Body Exclusive, Modelujący, perfumowany peeling do ciała

Body Exclusive, Modelujący, perfumowany peeling do ciała

Peeling myje i delikatnie złuszcza obumarłe komórki naskórka, wygładza i zmiękcza skórę. Drobinki delikatnie masują skórę, pobudzają jej ukrwienie, co poprawia dotlenienie i ujędrnia. Gliceryna dba o doskonałe nawilżenie.
Zastosowany unikalny składnik - kompleks antystresowy, zawierający wyciąg z białego i błękitnego lotosa ma działanie odprężające i relaksujące, a koktajl substancji odżywczych otula ciało mgiełką pięknego, subtelnego zapachu.

bardzo dobry

Bardzo dobry peeling. Pierwsze co się zauważa to piękny, bardzo przyjemny i relaksujący zapach, który przez pewien czas pozostaje na skórze. Następnie da się zauważyć fajną gęstą konsystencje z dość dużą ilością fajnych ścierających drobinek. Zaś po użyciu stan skóry jest zdecydowanie poprawiony. Skóra jest gładka, delikatna, odżywiona i ujędrniona. Niestety peeling lekko podrażnia skórę na dekolcie, więc nie nadaje dla kogoś o wrażliwej skórze. Ja stosuję głownie na nogi, rzadziej na całe ciało. Do minusów zaliczę trudne otwieranie (mokrą ręka nie ma mowy o otworzeniu go, muszę sobie pomagać zębami lub specjalnie sięgać po ręcznik), troszkę mało wydajny i jak dla moich nóg mógłby być jeszcze bardziej ścierający, gdyż jestem zwolenniczką peelingów działających jak papier ścierny, lecz wtedy mogłabym go stosować tylko a nogi.

Używam tego produktu od: 1-2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok 5

Najlepszy peeling

To najlepszy preparat peelingujący jaki miałam!Jest bardzo gęsty,pełno w nim dużych i ostrawych drobinek, które powoli się rozpuszczają, przez to jest bardzo wydajny i dokładnie złuszcza.Skóra po nim jest bardzo gładka, nawilżona, jedwabista, choć osoby z wrażliwą skórą powinny uważać i nie trzeć zbyt mocno. Zapach bardzo mocny, kwiatowy, świeży, jakby trochę męski? Cena OK.Szkoda tylko, że bardzo trudno go dostać,raz na jakiś czas udaje mi się go gdzieś dorwać,ale nie wiem czy go nie wycofali, bo dawno nie widziałam w sprzedaży.

Używam tego produktu od:2 lat

Bardzo dobrze "ściera"

Uwielbiam peelingi, których działanie jest odczuwalne, a ten cudownie wygładza, ponieważ:
+ ma kremową, gęstą konsystencję, dzięki czemu dozuję go dokładnie tyle, ile potrzeba
+ jest gęsty od drobinek peelingujących, które znakomicie ścierają naskórek
+ prześlicznie pachnie, jestem wręcz uzależniona od tego delikatnego, kwiatowego zapachu
+ wspaniale się rozprowadza na ciele i pieni, dzięki czemu używając go jako żelu pod prysznic, mam i umytą (jak po żelu pod prysznic), i zdrową (jak po peelingu) skórę
+ jest wydajny
+ jest dla mnie dostępny cenowo
+ opakowanie - fajnie trzyma mi się w dłoni tubkę, lubię jej gładkość i to, że kosmetyk w niej ścieka na dół, przez co można go zużyć do ostatniej kropli

Dziewczyny zwracały niżej uwagę na kilka jego "wad".
- kwiatowy zapach - to kwestia gustu, ale wystarczy powąchać ten peeling w supermarkecie lub drogerii, żeby się w nim zakochać (ja jestem uzależniona :D)
- za delikatne/zbyt mocne działanie - dla mnie jest idealne, ale to dlatego, że ja od peelingu oczekuję dobrego "ścierania". Nie polecam go jednak do używania na twarzy - drobinki są zbyt ostre!
- mocne zamknięcie - dla mnie jego otwarcie nie jest problemem (lubię tez taki dźwięk, jaki wydaje przy tym opakowanie), ale rozumiem, że komuś może ono nie odpowiadać

Używam tego produktu od: ok. 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ok. 4-6 (używam go stale, czasem próbuję czegoś innego, ale zawsze do niego wracam)

Manicure - mat i błysk

od zawsze ze mną...

Już od dawna go używam, mój chlopak kupił sobie nawet taki sam. Nie podraznia mojej skóry, a przy tym jest całkiem mocny
Plusy
- zapach
- świetnie ściera, skóra jest bardzo gładka
- jest bardzo wydajny!!!!!!
Minusy - BRAK

Przeciętność..

Ten peeling nawet nie umywa się do genialnego peelingu pomarańczowego z Lirene ;) Drobinki niby są tylko nieco drobniejsze, też powinien ścierać dobrze, a jednak.. Drobinki zawieszone są w takim jakby kremie i to dość gęstym. W tym problem że ta zawiesinka ;P strasznie się pieni, przez co peelingowanie staje się mniej skuteczne. Po prostu drobinki nie drapią tak jak powinny. Chociaż muszę przyznać, że efekt końcowy nie jest zły- dlatego 3 gwiazdki :) Muszę jeszcze wspomnieć o zapachu- feee.... Perfumowany? Cóż za straszne perfumy ;P Bardzo cięzki i przytłaczający zapach, aż miałam mniej ochoty na używanie tego kosmetyku. No i jak dla mnie- dosyć mało wydajny. Już nie kupię, bo jest bardzo bardzo przeciętny.

