Nivea, Nivea Baby, Oliwka o konsystencji balsamu

Nivea, Nivea Baby, Oliwka o konsystencji balsamu

Innowacyjny produkt o konsystencji balsamu. Posiada właściwości pielęgnacyjne tradycyjnej oliwki, a jednocześnie rozprowadza się na skórze jak balsam. Zawiera olejek migdałowy i wosk pszczeli, dzięki którym optymalnie pielęgnuje i odżywia skórę niemowląt, pozostawiając ją gładką i miękką.

Skład: Parraffinum Liquidum, C18-36 Acid Triglyceride, Cera Alba, Prunus Dulcis, Stearyl Alcohol, Parfum.

Pomyłka!

Dobrze,że wycofali ten produkt, gdyz nie spełniał się w żadnej roli, ani oliwki ani balsamu.
- ciężko sie wchłaniał
- nie nawilżał
- pozostawiał tłuste ślady
- zapach stęchlizny

Używam tego produktu od:kilka lat temu

B. dobra! Wycofana?

Ogolnie oliwka spelnia wszelkie zadania takiego produktu, natluszcza i nawilza, poza tym nie podraznia, nie uczula, ladnie pachnie, niestety nie pamietam ile za nia zaplacilam, ale najwazniejsza dla mnie jest jej nietypowa konsystencja rzadkiego balsamu, co sprawia, ze produkt ten przewyzsza standardowe oliwki w formie plynu. Swietnie nadawala sie do ciala, jak i do wysuszonych skorek przy paznokciach. Niestety, tak jak poprzednia recenzentka, zauwazylam, ze nigdzie jej juz nie mozna kupic, nawet weszlam na strone www Nivea i tam juz nie ma tego produktu, wiec chyba jednak zostal wycofany - ciekawe dlaczego? Czyzby bylo cos z nim nie tak? Ja ze swojej strony polecam, choc obawiam sie, ze nikt juz jej nie zdola kupic.

Używam tego produktu od: 1,5 roku

przepadła bez wiesci:(

wspaniałe rozwiązanie dla mnie i mojego maluszka.Dla mnie bo nie przelewa się przez palce brudząc wszystko zanim nasmaruję nią moje dziecko.Pięknie delikatnie pachnie,natłuszcza ciałko i główkę,nie podrażnia,nie uczula,doskonała do relaksującego masażu po kąpieli(sama też chętnie bym korzystała).Konsystencja balsamu to strzał w dziesiątkę ale czy ktoś widział gdzieś jeszcze ten produkt??????szukam bez skutku bo ślad po tej oliwce zanika...

Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:udało mi się kupic tylko 2

Jak zrobić pastelowy makijaż na wiosnę?

spoko

Hmmm mialam bardzo suchą skore i skusialam sie na te oliwke, moge stwierdzic iz widze poprawe;) skora jest gladsza Produkt jest dobrej jakosci;)
podoba mi sie zwlaszcza ten zapach .

Aczkolwiek uwazam ze slabo sie wchlania i jakos dziwnie tak nawilża. Ale ogolnie ok...... choc nie wiem czy zakupie ją jeszcze.....

Używam tego produktu od:1 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 w trakcie

niezła jak na oliwkę

Jak na oliwkę produkt fajny. Ma przyjemny zapaszek, dobra konsystencję, nie za tłustą,szybko się wchłania. Nie kupię jednak ponownie, bo na mnie chyba oliwki nie działają.W ogóle nie nawilżała ani nie natłuszczała skóry.

Używam tego produktu od:używałam dwa lata temu

Świetna !

Moim KWC w kategorii oliwek do ciała jest oliwka HIPP. Jednak oliwka Nivea Baby ma również wiele zalet. Podoba mi sie jej konsystencja, rzeczywiście nic nie przecieka przez palce. Lubię stosować ją na noc, gdyż trochę gorzej się wchłania niż oliwka HIPP. Jednak nie pozostawia tłustych plam na pościeli lub ubraniach. No i skład ma troszkę gorszy (niż oliwka HIPP)- zawiera parafinę- producent mógł ją zastąpić czymś innym. Skóra po zastosowaniu tej oliwki staje się aksamitnie gładka, elastyczna, przyjemna w dotyku.
Na pewno jeszcze nie raz zagości u mnie na półce (razem z oliwką HIPP).

Używam tego produktu od:kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań:połowa pierwszego

Wygodna

Mam już swojego faworyta w dziedzinie oliwek,ale niemogę też odmówić oliwce Nivea pewnych zalet.Po pierwsze ma naprawdę bardzo dobrą konsystencję,łatwo się ją aplikuje,nie przecieka przez palce co uwalnia mnie od konieczności zmywania tłustych plam z dna wanny i ratuje od nieopatrznego pośliźnięcia na tychże ;).Ładnie pachnie,jest dość wydajna i ma przystępną cenę.Jej skład nie jest jednak niestety tak dobry jak w jej koleżance firmy Hipp.Nie odważyłabym się też użyć Nivei do twarzy.
Ogólnie jestem zadowolona,ale myślę że zosrtanę jednak przy mojej rożowej ulubienycy pomimo drobnych niedogosności przy jej nakładaniu.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Coś wspaniałego :)

Już jakiś czas temu doszłam do wniosku, że balsamy balsamami, ale moja skóra zdecydowanie woli oliwki. Po różnych perypetiach z różnymi oliwkami sięgnęłam wreszcie po tą - kosztowała mnie niewiele ponad 10 zł (Carrefour) - pomyślałam, niech stracę - i tyle. Z początku nie mogłam się do niej przekonać, ale po jakimś czasie przeprosiłam się z nią.

Plusy
- świetnie rozprowadza się po skórze
- konsystencja balsamu to dobry pomysł - nie ścieka między palcami
- nie zostawia tłustych plam na ubraniu
- nie ma barwników ani konserwantów
- naprawdę fantastycznie wygładza skórę; o ile przy balsamach miewałam problemy z kondycją skóry (utrzymanie właściwego nawilżenia), o tyle w tym wypadku nie ma w ogóle takiego problemu :)
- bardzo wydajna

Minusy
- niby perfumowana, ale zapach zupełnie nijaki... mogłaby być jakaś ciekawa nuta zapachowa (tyle że mnie czasem środki zapachowe uczulają, więc może to i dobrze, że jest jak jest ;) )

Ale że minus naprawdę ma się nijak do plusów, oliwka dostaje u mnie zdecydowane KWC :D

Aha - podaję skład: Parraffinum Liquidum, C18-36 Acid Triglyceride, Cera Alba, Prunus Dulcis, Stearyl Alcohol, Parfum.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy