Bell, HypoAllergenic, Contour Palette (Paleta do konturowania)

Bell, HypoAllergenic, Contour Palette (Paleta do konturowania)

Średnia ocena: 3.49/5

Paleta do konturowania twarzy Bell HypoAllergenic Contour Palette. Zawiera matowy bronzer oraz jasny puder rozjaśniający. Bezpieczna dla alergików.

pudrowe

mój ulubieniec

Dzięki temu kosmetykowi zakochałam się w konturowaniu. Próbowałam wielu bronzerów przed nim ale każdy dawał mi sztuczny efekt, tworząc plamy. Staram się mieć go zawsze pod ręką nie tylko jako bronzer ale i puder kryjąco-matujący.

Dobry dla początkujących

Moje peany na temat marki można poczytać pod podkładem rozświetlającym jak ktoś chce :D co do tego duo - bardzo fajne. Bronzerem ciężko się skrzywdzić nawet jeśli ktoś raczkuje przy konturowaniu, jasny puder pomoże nam rozjaśnić buzię tam gdzie potrzebujemy bez efektu maski. Mięciutki pod palcem, sprawdzi się też jako cień do powiek jak się śpieszymy czy mamy ścinkę umysłowa i nie wiemy co chcemy na oku.

Fajny produkt w dobrej cenie

Paletka jest już ze mną dobry rok, sprawdza mi się bardzo dobrze. Jasna część może być nie tylko używana do konturowania, fajnie sprawdza się też jako cień do oczu, do makijażu na co dzień. Bronzer utrzymuje się dość długo, chociaż przy cerze mieszanej/tłustej jego trwałość może być krótsza, jednak wyciera się równomiernie. Aplikacja jest banalnie prosta i przyjemna, super się blenduje, nie pozostawia plam.

Odmienił moją twarz

Świetny produkt, który dostosowuje się do skóry nie pozostawiając plam. Nadaje się świetnie dla konturowych naturszczyków jak ja. Dzięki niemu pięknie podkreślisz kości policzkowe, skorygujesz kształt nosa czy wysokość czoła. Ma dobrze wtapiający się kolor, który sprawdzi się zarówno przy ciepłej jak i zimnej karnacji. Dla mnie prawdziwa bomba. Wtapia się świetnie w skórę i pozostawia tylko efekt delikatnego cienia modelującego. Do tego jest wszędzie dostępny i dorwałam go na niesamowitej promocji...więc nie mogę narzekać.

Najlepszy drogeryjny CHŁODNY bronzer

Ma przepiękny chłodny odcień, moim zdaniem najładniejszy z drogeryjnych bronzerów. Chociaż jest dosyć kredowy, nie nakłada się go "lekko jak chmurkę", trzeba się trochę namachać. Intensywność koloru można budować.
Czy ten jasny puder do konturowania był tu konieczny? Nie. Jest ok, można jeszcze bardziej uwydatnić kontur, oczyszczając strefę pod bronzerem. Oczywiście można to zrobić jakimkolwiek innym pudrem, ale jak już dali, to korzystajmy. Uważam, że w promocji za 12 zł, można przeżyć, że otrzymaliśmy mniejszą ilość bardzo dobrego bronzera o P R Z E P I Ę K N Y M kolorze :)

Ideał!!!

Ta paletka robi wszystko to co potrzeba. Mam cerę dosyć jasną, a ten zestaw idealnie się do takiej nadaje. Trzeba uważać z ilością nakładanego pudru, bo jest jasny, natomiast fajnie rozjaśnia centralna część twarzy. Świetnie też zakrywa pory!! Dobrze wygładza skórę. Bronzer nie jest ani za chłodny ani za ciepły, dobrze się rozciera. Fajnie nadaje się do konturowania nosa, bo ma neutralny kolor i naturalnie to wyglada. Ma solidne opakowanie, pomimo, że jest plastikowe. Oba produkty są wydajne. Mam nadzieję, że nie zostanie wycofany ze sprzedaży, bo jest to mój hit!!!

Dobry nawet dla początkujących

Dobrze się rozprowadza, nie robi plam, jest trwały i bardzo wydajny.
Opakowanie jest masywne, trochę ciężko je otworzyć, jeżeli ktoś ma zbyt długie lub zbyt krótkie paznokcie.
Zestawienie kolorów super, jaśniejszy fajnie rozświetla.
Mogłaby być większa ilość odcieni, ponieważ ten może być dla wielu zbyt zimny.

