Maybelline, Express Finish Shock Control (Lakier do paznokci)

Maybelline, Express Finish Shock Control (Lakier do paznokci)

Kolor pełen blasku zaledwie w 60 sekund!

- Najbardziej ekspresowy kolor - schnie w 60 sekund.

- Ulepszona formuła gwarantuje trwałość lakieru

na paznokciach. Lakier nie ściera się i nie odpryskuje.

- Zawarty w formule pigment rozpraszający światło sprawia, że kolor nabiera intensywnego blasku.

Gama 11 kolorów.

Cena: ok. 16zł

rewelacja

Lakier jest najlepszym z jakim miałam do czynienia . Ładne , głębokie kolory . Bardzo łatwo daje się rozprowadzić , pierwszy raz razem z paznokciami nie maluje palców ; ) . Szybko schnie i długo się utrzymuje . Super ; )

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań: Jedno

bardzo szybko schnie

Dzisiaj pomalowałam paznokcie tym lakierem pierwszy raz (odzień- jasny fiolecik) i jestem baaardzo mile zaskoczona tym szybkim schnięciem!
Nie podoba mi się jednak ta "matowość" lakieru, ale to kwestia gustu.
Nie wiem jeszcze jak z trwałością, dlatego daję 4gwiazdki :)

Używam tego produktu od: 1 dzień
Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Nie do zdarcia

Miałam ten lakier baardzo dawno temu, jakieś 3 lata wstecz, kolor ciemny lekko metaliczny fiolet i pamiętam, że był świetny. Trzymał się długo i w ogóle nie odpryskiwał, jedyne co to lekko ścierał się na końcówkach paznokci, co jest raczej nieuniknione, ale nie było sytuacji, żeby nagle zaskoczył mnie wielki odprysk na pół paznokcia co przy ciemnych lakierach wygląda koszmarnie. Wielki plus za ten brak niespodzianek.
Nie wiem czy jeszcze te lakiery są dostępne i nie wiem jak teraz by się sprawdził na moich paznokciach dlatego 4 gwiazdki:)

Używam tego produktu od: 1 op.
Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Agnieszka Broda błędy w makijażu 01

intensywny kolor

Bardzo ladny kolor krwistej czerwieni. Lakier latwo sie rozprowadza, wystarczy jedna wartstwa zeby rownomiernie pokryc paznokiec. Szybko zasycha jak obiecuje producent.

Niestety nie utrzymuje sie za dlugo, juz na drugi dzien po nalozeniu zaczyna scierac sie na koncach i odpryskiwac.Używam tego produktu od: 3 miesiecy

nie jest zly

to moj pierwszy tak szybkoschnacy lakier,
kolor ´pink diamonds´ to cukierkowy ale delikatny, mocno blyszczacy roz

niestety lakier jest gesty i ciezko go rownomiernie rozprowadzic (szczegolnie przy 2 wartswie)
trwalosc srednia, na 3 dzien go zmywam

mialam juz doczyniania z naprawde badziewiastymi lakierami dlatego ten ogolnie nie wypada zle :P

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Warto spróbować

Miałam dwa odcienie tego lakieru: turkusowy i krwistą czerwień(nie wiem jak z kolorystyką w Polsce, bo moje lakiery były kupione za granicą).
Turkusowy zużyłam w całości, gdyż kolor bardzo przypadł mi do gustu- odcień nie był jednolity, pod światło dodatkowo można było zauważyć różowo-fioletowy połysk. To był odcień, jakiego nie spotkałam jeszcze u innej firmy, ładny, choć niie wszystkim może się spodobać, bo jak np. moja mama określiła, przypomina "trupi" kolor;)
Jeśli natomiast chodzi o czeriwień- ja z reguły unikam intensywnych kolorów w makijażu, ale jak już miałam, to wypróbowałam. Na paznokciach prezentował się ładnie, pięknie lśnił w świetle, chociaż bardziej nadawał się na wieczorne wyjścia. Niestety, musiałam z niego szybko zrezygnować, bo po dwóch użyciach zauważyłam, że trochę zniszczył mi paznokcie odbarwiając je na brzydki kolor.
I na koniec cechy tych lakierów: zgodnie z obietnicami producenta szybko schną(nawet nałożone dwiema warstwami) i wytrzymują na paznokciach kilka dni. Niesety trzeba malować paznokcie ostrożnie, w przeciwnym razie mogą powstawać smugi.
Nie jest jednak zły, myślę, że jeszcze kupię, jeśli wpadnie mi w oko jakiś ładny kolor.

