Ultra-Shine Lip Gloss (Błyszczyk do ust)

Ultra-Shine Lip Gloss

Błyszczyk do ust dostępny w kilku odcieniach. Nawilża usta, nadając im delikatną smugę koloru. Można stosować na szminkę lub samodzielnie.

Znasz skład tego produktu?

Napisanych recenzji: 185

CUDOWNY

Może opakowanie niekoniecznie zachęca do zakupu, ale naprawdę warto się skusić.

Plusy:
+ mnóstwo kolorów do wyboru
+ pięknie wygląda na ustach
+ ładnie pachnie
+ nie klei się
+ starcza na długo

minusów brak

Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[998142].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 9

fajny

błyszczyk i jak większość kleją się do niego włosy (zawsze mnie to wkurza) ale przynajmniej ma ładny zapach, fajnie się rozprowadza, nie pozostawia nieprzyjemnego posmaku w ustach a trwałość...jak to błyszczyk. Za taką cenę na pewno lepszy niż Avon czy Oriflame....

Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[888205].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 329

Zwykły błyszczyk bez rewelacji.

Miałam dwa kolory tego błyszczyka rok i dwa lata temu kupione na promocji - 50%.

Posiadałam intensywny odcień neonowego różu i nude beż, nie pamiętam numerków.

Kolory były cudowne, błyszczyk ładnie nawilżał i dawał efekt glow i jednocześnie mokrych ust. Moje były bez drobinek i ten efekt tafli bez błyszczenia bardzo mi się podobał.

Ogólnie nie jestem fanką błyszczyków, używam ich rzadko ale lubię wciąż testować nowości :) jak narazie nr 1 wciąż pozostanie Chanel LS

Błyszczyk jest mało trwały i to jego duża wada. Sam mi schodził po godzinie (jasny kolor), neonowy róż trzymał trochę pigment dłużej.

Aplikator bardzo wygodny, co do zapachu mnie nie uzależnił był ok alez czasem zaczął mi mocno przeszkadzać. Mam coś takiego, że większość smaków w błyszczykach mi nie podchodzi!

Ogólnie całkiem dobry błyszczyk. trwałość i smak obniżają ocenę alę generalnie jest ok ;)

Używam tego produktu od: rok i dwa lata temu
Ilość zużytych opakowań: dwa

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[883036].usefull || 0 }}% pomocna.

Max Factor 3

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 56

Romantyczny :D

Na wstępie nadmienię że błyszczyk już nie kosztuje 20 zł z hakiem, a 40 z hakiem :( Używam tego produktu od lat i cały czas szukam zastępczego. Jak na błyszczyk jest naprawdę trwały, ładnie przylega do ust i dobrze je nawilża - efekt mokrych ust. BAAArdzOOO duży wybór kolorów. Ja osobiście uwielbiam te naturalne i naprawdę jest w czym wybierać. Konsystencja dość gęsta, aplikator przy wynurzeniu wydaje charakterystyczne - "plum" :D
Co poniektóre zawierają migoczące malutkie "odblaski - migotki" - drobniusieńkie, nie wyczuwalne na ustach.
Tak naprawdę kupuję ją dla zapachu - mam "fiziu - miziu" na jego punkcie.
Nie targnę się z motyką na słońce i nie będę go opisywać, jest to duszący, pudrowy zapach, który kojarzy mi się z udaną randką w piękny październikowy wieczór :D

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[865299].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 2

Napisanych recenzji: 315

mój ulubiony błyszczyk

dawno temu miałam jeden w bardzo fajnym kolorze, fioletowo beżowym, bardzo go lubiłam, ale mieszkam daleko od sephory, a bez promocji jest on bardzo drogi, więc dopiero teraz udało mi się kupić kolejny, tym razem w kolorze złota,
plusy:
+pięknie się błyszczy
+ma bardzo ładne kolory
+naprawdę nawilża
+ma wygodne i estetyczne opakowanie
+klasyczna trwałość, całkiem niezła jak na błyszczyk
minusy:
-cena, trzeba czekać na promocje,
ale i tak go uwielbiam:)

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[785945].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 84

dobry ale...

plusy:
ładne kolory,
błyszczyk dobrze się rozprowadza,
nawilża,
ślicznie błyszczy :)

minusy:
ściera się,
zostawia okropne ślady które ciężko zmyć ze szklanek!
jest mało wydajny.

ogólnie fajny jak za te pieniądze, ale warto kupić coś lepszego :)

Używam tego produktu od: poł roku
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[717058].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 4

przyjemny dla niecałujących ;)

Ogólnie nie przepadam za błyszczykami bo te na które trafiam strasznie sklejają usta. Tak jest też niestety i wym przypadku, ale.. usta są po nim ładnie nawilżone, wyglądają ładnie, kolor, czy raczej połysk utrzymują się dość długo jeśli tylko pijemy ;) dla niecałujących dlatego że - zostawia ślady na buzi dziecięcej, buzi mężczyzny i innych całowanych buziach :) no i niestety na ich ubraniach również. Do szkoły/pracy fajny ale bez rewelacji

Używam tego produktu od: 1 roku
Ilość zużytych opakowań: 1 całe i jedno w trakcie

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[695731].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 21

Bardzo dobry

posiadam nr 09 - Love me pink - shimmey
posiada on delikatny niebieski polysk co dopiero niedawno zauwazylam. mimo wydaje mi sie ze ladnie wyglada na ustach.

zaczne od plusow ktorych ma duzo :)
+ zaleta na pewno jest jego konsystencja. jest dosc gesty ale dzieki temu nie rozmazuje sie na ustac
+ nie znika po godzinie, zostaje dlugo na ustach
+ ladny zapach, delikatny, nie nienarzucający sie
+smak... tez nie jest najgorszy, prawie go nie ma hehe chociaz z tego co wiem blyszczykow sie nie je ;)
+ starcza na bardzo dlugo. mam go od kilku miesiecy a nie widac zebym go używała
+ fajna wyprofilowany aplikator, jest bardzo wygodny
+ nie wysusza ust a wrecz przeciwnie. pozostawia je troche delikatniejsze ale to moze tylko na mnie tak dziala ;)

wady:
- cena. dla mnie jest drogi. znalazlam na niektorych stronach ze kosztuje nawet 45zl !

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[646537].usefull || 0 }}% pomocna.

Dodanych produktów: 1

Napisanych recenzji: 196

zalezy do koloru

mam 13 koral 15 nude pink 28czerwien 32 roz idealny, cieszylam ze kupilam po promocyjnej cenie 15zl wiec nie narzekam ale 13 i 32 maja duze drobinki wiec do pracy mozecie zapomniec zeby ich uzyc ,rezerwuje je w wakacje kolory ladne , kleja sie do ust ale tez naprawde dobrze sie tez trzymaja i nie splywaja ,blyszczyk generalnie wysusza usta ale przy tym nie czuje , w smaku zalatuja chemiczna wisnia
Używam tego produktu od: miesiaca

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[642856].usefull || 0 }}% pomocna.

Napisanych recenzji: 1

bardzo dobra

Jeden z lepszych błyszczyków jakie do tej pory używałam. Posiadam odcień nude i nadaje ustom dokładnie taki odcień jaki powinien. Fajna konsystencja, dobrze nawilża, polecam :)

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[642096].usefull || 0 }}% pomocna.