Garnier, Fructis, Odbudowa i Blask, Odżywka-Krem wzmacniająca

Garnier, Fructis, Odbudowa i Blask, Odżywka-Krem wzmacniająca

Odżywcze mikroolejki z owoców, bogate w kwasy tłuszczowe, odpowiadają potrzebom włosów przesuszonych, zniszczonych, pozbawionych blasku. Wnikają w głąb włosa, aby go odżywić, odbudować i wygładzić jego powierzchnię. Producent obiecuje już po 5 zastosowaniach do 3 razy więcej gładkości, natomiast po 10 zastosowaniach - włosy do 2 razy mocniejsze.

Cena: ok. 7 zł / 200 ml

Ulubiona dotychczas.

To moja druga odżywka z garnier fructis. (ślicznie pachną! :D)
Wcześniej miałam nutri-gładki, ale nie dawała takich rezultatów jak ta. Mam włosy przyciemniane (przez jakieś 3,5 roku tleniłam się na blond. Wiadomo jak moje włosy musiały wyglądać...) - zaczęłam jej stosować od kiedy je przyciemniłam. Od tej pory moje włosy stały się:
-bardziej nawilżone
-bardziej błyszczące
-gładkie i trochę zdrowsze
-nie puszą się.

Odżywka ideał, aczkolwiek przyspiesza przetłuszczanie włosów. Być może to kwestia koloru (może przy blondzie nie widać że włosy są nieświeże?), być może odżywki.

Mimo to polecam. :)

Używam tego produktu od: listopada

Super!

Plusy:
- ślizny zapach
- niska cena
- dobrze nwilzone włosy
- poprawa w ich wyglądzie
- dobrze sie rozczesują
- wydajna
naprawde kosmetyk godny polecenia
Dla mnie to KWC.

Używam tego produktu od:obecnie nie uzywam

bardzo lubię

Używam tylko na basenie wiec nieregularnie. Nie patrze zatem czy kompleksowo mi regeneruje włosy - od tego mam inna codzienna odżywkę.

Jednak Fructis umila mi prysznic cudnym zapachem i aksamitna konsystencja. Ekspresowo rozplata kołtuna, i jest przy tym wydajna. Włosy po niej lśnią.

Mam co prawda innego odżywkowego KWC ale tę odzywkę traktuję jako solidny zamiennik.

Odżywki Fructis (oprócz tych lżejszych) nigdy mnie nie zawodziły.

Używam tego produktu od:4 miesięcy

Bordowe usta H&M

Zaskakująco dobra:)

Jestem zaskoczona, że Fructis zrobił tak dobrą odżywkę regenerującą. Kupiłam zestaw z szamponem raczej jako tymczasowy, zanim zamówię jakąś profesjonalną i... już po pierwszym użyciu byłam zaskoczona skutecznością. Włosy faktycznie są bardziej lśniące, wyglądają po prostu ładniej i wydają się być zdrowsze:))Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

świetna

W przeciwieństwie do wersji bez spłukiwania - ta odzywka jest naprawdę dobra. Ładnie pachnie, włosy sie dobrze rozczesują, są gładkie, błyszczące ale nie obciążone. Mimo, że skóra mojej głowy się przetłuszcza - ta odżywka nie powoduje szybszego przetłuszczania włosów. I przy dłuższym stosowaniu mam wrażenie, że są naprawdę nawilżone.
Jeden malutki minusik - pod koniec opakowania- ciężko resztki wydostać - muszę przecinać tubkę (czy jak to nazwać ;) ).

Używam tego produktu od: jakieś dwa, trzy miesiące
Ilość zużytych opakowań: chyba 3

phi

jakos nigdy mi nie pasowaly produkty tej firmy. pamietam ze mama kupowala szampon tylko z fructisa do wlosow przetluszczajacych sie i razem z tata byli zadowoleni. na moje wlosy dzialal fatalnie - swedziala mnie skora glowy i wlosy na drugi dzien byly jak naoliwione (bleee)
ale jakis czas temu fryzjerka spalila mi mocno wlosy (musialam sciac na krotko) i pomyslalam ze szampon i odzywka z fructisa do wlosow suchych i zniszczonych pomoze mi odbudowac resztki strakow. pomylilam sie i to bardzo. mimo ze wlosy mam baaaaardzo suche to ta seria w niczym nie pomaga a raczej szkodzi - bo na drugi dzien skora mnie swedzi a wlosy nie sa juz swieze. zdecydowanie nie polecam!!!