Używam tego produktu od:długiego czasu
Ilość zużytych opakowań:jeden zużyłam, drugi po dwóch użyciach oddałam

Ogólnie ok.

Lakier spełnia obietnice producenta dotyczące szybkiego wysychania i ma piękne odcienie.
Gęstość odpowiednia, należy jednak uważać aby nabrać odpowiednią ilośc na pędzelek, inaczej spływa z paznokcia. Gęstnieje z upływem czasu niestety, ale kropla profesjonalnego rożcieńczacza do lakierów załatwia sprawę ;). Szkoda tylko, że tak szybko ściera się (już na drugi dzień, z żelowych paznokci trochę później). Gdyby nie to , dałabym więcej gwiazdek. Ale ogólnie niezły :)

Używam tego produktu od: kilka lat

Tragedia!!

Nie zasługuje nawet na 1 gwiazdkę!!
Kupując ten lakier wyrzuciłam pieniądze w błoto, ponieważ nie wyszłam z nim ani razu "do ludzi". Paznokcie pomalowane nim wyglądały paskudnie! Próbowałam chyba wszystkich kombinacji. Na bazę, bez bazy, na wypolerowane paznokcie, na niewypolerowane, na inny lakier, 1 warstwę, 2, 3. Za każdym razem efekt ten sam. Smugi, smugi, smugi... (i nie dlatego, że moja ręka nie jest wprawiona) Nigdy w życiu nie miałam gorszego lakieru.

+ faktycznie, schnie szybciutko
+ nie zasycha w buteleczce (stoi już długo)
+ pędzelek, jest świetny

Plusy w przypadku tego lakieru są bezużyteczne, niestety.

- wstrętne smugi
- nierównomiernie się rozkłada
- efekt końcowy: tragedia!!Używam tego produktu od: nie da się go używać
Ilość zużytych opakowań: 1 i nigdy więcej

bardzo fajny

uważam że jest to bardzo fajny kosmetyk
po pierwsze bardzo spodobał mi sie kolor, ładnie wyglada na paznokciach, po drugie fajnie się nakłada, nie narobił mi brzydkich smóg, ma dobra konsystencje
kolor u mnie trwały kilka dni, więc wcale nie jest zle, a powiedziałabym że dobrze
opakowanie i cena tez ok
generalnie jest to jak dla mnie fajny lakier

Używam tego produktu od:jakiś czas

super

Jak dla mnie ten produkt nie posiada żadnych minusów nawet cena (14zł) nie jest odstraszająca

Skusiłam się na niego gdyż bratowa go używa i kiedyś wypróbowałam no i kupiłam!!

Długo się trzyma, nie odpryskuje, minimalnie się ściera(przy codziennym myciu naczyń itp), no i co najważniejsze szybko schnie.

Piękna gama kolorów.

Jak dla mnie bomba !!Używam tego produktu od: grudnia

bardzo nietrwaly

Kupilam zachecona cena na promocji - cos kolo 6 zl.
I fakt - czego mozna sie spodziewac w takiej cenie... napewno nie trwalego lakieru....
Kolory fajne, lakier ok, ale juz nastepnego dnia odpryskuje.
Myslalam ze mimo ceny firma zagwarantuje lepsza jakosc, ale niestety nie.Używam tego produktu od: 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: niecale 2

Lubie go

Mi się podoba ten lakier. Maluje paznokcie codziennie przed pójściem do szkoły, więc trwałość nie ma dla mnie znaczenia...ważna jest dla mnie szybkość schnięcia lakieru. Tutaj jest bardzo szybka :):):) Kolory ładne, lakier się bardzo latwo rozprowadza:):)

Używam tego produktu od:miesiaca
Ilość zużytych opakowań:jedno