Inspired By Nature, Pasta rumianek, szałwia & eukaliptus

Inspired By Nature, Pasta rumianek, szałwia & eukaliptus

Mycie zębów pastą Blend-a-med rumianek szałwia & euakliptus pomaga utrzymać zdrowe dziąsła oraz odświeża jamę ustną. Pasta zawiera 0,321% fluorku sodu o działaniu przeciwpróchniczym oraz ekstrakty z ziół, mające działanie lecznicze:

- kojące działanie rumianku

- antybakteryjne działanie szałwii

- odświeżające działanie eukaliptusa.

Aktywny fluor wspomaga naturalne działanie wapnia i pomaga wzmacniać szkliwo.

Cena: ok. 7 zł / 125 ml

mydło nie pasta

Ta pasta w ogóle nie myje zębow, nie odświeża... Nic, nic, nic!!! Ma okropny, mdły smak. Kiedy jej używałam miałam wrażenie, ze to mydło pieni mi się w ustach :/ A po myciu uczucie nieumytych zębów. Zdecydowanie odradzam.

Używam tego produktu od: 3 tyg.

slaba

pasty z tej serii natura wogole nie myja zebow! Wyprobowalam juz wszystkie rodzaje i bezskutecznie!
Zeby po nich sa zolte, nie ma efektu odswiezania, poprostu wogole nie myja, chyba dlatego tak niska cena. Smak moze byc ale nie jest on super odswiezajacy, ogolnie nie polecam!

Używam tego produktu od:roku

Nic specjalnego

Typowa pasta o ziołowym posmaku. Te pasty inspirowane naturą to chyba najsłabsza seria. Przede wszystkim ta ziołowa słabo odświeża. Na szczęście ja używam jeszcze płynu do płukania ust.
To pasta dla osób nie lubiących intensywnego smaku past do zębów. I jest też tańsza od innych past co jest jej zaletą.Używam tego produktu od:kilka tygodni

Jak zrobić makijaż Modern Marilyn

W porządku

Teraz w nowej tubce. Ale ja używam jej od kiedy jest już w tej.
Fajnie wygląda jej kolor ma malutkie drobinki. Lekko eukaliptusowa, nie za mocna, ale oddech po niej jest bardzo przyjemny(wiem bo używam z moim mężem:)). Bardzo porządnie się pieni. Czyści całkiem dobrze, nie widzę przeciwwskazań, a nawet polecam. Ja do niej wróciłam już drugi raz i sądzę że wrócę jeszcze nie raz.

Używam tego produktu od: z 3 miesiące

Zwykła

Kupiłam, ponieważ zawsze wrzucam do koszyka nowości Blend-a-med, a ta pasta ową nowością była. Dobra w smaku, jak Orbitka zielona. Duża tubka. Troszkę za słabo czyści zęby. Miałam wrażenie niedomycia. Chroni przed próchnicą. Dobrze się pieni. Niestety delikatnie podrażnia dziąsła. Dobrze się pieni. Ogólnie lubię pasty Blend-a-med, ale ta akurat nie jest doskonała.

Używam tego produktu od: Używałam pół roku temu ;)

Ok!

Dobra jak każda Blend-a-Med, czyli dobrze czyści, odświeża i chroni przed próchnicą, co jest przecież najważniejsze.

Dobrze się pieni. Jest wydajna.

Jak zwykle - duży plus za ekonomiczną dużą tubę (125 ml) i brak tekturowego pudełka:)

Nie mam zastrzeżeń, ale raczej wolę inne z Blend-a-Med...

Używam tego produktu od: jakiś czas temu

dobra

Wolę moc mineralów. To jest po prostu zwykla pasta co tu dużo mówić... Samk ma normalny, czyści przeciętnie... Ale ogólnie jest w porzadku;) Ma jakieś tam ziolowe wlaściwości które chronią dziąsla i to u niej jest dobre;) Pozdr.

Używam tego produktu od...?
Ilość zużytych opakowań 1

Średnia.

Moim zdaniem to bardzo średnia pasta. Co ciekawe, nie potrafię nawet dobrze i dokłądnie tego uzasadnic.

Świeży oddech znika dosc szybko, zapach i smak mocno mnie od niej odrzuca. Nie potrafiłam jej używac na dłuzszą metę. Na szczęście zużyłam 1 tubę.

Znam lepsze pasty.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu
Ilość zużytych opakowań: 1 tuba

niedobra i kiepska w działaniu

Pasta jest moim zdaniem zupełnym niewypałem. Smak ma okropny, mimo że nie nalezę do zagorzałych przeciników ziołowych past, to po tej robi mi się niedobrze. W ogóle nie odświeża, jest aż za gęsta, robi taką wstrętną pianę... Brrrr. Wcale nie czuję, że mam umyte zęby, nawet po 5 minutowym szorowaniu. Odradzam nawet miłośnikom ziołowych smaków, bo inne działają dużo lepiej. Nie chcę jej od razu dawać najniższej oceny, więc może plusik za wydajność (chociaż gdy nie smakuje to akurat wada :D), chociaż raczej nie zasługuje.

Używam tego produktu od: kilka dni i na tym poprzestanę
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte