Rimmel, Jelly Cocktails

Rimmel, Jelly Cocktails

Dwukolorowy delikatny błyszczyk o wyjątkowo owocowym zapachu.

super!!!

Kupiłam ten błyszczyk dawno temu, później gdzieś mi się zgubił i już go nie odnalazłam :(
śliczny zapach, usta są po nim naprawdę zadbane, mięciutkie i nawilżone, nie wysusza ich i daje fajny mokry wygląd. Co do trwałości, to nie pamiętam jak z nią było, ale ja wychodzę z założenia, że błyszczyki z reguły szybko znikają z ust, jest to chyba normalne, więc za to nie odejmuję punktów ;)

Używam tego produktu od: kiedyś...
Ilość zużytych opakowań: pół i już nie dokończyłam :(

fajny produkt

Świetny zapach i przyjemny smak, ciekawe kolorki i wygodny aplikator. Jak dla mnie wystarczy - nie używam błyszczyków do zadań specjalnych tylko do codziennego podkreślenia ust, także był okej. Poza tym wyjątkowo odporny na zmiany temperatur :) Polecam bo warto, jeżeli ktoś lubi intensywny zapach i smak owocowego koktajlu.

Używam tego produktu od: używałam 2 lata temu (około)

Mniam

Muszę przyznać, że bardzo go lubię.
Po pierwsze - za zapach :)
Po drugie - za wygląd estetyczny
Co do jego trwałość mam pewne zastrzeżenia ale...
I tak go lubię. Jakby dłużej się utrzymywał dałabym mu nawet 5 a co :D a i jeszcze
Po trzecie - jest niedrogi :D

Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Kiepski

Oprócz ładnego nie ma w nim nic szczególnego. Na ododatek szybko przestaje błyszczeć na ustach, co nie jest chyba pożądane w przypadku błyszczyka. Jedyne co w nim lubie, to fakt że mam po nim fajne, miękkie usta. Nic poza tym. Datego dwója :p nie wiem skąd tyle pozytywnych komentarzy...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Obłędnie pachnie

Zapach rewelacyjny, słodki, owocowy. Nadaje ustom połysk, taki mokry efekt. Krótko się utrzymuje na ustach, bardzo zjadliwy ;)
Wygodne opakowanie, aplikator wzorowy.
Ma jedną zasadniczą wadę - mało wydajny, ale moze to moja wina, bo ciąglę się nim smaruję.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie drugiego

pachnie pieknie...

Pieknie pachnie, fajnie wyglada. Nie utrzymuje sie na ustach abyt dlugo,ale nie przeszkadza mi to. Bardzo fajny aplikator, wygodny.
Efektowny blyszczyk.

Używam tego produktu od:kilku miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1, teraz w trakcie drugiego

Niebardzo

Błyszczyk dostałam na urodziny w czerwcu i do tej pory go mam, ale już oddałam siostrze. Na początku bardzo mi się spodobał. Ładny zapach, który po kilku tygodniach staje się nie do wytrzymania. Poręczne opakowanie i aplikator w formie pędzelka na plus. Mam odcień pomarańczowo - czerwony, tzn. kiedyś był taki, bo teraz to jedna wielka mieszanina. Nie daje efektu tafli lodu. Krótko utrzymuje się na ustach. Kiedyś myślałam, że może jeszcze kiedyś dam mu szanse, ale teraz wiem, że to już niemożliwe.

Używam tego produktu od: Czerwca
Ilość zużytych opakowań: Połowa pierwszego

może być

postanowiłam kupić ten błyszczyk, bo bardzo spodobało mi się, że jest dwukolorowy i ślicznie pachnie. nie będę narzekać na konsystencję lekkiej galaretki, bo jest bardzo przyjemna, wolę jednak cięższe, bardziej gęste błyszczyki, a to z uwagi na to, że trzymają się o wiele lepiej. ten trwałością nie może się poszczycić, na dodatek ładnie błyszczy od razu po aplikacji, a po chwili traci blask, który i tak nie jest szczególnie widowiskowy. ot, błyszczyk jak błyszczyk, nic specjanego, ale mieć można. polecić można jedynie tym, którym nie przeszkadza poprawianie makijażu w ciągu dnia, ale ja niestety do nich nie należę.

Używam tego produktu od: paru miesięcy

SUPER:))!!!

W drogeri uwiodl mnie w szczegolnosc zapach tego blyszczyku:))-jest poprostu CUDOWNY... Na ustach pojawia sie efekt lekko zwilzonych ust..taki naturalny-a taki najbardziej lubie. Niestety nie moglam wystawic 5 gwiazdek ze wzgledu na jego trwalosc bo uwazam ze moglaby byc troche lepsza ale i tak jest super:))- osobiscie naprawde POLECAM:))

Używam tego produktu od: 4 dni
Ilość zużytych opakowań:

Ale zapach :D

4 gwiazdki dostaje ode mnie głównie za wrażenia estetyczno-zapachowe. Błyszczyk wygląda świetnie w opakowaniu - dwa kolory w jednym, a zapachy sa bardzo słodkie i takie typowo wakacyjne :). No i co dla mnie bardzo ważne - nie wysusza ust. Przyznaję - nie jest bardzo trwały, ale warto się zaopatrzyć chociaż w jedną sztukę...ot tak dla poprawy humoru :)

Ilość zużytych opakowań: w trakcie dwóch

na poprawę humoru

ladnie pachnie. i to tyle - nie odżywia, nie daje efektu mokrych ust (jedynie lekko zwilzonych), jest dosc zadki, wiec szybko sie wchlania i szybko znika.

ogolnie takie male cos na poprawe humoru (zapach). bez rewelacji.

Używam tego produktu od: 5 miesiecy

fajniutki

pierwszy raz mialam z nim doczynienia u kolezanki , zachwalala, powąchalam, widzialam efekt na jej ustach:) postanowilam sprobowac:) dosc fajny zapaszek, nie jest jakiś gęsty , gumowaty. Nie jest tez rzadki, na ustach wyglada ślicznie, co prawda nie daje zadnego koloru ale slicznie lśni, jak tafla wody , chyba zaden jeszcze tak ladnie nie blyszczal:) i co najwazniejsze nie ma drobinek:) jest bardzo dobrym uzupelnieniem do szminek aby nadac im życia:) polecam:)

Używam tego produktu od: od 3.5 miesiaca