L'Oreal Paris, Dermo-Hydralium NutriSoft 24h (Aksamitne mleczko do ciała, skóra normalna z tendencją do wysuszania)

Aksamitne mleczko do ciała przeciw wysuszaniu skóry, zapewniające natychmiastowe intensywne i trwałe nawilżenie. Jest wzbogacone w Dermo-Hydralium - kompleks łączący aktywne składniki nawilżające, aby intensywnie nawilżać skórę, chronić ją przed wysuszeniem i utrzymywać właściwy poziom nawilżenia przez 24 godziny.

Aksamitna konsystencja, o świeżym zapachu, doskonale wnika w skórę, nie jest tłusta i się nie klei. Od pierwszej aplikacji skóra jest bardziej wygładzona i elastyczna.

Cena: ok. 18,00 zł / 250 ml

ardzo dobry

jeden z lepszych mleczek uniwersalnych,bardzo dobrze nawilza nawet bardzo przesuszonà skòre,swietny po opalaniu ,szybko sie wchlania.przyjemny delikatny zapach,nie tlusty.

Używam tego produktu od: 3lata
Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

To jest to.

Jak każda chyba kobieta jestem balsamom niewierna i romansuje sobie co chwilę z innymi ;) Do tego zawsze jednak wracam.
Nie napiszę tu nic odkrywczego,ani niczego co już nie zostało powiedziane. Balsam ma lekką konsystencję, dobrze się rozsmarowuje, nie lepi, nie klei,szybko się wchłania.
Z wydajnością jest średnio.Lubię się porządnie posmarować więc na bardzo długo nie wystarcza, aczkolwiek nie jest drogi więc tragedii nie ma. Zapach bardzo mi odpowiada, jest świeży i lekki, ale wyczuwalny przez dłuższy czas.
Przy regularnym stosowaniu widać poprawę stanu skóry co wcale nie jest takie oczywiste, gdyż używałam już balsamów, które nawilżały tylko doraźnie i krótkotrwale .
Polecam.

Używam tego produktu od: od dawna
Ilość zużytych opakowań: 5, 6?

Doskonały nawilżacz

Mogę spokojnie powiedzieć o sobie, że jestem uzależniona od balsamów i mleczek do ciała. Nie wyobrażam sobie rozpoczęcia i zakończenia dnia bez podarowania skórze relaksującej dawki porządnego nawilżenia i tym samym wypróbowałam już dziesiątki firm oferujących takie kosmetyki. O L\'Oreal NutriSoft mam jak najlepsze zdanie: pięknie się wchłania nie pozostawiając lepkiego filmu, który przykleja się do ubrań, fantastycznie nawilża i pozostawia piękny zapach wyczuwalny niemal cały dzień.

Cena jest dość wysoka, ale i wydajność nie najgorsza.

Używam tego produktu od: sześć miesięcy
Ilość zużytych opakowań: trzy

Zrób sama kosmetyk - serum z witaminą C

Świetny!!

Uwielbiam mleczka loreala z serii nutri. Wypróbowałam wszystkie, wszystkie są super. Ten pięknie pachnie, ma lżejszą konsystencję niż mleczko ujędrniające nutrilift, ale równie doskonale nawilża moją skórę. Świetnie się wchłania, jest bardzo wydajne, wystarczy mała ilość, żeby nasmarować całe ciało.
Wariant dla skóry normalnej z tendencją do wysuszania używam jednak latem, ponieważ zimą i wiosną wolę bogatszą wersję dla skóry bardzo suchej.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: co najmniej kilkanaście

Godny polecenia

Świetny balsam dla skóry normalnej. Delikatnie nawilża, ma świetną konsystencję, przyjemny zapach, dobrze się rozprowadza, jest bardzo wydajny.

Niestety, nie kupię go ponownie, ponieważ mam skórę suchą i potrzebuję czegoś bardziej treściwego i nawilżającego. Jednak posiadaczkom skóry mniej wymagającej mogę go z czystym sercem polecić.

