L'anza, Protein Plus Shampoo (stara wesja)

L'anza, Protein Plus Shampoo (stara wesja)

Łagodny szampon o dużej zawartości protein keratynowych do włosów mocno zniszczonych, a także słabych i delikatnych. Może być stosowany codziennie. Używałam i śmiem stwierdzić, że jest to najlepszy szampon świata. Moje suche, wymęczone włosy poprawiły się po nim baaardzo.

COŚ OKROPNEGO!

Kupiłam cały zestaw- ten szampon, Reconstructor i Leave in protector. Szampon po dwóch użyciach poszedł do kosza. W życiu nie miałam gorszego szamponu, to już z kiosku za 2 zlote w szasetce jest lepszy. Po umyciu (a właściwie męczeniu się ze spłukaniem tego świństwa)włosy były sztywne jak druty!!!! Nałożyłam Reconstructor, ale niewiele to dało. Nie mogłam wytrzymać do następnego mycia, bo przy każdym czesaniu wyszarpywałam sobie pasma włosów. Calość kosztowała mnie 130zł i już nigdy więcej nie zakupię podobnego badziewia!!

Używam tego produktu od:12.2008
Ilość zużytych opakowań:1/4

A właśnie, że nie!

Zdecydowanie nie polecam. Wysusza włosy, po każdym umyciu tym szamponem, mam wrażenie, że chemia zawarta w kosmetyku wyciągnęła z moich kosmyków całą wodę. Są bardzo szorstkie i nieprzyjemne w dotyku.A po zastosowaniu można zapomnieć o rozczesaniu włosów bez nałożenia na nie dodatkowej warstwy odżywki.
Mama musiala mnie wspomóc w dokańczaniu tej butelki.
Zresztą cała seria jest tak samo beznadziejna.
Absolutnie nie wzmacnia, ani nie regeneruje.
Jakościowo to produkt z najniższej półki, choć cena bynajmniej tego nie sugeruje.
Do kosza z tym!

Używam tego produktu od:za długooo!!!
Ilość zużytych opakowań: 1 (i nigdy więcej!!!)

mały cudotwórca

Mam długie, delikatne, ale jakimś cudem bardzo ciężkie włosy, przetłuszczającą się skórę głowy i przesuszone końcówki. Uwielbiam tę długość, ale przez trudności w pielęgnacji często mam drastyczne myśli o fryzurze na Bruce Willisa. Potrzebuję delikatnego szamponu, bo przez tłustą skórę głowy muszę je myć codziennie. Chcę żeby moje włosy były gładkie i błyszczące, to ułatwia rozczesanie, z którym często mam problemy. Z drugiej strony jednak nie chcę ich obciążać i pobudzać jeszcze bardziej gruczoły łojowe. Brzmi jak coś nie do pogodzenia, a mimo to wielu producentów szamponów, zapewnia, że ich wynalazki to potrafią. Otóż nie, nie dość, że nie potrafią, to na dodatek to co robią z moim portfelem nazwałabym sadystycznym rabunkiem. Aż tu pewnego dnia znajduję to cudo. Wprawdzie szampon nie należy do najtańszych (zwłaszcza dla mnie, bo ze względu na długość włosów i częstotliwość mycia opakowanie opróżnia się w zastraszającym tempie), ale dziewczyny, warto. Spełnił wszystkie powyższe wymogi, plus odbudował zniszczone partie włosów. Polecam :)

Używam tego produktu od: ok 6 m-cy z przerwami
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Manicure - marynarskie paski

odbudowujacy

Przez pare lat chodzilam do fryzjera ,ktory pracowal na produktach lanzy.Zawsze opuszczalam salon z mieciutkimi wlosami.To sklonilo mnie do kupna szamponu.I moje wlosy po prostu narodzily sie od nowa,mieciutkie blyszczace i pachnace kokosem.
System tego szamponu polega na tym, iz odbudowuje on wlosy, uwierzcie mi na slowo, sa idealne, ale jak juz sie maksymalnie zregeneruja to nalezy szampon odstawic i uzywac innego.
PolecamUżywam tego produktu od:4lata

Do wlosow bardzo zniszczonych

Ogolnie szmpon dobry.Uzywam go rownoczesnie z Reconstructorem oraz odzywka Leave-In Protector z tej samej seri.Kupilam go po tym jak zniszczylam wlosy rozjasniaczem.Wlosy byly popalone i ciagnely sie jak gumki.Dodal im witalnosci i wygladzil je.Sa puszyste i ladnie blyszcza.Uzywam go caly czas poniewaz ciagle rozjasniam wlosy.Zapach kokosowo-bananowy bardzo przyjemny, dlugo sie utrzymuje, jednak po tylu miesiacach zaczal mnie troszeczke draznic.Polecam do wlosow ekstremalnie zniszczonych wraz z innymi produktami tej seri.

Używam tego produktu od:7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 3

odkrycie

Moje odkrycie tego roku. Mam suche i sztywne włosy. Ten szapomn sprawia, że w końcu stają się one mięciutkie, miłe w dotyku, nie są już szorstkie, raczej jedwabiste. Nabierają ładnego połysku, mimo że są długie to do rozczesania nie wymagają odzywki. Moje pierwsze zetknięcie się z firma Lanza i podejrzewam, że następny szapomn też będzie z jej asortymentu.

uratował mi włosy

Od dobrych kilku lat farbuję włosy, pracuję w klimatyzowanym pomieszczeniu, używam prostownicy i eksperymentowałam swego czasu dość poważnie. Skończyło się to tym, że miałam cienkie, słabe i łamliwe włosy. Fryzjer polecił mi Lanza hair repair formula - wzmacniający do delikatnych włosów. Po miesiącu używania zauważyłam, że wyrastają mi nowe włosy. Jesienią miałam drobny puch na całej głowie. Najfajniej wyglądał, kiedy wiązałam włosy w kucyk, bo tworzyła się aureolka z mini włosów :) I teraz, odkąd używam tego szamponu nie miałam problemu z rozdwojonymi końcówkami. Nie tworzą się już na włosie kolanka, które później dzieliły włos na część rosnącą i „odpadniętą” :) I włosy mi błyszczą. Nie plączą się, a mam dłuższe niż do ramion. To tyle. Można go kupić na stronie www.sklepfryzjerski.pl Używam tego produktu od:ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: 4, bo robiłam przerwę, kiedy nie mogłam dojechać do fryzjera