Używam tego produktu od: ok. 1 miesiąca

Perfumowany? Modelujący?

Strasznie nie lubię gdy producent dorabia przesadną ideologie do zupełnie przeciętnego produktu. I tak właśnie jest w przypadku tego peelingu. Mam wrażenie, że firma Eris próbuje odcinać kupony od rewelacyjnego zresztą pomarańczowego peelingu antycelulitowego. Wielkość i ostrość drobinek w obu jest bardzo podobna, jedynie tu konsystencja nieco bardziej kremowa, niebieski kolorek, no i zapach. Właśnie ZAPACH, to co miało być perfumowane, jest dla mnie wybitnie smrodliwe. Poprostu nie mogę znieść tego zapachu i już od pół roku przez to nie mogę wykończyć tego peelingu. W to, że cokolwiek mi wymodeluje również nie wierze ;)
Reasumując: właściwości ścierające i peelingujące ma dobre, zapach nie do zniesienia, właściwości modelujące niestwierdzone.

Ilość zużytych opakowań: wciąż 1

polecam

peeeling bardzo dobrze sciera naskórek - jest gruboziarnisty, swietnie nadaje sie na posladki, uda, dobry przy kuracjach antycellulitowych, mozna nim wykonac niezły masaż
uwaga na delikatne cześci ciała - jest naprawde mocny heeh
ale skuteczny i tani, i łatwo dostepny, wiec polecam

Używam tego produktu od:pare miesięcy

Godny polecenia

Zacznę od tego że zdecydowanie ma ładniejszy zapach od pomarańczowego antycellulitowego peelingu Lirene.
Lubię ten peeling za to że jest gruboziarnisty i bardzo dobrze ściera naskórek. Z pewnością zadowoli wszystkie dziewczyny, które lubią mocne złuszczanie skóry ;) Do tego ładnie pachnie i jest tani.

Używam tego produktu od:miesiąca

Elegancki :)

Pięknie pachnie perfumami :)
Jest naprawdę gruboziarnisty, dobrze masuje.
Nie mam cellulitu, ale uwielbiam peelingi i scruby do ciała. Ten spisuje się na piątkę :)

Całkiem przyzwoity :)

Ślicznie pachnie, gruboziarnisty, pieniący, myjący, złuszczający, przyjemny i ... chyba najlepszy. Kupiłam w promocji, bo z reguły żal mi pieniążków. Zaskoczona działaniem postanawiam zaopatrzyć się w kolejną tubę :) dobrze złuszcza naskórek. Polecam

Używam tego produktu od: 2 msc
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

przyzwoity

Złuszcza i poprawia ukrwienie skóry, w którą lepiej aplikuje się kremy. Konsystencję ma gęstą, sporo drobinek. Delikatną skórę może podrażniać, ja mam suchą skórę na łydkach - golenie i te sprawy, więc tam muszę uważać z tym peelingiem, bo piecze. Działania modelującego, antycellulitowego raczej nie zauważyłam. Skóra natomiast jest fajna w dotyku i mięciutka. Dość wydajny - nie zużywa się wiele na 1 raz, a można stosować 2 razy w tygodniu.
Zasadnicza wada - ZAPACH. Teoretycznie antystresowy, praktycznie stresuje, bo śmierdzi ;-p Jak ktoś wcześniej stwierdził jak tania męska woda po goleniu. Na szczęście balsamik zabija smrodek. Kwestia przyzwyczajenia.
Jako peeling przyzwoicie.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: nadal jest 1

Solidny

Ostry, bardzo ostry, uwielbiam takie peelingi ;-) "Modelujący" to trochę za dużo powiedziane, z pewnością jednak ujędrnia i poprawia ukrwienie skóry, która lepiej chłonie aplikowane balsamy. Konsystencję ma gęstą, dobry poślizg, sporo kanciastych drobinek. Lekko się pieni. Najlepszy efekt uzyskuję masując wilgotną skórę, na mokrej tarcie jest słabsze, lecz nawet wtedy omijam delikatniejsze partie ciała. Ten peeling jest naprawdę mocny, świetny do masażu antycellulitowego. Pachnie co prawda nieznośnie, jak tania męska woda po goleniu, ale złuszcza rewelacyjnie - skóra jak aksamit! W dodatku jest niesamowicie wydajny. Niestandardowe 225 ml ubywa powoli, mimo regularnego, częstego stosowania. Niestety nie jest tak rozkoszny w użyciu jak czerwony żel peelingujący Lirene. W każdym razie czyni skórę gładziutką, miękką, bardziej jędrną, wybaczam więc nieudany zapach... ;-) Dodam, że jest on dość trwały (zwłaszcza na dłoniach), ale nie przebija się spod balsamu.
Polecam zwolenniczkom średniego/mocnego złuszczania, gdyż solidnych peelingów na półkach sklepowych jak na lekarstwo.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań: dalej pierwsze