Używam tego produktu od: trzy lata
Ilość zużytych opakowań: ok. 6

bardzo dobry godny polecenia

Bardzo fajne mleczko do ciała,świetnie nawilża skóre nie klei sie, szybko sie wchłania, i bardzo ładnie pachnie.W dodatku jest bardzo wydajne, i w dosyc przystepnej cenie.Jednak musze jeszcze spróbowac wersji do suchej skóry, może okaże sie ono moim KWC :):):)Używam tego produktu od: 2lat
Ilość zużytych opakowań: bardzo duża

działa!

od lat zawsze do niego wracam. spelnia najwazniejsza dla mnie funkcje balsamu: NAWILŻA i ODŻYWIA!!!

do tego swietnie sie wchlania. bardzo lubie tez wersje z pompką.

minus? po depilacji (maszynka)troche szczypie

niemniej zdecydowanie polecam, bo to bardzo dobry balsam jest

Zachwycona

Balsam bardzo dobrze się wchłania, po tygodniowym stosowaniu skóra stała się gładsza i miękka w dotyku (mąż poczuł różnicę :P). Ma lekką konsystencje co ułatwia rozprowadzanie na skórze i szybko się wchłania. Stosować tylko na dobrze osuszoną skórę, na wilgotnej skórze jest trudno go rozprowadzić.

Używam tego produktu od:2 m-cy

bardzo dobre nawilżenie

Mleczko jest faktycznie bardzo dobre. Delikatne, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania.
Nie tłuści skóry, ale faktycznie ją nawilża.
Ratowałam się nim głownie w zimie, kiedy miałam największe problemy z przesuszoną skórą.
Bardzo wydajne! Butelka jest duża i ciężko jest ją zużyć do końca :)

Ponownie nie wiem czy go kupię, gdyż znalazłam jeszcze skuteczniejszy balsam nawilżający :)

Używam tego produktu od: przez ponad rok

Super ale...

Plusy

-rewelacyjnie nawilża
-w efekcie skóra jest miękka jak brzoskiwnka
-super szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy!
-cudownie pachnie :o
-skóra przez cały dzień jest nawilżona co widać gołym okiem

Minusy

-cena ;/
-zbyt rzadka konsystencja !!! - mleczko leje się przez palce ;/
-mleczko jest niewydajne niestety ;/

Używam tego produktu od: kilku tygodni

lubię

Balsam zakupiłam w promocji, za dużą butlę 400ml zapłaciłam niecałe 20zł.
Bardzo lubię kosmetyki pielęgnacyjne do ciala Loreala, bardzo sobie chwalę balsam do ciała z pompką.
Tym razem także się nie zawiodłam! Mleczko ma rzadką konsystencję, łatwo się rozprowadza, szybko wchłania. Jednocześnie dobrze nawilża, pozostawia skórę miękką, jedwabiście gładką, no i pachnącą! Tak, tak, zapach to duży plus tego kosmetyku; mleczko pachnie jak kosmetyk z najwyższej półki!
Wydajność w normie, tak samo jak i cena. Ciekawa jestem jeszcze wersji do skóry suchej, mam nadzieję, że również się nie zawiodę :)

Używam tego produktu od:2,5 miesiąca
Ilość zużytych opakowań:kończę pierwsze

O tak.

Mialam je juz kiedys i podczas promocji w Supepharm skusilam sie na kolejna butelke. Bardzo fajny produkt, choc mam raczej skore sucha, niz normalna ze sklonnoscia do przesuszania.

+ bardzo przyjemna, leista konsystencja (raczej nie spodoba sie fankom gestych kremow czy maselek)
+ mily, delikatny kwiatowy zapach (moze troche zbyt delikatny)
+ bardzo szybko sie wchlania i sie nie klei
+ skora jest miekka, gladka i jedrna
+ dobrze nawilza choc...

- jak dla mnie nieco za slabo na supersuchych miejscach ktore mam (np. lydki).
Ogolnie jednak bardzo porzadny kosmetyk, idealny np. na basen, kiedy trzeba sie szybko nasmarowac i ubrac. Używam tego produktu od:teraz miesiac

Edit: Po uzyciu kolejnego opakowania 400ml, stwierdzam, ze jest to jednak moj ulubiony balsam. Jakos zaczal mi pasowac nawet na te suche miejsca. Daje piec gwiazdek, bo na to zasluguje.