Protectyl Vegetal, Mleczko nawilżająco - ochronne do opalania

Protectyl Vegetal, Mleczko nawilżająco - ochronne do opalania

Dla uzyskania harmonijnej opalenizny oraz łagodnej, ale i skutecznej ochrony przed słońcem, Yves Rocher stworzył gamę produktów do opalania dla całej rodziny Z uwagi na zróżnicowanie faktorów ochronnych (od 10 do 30) kosmetyki te przeznaczone są dla osób zarówno o małej, średniej jak i wysokiej wrażliwości na słońce.
Główny składnik gamy Protectyl Végétal (protektyl roślinny) pochodzący z drzewa Aphloïa zapewnia skórze podwójną skuteczność:
- ochrona zewnętrzna przed promieniami UVA i UVB.
- ochrona wewnętrzna – poprzez stymulowanie naturalnych procesów ochronnych skóry

Cena: 56-72 zł / 150 ml

przeciętny......

Witam!
Kupiłam to mleczko na promocji, bo generalnie jest niesamowicie drogie i moim zdaniem nie warte tej ceny. Zapach jest przyjemny, konsystencja nie najgorsza, nie wchłania się długo. Czy chroni? Na kilka godzin owszem, ale to zależy jak długo przebywamy na słońcu i w jakim jego natężeniu. Oprócz ceny wadą jest również lepki "film" jaki pozostawa mleczko na skórze co już mi nie odpowiadało zupełnie.
Tak więc podsumowując: nie jest zły, ale za taką cenę lepiej poszukać czegoś innego.
Pozdrawiam.

Używam tego produktu od: wakacji

beznadziejny

Ladny, przyjemny zapach... i na tym sie konczy!
Klejace sie smarowidlo, nie wsiaka i nie nawilza a co najgorsze wszystko sie do ciala przykleja: piasek, muchy... Lubie kosmetyki z YR, ale tem krem mnie bardzoooo zawiodl. Nigdy wiecej!

Posmarowalam sie nim trzy razy rzeby dac mu szanse,ale niestety...

Używam tego produktu od: 1 tydzien

najlepszy

Rewelacyjne działanie. Mam jasną karnację i używając polskich kosmetyków od razu się przypalałam. Te kosmetyki są rewelacyjne, mają naprawdę mocne filtry. Nie polecam dla osób, które chcą się szybko opalić z narażeniem zdrowia. Kosmetyk łatwo się rozprowadza i pięknie pachnie, a do tego nie jest tłusty i nie pozostawia śladów na kostiumie. Niezastąpiony na wakacjach we Francji czy we Włoszech! Nie wiem jak z wydajnością bo zawsze się z kimś dzielę:P

Używam tego produktu od: około 5 lat
Ilość zużytych opakowań: niezliczona

Zrób sama kosmetyk - oliwka na cellulit

cena zdecydowanie zawyżona

Całkiem niezły kosmetyk do opalania na lato. Dobrze chroni, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Prześlicznie pachnie i jest w miarę trwały. Nie wiem jak z jego wodoodpronością, bo nie miałam okazji używać go w takich warunkach. Zawiera filtr Parsol ze stabilizującym go Octocrylene.

I wszystko byłoby OK gdyby nie jego konsystencja. Bardzo, ale to bardzo wodnista - uciekająca z palców:/. Trzeba bardzo uważać przy aplikacji, aby nie wylać na raz połowy opakowania. I właśnie przez tą fatalną konsystencję kosmetyk ten jest niesamowicie niewydajny. Nie używałam go wprawdzie w "przepisowych" ilościach, ale i tak jak na specyfiki do poalania skończył mi się w niewiarygodnie szybkim tempie. Także stosunek ceny do ilości kosmetyku wydaje mi się bardzo nieadekwatny. I właściwie tylko o to mam pretensje do firmy Ives Rocher, która to zresztą moim skromnym zdaniem wiele swoich po prostu przeciętnych kosmetyków stara się upchnąć po mocno zawyżonych cenach.