Thicker Fuller Line, Szampon rewitalizujący do włosów cienkich i osłabionych z kompleksem Cell-U-Plex

Ten wzmacniający i oczyszczający szampon pomaga gruntownie usunąć wszelkie zanieczyszczenia z włosów i skóry głowy, wspomagając tym samym ich naturalny wzrost. Przywraca witalność włosom cienkim i osłabionym, nadając im maksymalną objętość. Regularne używanie szamponu sprawia, że włosy stają się mocniejsze oraz wyraźnie pogrubione.
Zawiera kompleks Cell-U-Plex będący połączeniem czystych ekstraktów roślinnych, witamin oraz protein, dzięki czemu wzmacnia oraz pogrubia strukturę włosa przywracając im witalność oraz zdrowy wygląd.
Kompleks Cell-U-Plex został stworzony z myślą zarówno o kobietach, jak i mężczyznach, których problemem są cienkie, osłabione i pozbawione witalności włosy.

Cena: 30 zł / 350 ml

Mój ulubiony!

Fajny szampon, który towarzyszy mi już kawałek czasu. Dobrze oczyszcza włosy, nie plącze ich, milutko pachnie. WYDAJNY.Używam w duecie z serum z tej serii i jestem zadowolona. Polecam posiadaczkom delikatnych włosów, skłonnych do przetłuszczania się. Naprawdę warto !Używam tego produktu od:6 mesięcy

Nic specjalnego

Rozczarował mnie. Wczesniej używałam z tej serii serum i szamponu nawilżającego i uwazam , że po nawilżającym włosy są bardziej puszyste. Ta wersja w niczym nie odbiega od tanich supermarketowych szamponików, moze tylko włosy sa bardziej błyszczace. I nic więcej. Nie zauważyłam u siebie efektu zwiekszenia objętości.

Używam tego produktu od:2 miesiace

Ale o co chodzi?

O co chodzi z tym szamponem? Kończę waśnie butlę i niestety, on nie robi z moimi włosami nic, za co mogłabym go polubić. Owszem, są czyste, błyszczące, puszyste o tyle o ile mogą być cienkie, proste delikatne włosy. Tylko że, takie efekty to daje wiele innych szamponów. Po TFH nie są ani thicker, ani fuller, naprawdę szampon nie dał w moim przypadku żadnych szczególnych efektów. Co więcej, nie mogę po nim rozczesać włosów bez odżywki. Może powinnam spróbować duetu z serum czy jakąś odżywką z linii Thicker Fuller, czy ja wiem?

Używam tego produktu od: drugi miesiąc

Bordowe usta H&M

Rewelacja

Szampon kupiłam z ciekawości - miałam kiedyś próbki jakiegoś kosmetyku do włosów z tej firmy i byłam bardzo zadowolona. Zapłaciłam w SuperPharmie 29zł , dodatkowo dostałam miniaturę serum pogrubiającego do włosów z tej serii :)
Szampon jest rewelacyjny, już dawno nie miałam tak dobrego, nawet zapomniałam, że zwykły szampon może zdziałać takie cuda :)

Włosy po umyciu są megapuszyste, wyraźnie mocniejsze i grubsze. Zyskują na objętości, świetnie się układają i wolniej przetłuszczają.

Szampon jest tak bardzo skoncentrowany, że do umycia moich długich włosów potrzeba naprawdę niewiele. Ponadto jest bardzo wydajny - mam go równo 3 tygodnie,nie zużyłam nawet połowy (myje włosy codziennie).
Mimo z pozoru dość wysokiej ceny szampon jest godny polecenia - wcale nie wychodzi drogo , biorąc pod uwagę sporą pojemność i wydajność:)

Używam tego produktu od:3 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

Doskonały szampon,moje włosy sa mocniejsze, gętsze i mniej sie przetłuszczaja.Obecnie uśwam 4 kosmetyków z linii Thicker Fuller Line:oprócz szamponu równiez odzywkę, serum i spray wzmacniajacy i zwiększający objetość włosów.Jestem bardzo zadowolona i uważam ,że produkty z tej linii są warte swojej ceny, bo moje cienkie wloski są w lepszej kondycji i wygladaja na gęstsze.

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

absolutna rewelacja :)

Podobnie jak nawilżający, który już jakiś czas temu zrecenzowałam - jest fantastyczny. Kupiłam go dla odmiany i również działa bardzo dobrze - może nawet lepiej, ale tamtego zużyłam kilka butelek więc może włosy się przyzwyczaiły. Efekt: włosy są puszyste, naprawdę wydają się pogrubione (zwłaszcza gdy ma się dosyć cienkie jak ja :)) Bardzo ładnie pachnie, jest wydajny, włosy pięknie lśnią. Nie ma żadnej wady. Uwielbiam te szampony!