Fajny do konturowania... oczu!

Kupiłam, bo chciałam sprobować konturowania, a nie chciałam w ten test intensywnie inwestować. Jasny puder jest świetny pod oczy, na nos i do matowienia podkładu.
Okazało się, że nie umiem w konturowanie, zawsze zostają mi plamy albo jakiś absurdalny efekt, ale to nie wina tej palety, tylko brak cierpliwości.
Znalazłam jednak dla zestawu inne zastosowanie- doskonale pasuje do moich oczu! Jasny na środek powieki i pod brew, ciemny do zagłębień, pudry są dobrze zmielone, trzymają się i nie wchodzą w zagłębienia :)

Ładne kolory i dobra jakość

Duo do konturowania zostało zamknięte w plastikowym, porządnym, grubym opakowaniu.

Bronzer ma neutralny odcień, którego spokojnie mogą używać osoby o bardzo bladej karnacji. Jego konsystencja jest delikatnie kremowa, a pigmentacja bardzo mocna, dlatego trzeba z nim uważać - szczególnie przy bladej cerze. Na szczęście, bardzo łatwo się rozciera na twarzy, można więc uratować efekt.

Rozświetlacz nie daje mocnego efektu; ma delikatnie beżowy kolor i można z nim uzyskać delikatne satynowe wykończenie, idealne do dziennego makijażu.

Uważam, że to produkt o bardzo dobrej jakości (szczególnie jak na cenę) oraz o ładnych, przemyślanych i pasujących do wielu osób kolorach; doskonale nadaje się do codziennego makijażu.

Podoba się

Produkt składa się z dwóch odcieni jasnego i ciemnego, doskonała satynowo-kremowa konsystencja, nie robi plam, dobrze się nakłada i długo utrzymuje. Ocień do konturowania na początku wydał mi się za ciemny jak dla mnie bladziocha, ale okazał się pięknym odcieniem który wygląda ładnie i naturalnie na twarzy. Jasny odcień służy mi jako cień bazowy. Polecam serdecznie!

Kolory ok ale...

Na tę paletkę skusiłam się przy okazji którejś promocji w Rossmannie i teraz pozytywne recenzje skłoniły mnie do testowania. Niestety, co bym nie kupiła z Bell hypoallergenic okazuje się niewypałem. Z tą paletką nie jest inaczej.
Kosmetyk zamknięty jest w ładniej, porządnej kasetce z grubego plastiku z porządnym zamknięciem.
Rozjaśniacz ma taką bardziej kremową konsystencję. Ma bardzo fajny kolor, daje naturalnie wyglądający efekt świeżego oka i fajnie się nadaje do rozjaśniania grzbietu nosa (nie lubię tu używać rozświetlacza)
Bronzer jest bardziej suchy, dobrze napigmentiwany i świetnie się blenduje. Ma chłodny odcień więc jest idealny do konturowania.
W tej sytuacji co mi nie pasuje? Ano to, że bardzo szkodzą mojej skórze. Już pierwszego dnia stosowania zaczęły wyskakiwać mi duże czerwone krosty , na początku myślałam, że to śmieszny przypadek, że są w miejscach, które chciałam przyciemnić. Ale po paru dniach stosowania paletki nawet bez makijażu można wyśledzić miejsca, gdzie nakładam bronzer, właśnie po tych krostach. Pod oczami też zaczęły wyskakiwać, tylko ciut mniejsze, a tam nigdy nie miałam takich problemów. Raczej nie jest to uczulenie ani podrażnienie, bo moja skóra reaguje wtedy drobną swędząco- piekącą wysypką lub czerwonymi plamami. Myślę, że to efekt zapchania skóry za ciężkim kosmetykiem. Teraz muszę ją ratować, a paletkę wyrzucić :-\.

Jak najbardziej na tak

Paletka jest jak dla mnie idealna. Bronzer pieknie rozprowadza sie po twarzy. Moznq pracować nad odpowiednim wykonturowaniem. Nie robi plam, nawet najtanszym pędzlem swietnie mozna z nim popracowac. Rozjasniacz spelnia swoja funkcje. Pieknie rozjasnia, nie potrzebuje nawet rozswietlacza. Paletka nadaje sie na codzien jak i na specjalne okazje. Trwalosc tego produktu jest znakomita.