Facelle Intim, Chusteczki do higieny (stara wersja)

Facelle Intim, Chusteczki do higieny (stara wersja)

Pojemność 20 szt

Chusteczki do higieny intymnej Facelle zostały opracowane specjalnie do delikatnego mycia i pielęgnacji zewnętrznych obszarów strefy intymnej. Zawiera wyciągi z rumianku i aloesu, posiada przyjazne dla skóry pH - potwierdzone dermatologicznie. Są idealne w czasie podróży dzięki opakowaniu z możliwością ponownego zamykania.

Fajne

PLUSY:
- cena
- chusteczki są bardzo praktyczne, szczególnie przydatne podczas podróży
- delikatny zapach
- nie podrażniają, a wręcz odwrotnie - łagodzą podrażnienia

MINUSY:
- szybko wysychają

Używam tego produktu od: bardzo dawna

całkiem ok

Chusteczki są w porządku. Fajnie odświeżają, mają przyjemny, ale nie bardzo mocny zapach, są odpowiednio nawilżone i wykonane z miękkiego. przyjemnego materiału.
Nie spowodowały u mnie żadnych podrażnień.

Mogę się przyczepić do tego, że pod koniec opakowania trochę szybko wysychają i te ostatnie sztuki już nie są takie nawilżone jak te pierwsze.
Są tanie i dostępne, spełniają swoją rolę.

Używam tego produktu od: od pół roku
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

Skuteczne choc zapachowo nijakie

Chusteczki sprawdzają się. Przyjemnie odświeżają i nie podrażniają okolic intymnych.
Można je zabrac zawsze do torebki bo jest ich mało więc opakowanie nie jest specjalnie za duże.
Przy częstym stosowaniu szybko się kończą.
Dla mnie to - ponieważ uważam, że powinno by ich trochę więcej, ale w tej kategorii to standard bowiem wszystkie typu tego chusteczki niestety są pakowane średnio po 20-25 sztuk :(
Kolejnym minusem jestem to, że nie pachną. Mają wręcz nijaki zapach.
Czasami zbyt ,,zimne" ;), ale pewnie taka ich natura.
Są średnio nasączone.
Tanie, dostępne w każdym Rossamnnie

Podsumowując - ideał, gdyby miały jakiś zapach

Używam tego produktu od: około 2 tygodnie
Ilość zużytych opakowań: 1 skończone

Cellulit składniki

Absolutnie rewelacyjne

Chusteczki są delikatne idealne podczas okresu. Idealnie odświeżają podczas dłuższego pobytu poza domem. Rewelacja;)

-tanie
-ślicznie pachną
-jest ich sporo w opakowaniu
-delikatne
-odświeżają
-żadnych podrażnień

Używam tego produktu od: półtora roku
Ilość zużytych opakowań: ok 10

Super.

Chusteczki kupiłam na wyjazd nad morze. W przeciągu 5 dni zużyłam 20 sztuk. Nie widziałam dużych opakowań niestety, a dla mnie zdecydowanie były za małe i wysuwały sie z dłoni. Jednak mają niesamowity zapach, fajnie się pienią na chusteczce i przede wszystkim dają uczucie świeżości. Myślę, że dają też ochronę przeciwbakteryjną dośc dobrą, gdyż mimo, że kąpałam się w morzu (po czym zawsze masz drożdże lub zapalenie) - tym razem nie miałam. Może to zbieg okoliczności ;)

Ilość zużytych opakowań: jedno 20 sztuk.

jak dla mnie, OK

Chusteczki spełniają swoją rolę, myślę, całkiem przyzwoicie. Odświeżają w ciągu dnia, nie powodują u mnie reakcji alergicznej, nie podrażniają skóry. Zapach mi nie przeszkadza, nawet lepiej że go prawie nie ma, bo mam przynajmniej pewność, że ilość chemii i konserwantów jest tu ograniczona. Opakowanie spore, poręczne. Jedyny minus jaki zauważyłam to zbyt szybkie wysychanie w opakowaniu, które jest nieszczelne, nawet po pozornym zamknięciu. Warte swojej ceny, za 4 zł jak najbardziej mogą być.

Używam tego produktu od: ??
Ilość zużytych opakowań: trzy opakowania

Niestety nie

Chusteczek do higieny intymnej używam od czasu do czasu i wymagam od nich odświeżenia, nawilżenia i ukojenia. Nie polubiłam tych chusteczek. Są tanie, jest ich dużo w opakowaniu i łatwo dostępne w każdym Rossmannie. Materiał jest nieco szorstki i nieprzyjemny. Zapach raczej neutralny, ale nie pozostaje na skórze, nie odświeża. Chusteczki podrażniają, użyte na podrażnioną skórę pieką. Opakowanie jest typowe dla chusteczek, ale zamknięcie jest nietrwałe, odkleja się i w połowie opakowania chusteczki nie są już zbyt wilgotne. Ostatecznie zużyłam opakowanie do odświeżania dłoni, bo do higieny intymnej raczej się nie nadają.

Używam tego produktu od: używałam kilka miesięcy temu

Nie i jeszcze raz nie

Oczywiście skusiła mnie niska cena. Sama się przekonałam że czasem cena niska a produkt wysokiej jakości, myślałam że w tym przypadku też tak będzie i kupiłam je w ciemno.
Zapach beznadziejny, strasznie drażniący... dziwnym płynem nasączone bo się pienią - straszne to. Nie odświeżały, nie łagodziły, darły się i w połowie opakowania wyschły :|
Gwiazdka należy się jedynie za to że nie uczulają i tyle na temat :D

Używam tego produktu od: kiedyś tam

niekomfortowe

Nie są takie najgorsze, ale ponownie nie kupię gdyż:
- za mocno perfumowane
- zapach drażniący
- są szorstkie
- pod koniec wysychały

Na plus, że nie uczuliły, ale specjalnego odświeżenia nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: z rok temu
Ilość zużytych opakowań: 1, ale nie końca (wyschły)

średnie

Kupiłam te chuteczki ponieważ mają aż 20 sztuk w opakowaniu, cena bardzo korzystna, fajnie odświeżały (już ich nie mam), były dobrze nasączone że aż sie pieniły... ale zapach ich okropny, taki babciny (to mnie w nich najbardziej odstraszało), do tego szorstkie, nie wysychają w opakowaniu. Takie pół na pół:D

Używam tego produktu od: ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: 1 (20 sztuk)

dość dobre

Mnie osobiście nie zachwyciły, poniżej moja ocena.
Plusy:
+ cena
+ dostępność
+ ilość chusteczek w opakowaniu
Minusy:
- zapach mnie nie urzekł
- szybko wysychają
- opakowanie mało praktyczne
Podsumowując mój bilans wychodzi na zero :)

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Bardzo dobre

Plusy:
- są dobrze nawilżone
- ładnie pachną
- dobrze odświeżają
- są delikatne
- nie strzępią się
- nie podrażniają
- ilość chusteczek w opakowaniu
- nie wysychają w opakowaniu
- cena

Minusy:
- mało praktyczne opakowanie

Jedynym zastrzeżeniem do tych chusteczek jest to, że ciężko szczelnie zamknąć opakowanie, gdy już większość chusteczek jest zużyta, ale i tak są godne polecenia.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca