Acnerose, Morning Cream (Krem na trądzik różowaty na rano)

Acnerose, Morning Cream (Krem na trądzik różowaty na rano)

Krem na trądzik różowaty Acnerose przeznaczona jest do nakładania na twarz z samego rana, dzięki czemu pielęgnuje i ujędrnia skórę, a przede wszystkim dla o jej odpowiednie nawilżenie. Stosowana regularnie pomaga w znacznym zmniejszeniu zaczerwienienia skóry. Zawarta w składzie Betaina pozwala odpowiednio nawilżyć skórę twarzy, łagodzi objawy trądziku różowatego oraz uelastycznia, dzięki czemu skóra zyskuje lepszą kondycję. Warto do pielęgnacji twarzy używać również kremu na dzień z tej samej serii.

Wreszcie coś dobrego na różowaty

Zawsze maskowałam czerwone plamy makijażem.
Ale to jeszcze gorzej powodowało podraznienia..
Ten krem fajnie koi skórę i chroni przed podraznieniami plus ładnie nawilża. Ma dobry sklad wiec mozna bezpiecznie go uzywac. Teraz mam caly zestaw.

Super!

Dla mnie bomba! Krem jest delikatny, świetnie się wchłania, bo nie jest tłusty i ciężki, skład jest niczego sobie, naturalny. Myślę, że świetnie się sprawdzi w przypadku osób, których skóra jest wrażliwa i łatwo się podrażnia :) Jeżeli tak jest, to wybór moim zdaniem jest prosty.

Spore zaskoczenie

Acnerose jest jednym z moich większych odkryć jeżeli chodzi o kremy na trądzik różowaty. Jest bardzo kompleksowe i chwali się, że zaklada leczenie czterema oddzielnymi elementami przez całą dobe i ma bardzo przyjemny (i odczuwalnie) naturalny skład.

Ukojenie i wyciszenie skory

Moja skora cierpi na tradzik rozowaty i wszystko ją podrażnia... Nawet nie wiedzialam że jest taka choroba, ale kosmetyczka powiedziala, ze to na pewno różowaty - wiec szukalam kremow zeby nie brac tabletek. Ten jest cudny, rozjasnia skore, koi ja i nawilża i do tego pięknie pachnie. Nie jest tłusty. Naprawdę warto go kupić.

Najlepszy krem na dzień

Bardzo dobry i przyjemny w stosowaniu krem na dzień. Idealny pod makijaż i szybko się wchłania. Miesiąc temu jeszcze miałam sporo czerwonych grudek i plam na twarzy, a teraz jest tego znacznie mniej i nie mam takiej podrażnionej skóry. Ogromną zaletą tego kremu jest to, że składa się z samych naturalnych składników, więc nie podrażnia i nadaje się do każdej skóry, nawet alergicznej. Warto go stosować z resztą zestawu, bo trądzik o wiele szybciej znika. Bardzo lubię całą serię, krem zasłużył na stałe miejsce w mojej kosmetyczce :)