Acnerose, Morning Cream (Krem na trądzik różowaty na rano)

Acnerose, Morning Cream (Krem na trądzik różowaty na rano)

Krem na trądzik różowaty Acnerose przeznaczona jest do nakładania na twarz z samego rana, dzięki czemu pielęgnuje i ujędrnia skórę, a przede wszystkim dla o jej odpowiednie nawilżenie. Stosowana regularnie pomaga w znacznym zmniejszeniu zaczerwienienia skóry. Zawarta w składzie Betaina pozwala odpowiednio nawilżyć skórę twarzy, łagodzi objawy trądziku różowatego oraz uelastycznia, dzięki czemu skóra zyskuje lepszą kondycję. Warto do pielęgnacji twarzy używać również kremu na dzień z tej samej serii.

Wreszcie coś dobrego na różowaty

Zawsze maskowałam czerwone plamy makijażem.
Ale to jeszcze gorzej powodowało podraznienia..
Ten krem fajnie koi skórę i chroni przed podraznieniami plus ładnie nawilża. Ma dobry sklad wiec mozna bezpiecznie go uzywac. Teraz mam caly zestaw.

Ukojenie i wyciszenie skory

Moja skora cierpi na tradzik rozowaty i wszystko ją podrażnia... Nawet nie wiedzialam że jest taka choroba, ale kosmetyczka powiedziala, ze to na pewno różowaty - wiec szukalam kremow zeby nie brac tabletek. Ten jest cudny, rozjasnia skore, koi ja i nawilża i do tego pięknie pachnie. Nie jest tłusty. Naprawdę warto go kupić.

Najlepszy krem na dzień

Bardzo dobry i przyjemny w stosowaniu krem na dzień. Idealny pod makijaż i szybko się wchłania. Miesiąc temu jeszcze miałam sporo czerwonych grudek i plam na twarzy, a teraz jest tego znacznie mniej i nie mam takiej podrażnionej skóry. Ogromną zaletą tego kremu jest to, że składa się z samych naturalnych składników, więc nie podrażnia i nadaje się do każdej skóry, nawet alergicznej. Warto go stosować z resztą zestawu, bo trądzik o wiele szybciej znika. Bardzo lubię całą serię, krem zasłużył na stałe miejsce w mojej kosmetyczce :)

Świetny krem

Bardzo dobry krem :) Z trądzikiem zmagam się już bardzo długo i stosowałam różne preparaty, ale ten krem najbardziej zadziałał i nie wysuszył twarzy. Po miesiącu regularnego stosowania było już o wiele lepiej, zniknęły przebarwienia z policzków i rumienie. Mało jest takich kosmetyków dermatologicznych niestety

Testy Acnerose

Zaczęłam stosować zestaw jakieś 2 miesiące temu. Po kilku dniach skóra nieco zaczęła szczypać, ale po tygodniu było już okej. Te czerwone plamy i bolące wypryski były mniej dokuczliwe, kurczyły się w szybkim tempie. Po 3 tygodniach zauważyłam, że plamy po trądziku jak i mega krosty tak jakby się "wysuszały". Odkąd stosuję zestaw Acnerose moja cera znacznie się poprawiła, nie jest taka wrażliwa jak po stosowaniu chemicznych kremów i sterydów.