźć można również ekstrakt z liści zielonej herbaty – dzięki niemu skóra zyskuje dodatkową barierę ochronną. Najwyższej jakości naturalne substancje aktywne zawarte w tym kremie to gwarancja na szybkie zwycięstwo z trądzikiem różowatym.

Bardzo nawilża i koi

W końcu znalazłam dobry krem dla mojej cery. Mam trądzik różowaty od 2lat, a ten krem stosuję od kilku miesięcy i jestem z niego bardzo zadowolona, bo to pierwszy krem, który sprawdza się na wielu płaszczyznach. Po pierwsze to NAWILŻA wystarczająco twarz, ale nie zostawia tłustych plam i szybko się wchłania. Po drugie ŁAGODZI podrażnienia. Robią mi się czerwone plamy, na które muszę uważać, ale po nasmarowaniu nie boli mnie tak twarz i po trzecie trądzik jest znacznie MNIEJSZY. Można go nakładać po makijaż, podkład nie roluje się i krem wystarcza na długo, bo należy nanieść na twarz niewielką ilość i dobrze się rozprowadza.