Używam tego produktu od: bardzo dlugo uzywalam :(
Ilość zużytych opakowań: mnósto

Świetna!

Ta odżywka w przeciwieństwie do szamponu jest extra! Super pachnie, super wydajna, super opakowanie, ze łatwo wydostac ostanie krople i super działanie! Włosy są gładkie, pachnące, długo świeze, błyszczące i zadbane. W dodatku odżywka jest tania i łatwo dostępna. Polecam

Używam tego produktu od:dłuuugo starczała!

bardzo dobra

byłam zadowolona z szamponu z tej serii, pomyslałam, że kupie również tę odżywke
jest dobra - włosy juz przy spłukiwaniu są bardzo gładkie, miekkie, miłe w dotyku
po wysuszeniu - bardziej błyszczace gładkie
zapach jest cudowny - .śliczny owocowy]
opakowanie mi sie tez podoba , takie optymistyczne heh
ale co do działania - zdecydowanie wygładza, nawilża, ujarzmia włosy, sa miękkie, nie obciążone, lśniace
nie jest to kwc, włosów zniszczonych nie zregeneruje, jednak jest to bardzo dobra odżywka, i w dodatku tania

Używam tego produktu od:miesiąca

Fajniutka

Bardzo fajny produkt ;)
Dobrze nawilża i odżywia włosy, ułatwia rozczesywanie, wygładza i przyjemnie pachnie. Trzymam ją na wlosach ok. 2-3 minut, daje to lepsze rezultaty niż przy spłukiwaniu od razu po nałożeniu. W połączeniu z szamponem i maseczką z tej samej serii daje naprawdę dobre efekty. Polecam ;)

Ilość zużytych opakowań: 3, 4?

dobra

Nawilża włosy, ułatwia ich rozczesywanie, nie obciąża i nie powoduje przetłuszczania się włosów, trochę dodaje im blasku. Wzmocnienia nie zauważyłam. Ładnie pachnie, konsystencja jest ok, cena i wydajnośc też. Ale nie wiem czy do niej wroce.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Rewelacyjna!

Mój KWC wśród odżywek drogeryjnych.

Mam włosy bardzo przesuszone rozjaśnianiem i prostownicą na końcach, ale przetłuszczające się u nasady. Dlatego miałam obawy, czy odżywka nie będzie ich obciążać czy przyspieszać tego przetłuszczania. Nic podobnego!

Po użyciu włosy są gładkie, wręcz "śliskie", co najwyraźniej wyczuwa się podczas spłukiwania odżywki. Idealnie się rozczesują. Nie wiem tylko, jak ze wzmocnieniem, bo włosy mam grube i mocne z natury. Ale działanie wygładzające jest najbardziej spektakularne spośród wszystkich odżywek nieprofesjonalnych, jakich do tej pory używałam, a było tego sporo. Ba, jest nawet lepsze od profesjonalnej maski z Sephory, jakiej używałam parę razy z próbek!
Ładny zapach, podobny jak cała linia Fructis.
Wydajna.

Mam często problem z jej nabyciem, bo dziwnym trafem na półkach stoją wszystkie inne odżywki Garnier Fructis, ale akurat Odbudowy&Blasku brak. Przypuszczam jednak, że to nie dystrybucja producenta winna, ale fakt, że jest to po prostu bardzo udany produkt, cieszący się popytem większym niż pozostałe, więc nie mam zamiaru odejmować za to żadnej gwiazdki.

I pomyśleć, że pierwszy raz nabyłam ją z czystego przypadku, bo była w promocji do kompletu z szamponem z tej samej linii, który już wcześniej bardzo mi podpasował...

istnieją lepsze

mam przesuszone wlosy i szorstkie, od dawna testuje najroznejsze odzywki, poszukujac tej "dokonalej". Uwazam ze ta jest ok. juz po paru uzyciach widac efekty, wlosy staja sie bardziej miekke, i blyszczace slicznie pachna, o wiele latwiej sie rozczesuja, ale żadnej poprawy kondycji włosów nie zauważyłam..nie jest wydajna, szybciutko sie konczy, ale to co skoro jest bardzo tania:PUżywam tego produktu od:2tygodni