Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Acnerose, Night Paste (Pasta na noc na trądzik różowaty)

Acnerose, Night Paste (Pasta na noc na trądzik różowaty)

Średnia ocena użytkowników: 5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 30 ml
Cena 99,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Pasta Acnerose została przygotowana w taki sposób, aby przyczynić się do przyspieszenia procesów regeneracji komórek skóry. Składniki zawarte w paście likwidują znajdujące się na skórze bakterie, tym samym zapobiegając powstawaniu niedoskonałości. Pasta zawiera również składniki odpowiedzialne za gojenie się zmian trądzikowych. Zawiera Ichtiol odpowiedzialny za działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, dlatego pomaga hamować procesy zapalne, a to z kolei przekłada się na przyspieszenie regeneracji komórek skóry twarzy.

Recenzje 3

Średnia ocena użytkowników: 5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Zapach:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Bardzo ciekawy kosmetyk

Podeszłam do tego produktu sceptycznie ze względu na jego dość wysoką cenę. Poza tym bałam się że mojej skórze w kwestii czerwonych plam i rumienia nie pomoże n o i że skoro to pasta to będzie przesuszał. Okazało się, że to fajny produkt, który oczyszcza ale w baaaardzo delikatny sposób. Skóra po zużyciu całego opakowania (jakieś 5 tyg) stała się miękka i jaśniejsza. Ogromne zaskoczenie!

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: jedno opakowanie

Superdelikatne oczyszczenie <3

Mam trądzik różowaty, więc moja skóra jest delikatna.
Raczej mieszana, ale suche place w niektórych miejscach się pojawiają. W innych nadmiar sebum, więc trudno znaleźć coś dobrego - a ta pasta nie dość, że delikatnie oczyszcza, rozjaśnia, to jeszcze tworzy taką ochronę na twarzy. Dość przyjemnie pachnie, w ogóle nie podrażnia. Dla mnie super.

5 /5 HIT!

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: kilka opakowań

Najlepszy na trądzik różowaty

Gdy zaczęłam używać tej pasty nie byłam do niej przekonana, bo przez wiele lat stosowałam to co przepisał mi lekarz. Cieszę się bardzo, że dostałam ją na wypróbowanie, bo trądzik zaczął zmniejszać się po kilku tygodniach regularnego stosowania. Dopiero potem zwróciłam uwagę na jego skład: tlenek cynku, lanolina, która doskonale nawilża skórę i dobrze znany każdemu ichtiol. Najlepiej jest wziąć cały zestaw, wtedy działa jeszcze lepiej.
Pasta jest bardzo wydajna. Wystarczy nałożyć trochę na twarz i już jest nawilżona. Szybko się wchłania i mimo że jest to pastą to bardzo szybko się wchłania.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  4
  produktów

  27
  recenzji

  268
  pochwał

  10,00

 2. 2

  15
  produktów

  37
  recenzji

  234
  pochwał

  9,47

 3. 3

  19
  produktów

  21
  recenzji

  201
  pochwał

  7,67

Zobacz cały ranking