Protectyl Vegetal, Preparat przyspieszający opalanie faktor 4

Protectyl Vegetal, Preparat przyspieszający opalanie faktor 4

Błyskawiczna opalenizna dla ciemnej karnacji.
Protectyl Vegetal podwójnie chroni skórę:
- od zewnątrz: wraz z filtrami słonecznymi stanowi barierę ochronną przed promieniami UVA i UVB.
- od wewnątrz: wspomaga naturalne procesy ochronne skóry.

zbędny

Dostałam go jako prezent przy sprzedaży wysyłkowej.
Sama bym go nie kupiła, bo z natury szybko się opalam i nie potrzebuje takich specyfików.
Po posmarowaniu trzeba od razu umyć ręce bo zostają na nich plamy. Po godzinie - dwóch od posmarowania zaczyna się łuszczyć i schodzić, "roluje się".
Czy przyspiesza opalanie nie wiem. Po pierwsze szybko się opalam, a po drugie stosowałam go już na trochę opalone ciało, bo nie wystartowałabym z tak niskim faktorem, nawet w Polsce.
Zapach sztuczny chemiczny.

Używam tego produktu od: jedno lato
Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

zdecydowanie polecam!

Zakupiłam rok temu w wakacje. Jestem amatorką słonecznych kąpieli. Opalam się codziennie po kilka godzin. Zawsze robiłam to bez ochrony, poprostu przebywałam na słoncu..sceptycznie podchodziłam do balsamów przyspieszających bo nie raz mnie rozczarowały(dając efekt lekiego samoopalacza) Z tym jest inaczej! Faktycznie wspomaga opalanie, na dodatek chroni. Skóra jest nawilżona i niepodrazniona. Ma ładny zapach i miła konsystencję. Nie pozostawia tłustego filmu na skórze.
Myślę że jest wydajny, ja go uzywałam prawie codziennie i zostalo go chyba z 1/5 opakowania, jednak w tym roku zakupię nowy (kosmetyki z filtrem szybko tracą swoje własciwosci!)

________________________________

Drogie panie.. ja juz jestem calkiem ladnie opalona :) zasluga powyzszego produktu .. przy okazji przeczytalam 3 ksiazki na balkonie :P

super sprawa

A ja jestem zachwycona. Nie mam wprawdzie cimnej karnacji ale jako "drugi" w kolejce na lato, gdy ciało oswoi sie ze słońcem jest rewelacyjny. Wchłania się rewelacyjnie - pewnie zależy to od skóry, chroni tak właśnie na 4 ( nie za bardzo) więc opalenizna po nim jest dla mnie idealna.
Nie daję 5 bo nigdy nie zastanawiałam się nad efektem przyspieszenia opalania... Opalenizna jest idealna i to mi wystarczyło.

Używam tego produktu od roku

pierwsza depilacja bikini

Raczej zwalniający...

Bardzo się rozczarowałam... :( Myślałam, że za takie pieniądze to kupuje cudo kosmetyki i będę pięknie opalona - nic z tych rzeczy.
Zacznę od tego, że mam śniadą karnacje, opalam sie dość szybko na ładny brązowy kolorek. Nie mam problemów z zaczerwienieniem i poparzeniem więc małe faktory mnie zupełnie zadowalają... Zawsze używałam olejków do opalania a tym razem postanowiłam coś zmienić i głupio zrobiłam. W tym kremie jedynie podoba mi się zapach choć to rzecz gustu. Jeśli chodzi o konsystencje to jest puszysty kremik o morelowej barwie nakłada się fajnie ale pozostawia ową morelową maź na skórze - cały czas czuje się to "cudo" na skórze... Do tego może pobrudzić ubranie więc uwaga na białe stroje kąpielowe ;)
A jeśli chodzi o efekt przyspieszenia opalania to absolutna pomyłka. jeszcze nigdy w lecie nie byłam tak "biała". Cierpliwie się smarowałam i leżałam na słoneczku i nic. Mam wrażenie, że krem zahamował proces opalania a nie przyspieszył. Po całych wakacjach które jak wiadomo były piękne i słoneczne wyglądałam tak jakbym je spędziła w domu a nie na balkonie czy nad wodą...
Totalna porażka - nie polecam bo na prawdę szkoda kasy. Za mniejsze pieniądze można lepsze cuda kupić :)

Używam tego produktu od:czerwca - całe wakacje