Acnerose, Night Paste (Pasta na noc na trądzik różowaty)

Acnerose, Night Paste (Pasta na noc na trądzik różowaty)

Pasta Acnerose została przygotowana w taki sposób, aby przyczynić się do przyspieszenia procesów regeneracji komórek skóry. Składniki zawarte w paście likwidują znajdujące się na skórze bakterie, tym samym zapobiegając powstawaniu niedoskonałości. Pasta zawiera również składniki odpowiedzialne za gojenie się zmian trądzikowych. Zawiera Ichtiol odpowiedzialny za działanie przeciwzapalne i przeciwbakteryjne, dlatego pomaga hamować procesy zapalne, a to z kolei przekłada się na przyspieszenie regeneracji komórek skóry twarzy.

Bardzo ciekawy kosmetyk

Podeszłam do tego produktu sceptycznie ze względu na jego dość wysoką cenę. Poza tym bałam się że mojej skórze w kwestii czerwonych plam i rumienia nie pomoże n o i że skoro to pasta to będzie przesuszał. Okazało się, że to fajny produkt, który oczyszcza ale w baaaardzo delikatny sposób. Skóra po zużyciu całego opakowania (jakieś 5 tyg) stała się miękka i jaśniejsza. Ogromne zaskoczenie!

Superdelikatne oczyszczenie <3

Mam trądzik różowaty, więc moja skóra jest delikatna.
Raczej mieszana, ale suche place w niektórych miejscach się pojawiają. W innych nadmiar sebum, więc trudno znaleźć coś dobrego - a ta pasta nie dość, że delikatnie oczyszcza, rozjaśnia, to jeszcze tworzy taką ochronę na twarzy. Dość przyjemnie pachnie, w ogóle nie podrażnia. Dla mnie super.

Najlepszy na trądzik różowaty

Gdy zaczęłam używać tej pasty nie byłam do niej przekonana, bo przez wiele lat stosowałam to co przepisał mi lekarz. Cieszę się bardzo, że dostałam ją na wypróbowanie, bo trądzik zaczął zmniejszać się po kilku tygodniach regularnego stosowania. Dopiero potem zwróciłam uwagę na jego skład: tlenek cynku, lanolina, która doskonale nawilża skórę i dobrze znany każdemu ichtiol. Najlepiej jest wziąć cały zestaw, wtedy działa jeszcze lepiej.
Pasta jest bardzo wydajna. Wystarczy nałożyć trochę na twarz i już jest nawilżona. Szybko się wchłania i mimo że jest to pastą to bardzo szybko się wchłania.