Płyn do higieny intymnej

Płyn do higieny intymnej

Przeznaczony do codziennego mycia zewnętrznych

intymnych części ciała. Jest delikatniejszy od mydła, skutecznie je zastępuje. Neutralizuje przykry zapach i daje uczucie świeżości przez wiele godzin. Występuje w dwóch wersjach: ziołowej i sensitive.

Opakowanie z dozownikiem.

Bardzo dobry

Mam wersje sensitive, ma ładny delikatny zapach, dobrą konsystencje, dobrze myje i odświeża, nie podrażnia, wydajny, opakowanie wygodne w użyciu, bardzo niska cena (w promocji zapłaciłam 3,50zł) Pewnie jeszcze się skusze ale na tą drugą wersje.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

Lubiłam go

Zdaje się, że te płyny -tzn. w takim opakowaniu- są już wycofane ze sprzedaży.

Do gustu bardzo przypadł mi płyn w wersji ziołowej i tylko ten kupowałam. Byłam pod urokiem jego świeżego, delikatnego zapachu.
Konsystencja jakby lekko "oleista", bezbarwna, przezroczysta. Nie wywołał u mnie żadnych podrażnień.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
Ilość zużytych opakowań: 2-3 ?

W porządku

Płyn jest dobry, ma neutrealny zapach, konsystencja trochę lejąca ale nie jest źle. Ja go spłukuję bardzo dobrze i czuję się świeżo ale to jeszcze nie jest idealny płyn, poszukam innego. Jest niedrogi a wydajny. Ogólnie jest dobry ale ... no właśnie mam jakieś ale więc nie będę do niego wracać.

Starzenie się skóry - dieta

Porażka na całej linii

Używałam wersji "sensitive" i moim zdaniem jej działanie ma się do nazwy jak siodło do wieprza. Płyn podrażnił mnie już po tygodniu użytkowania, ma rzadką konsystencję, słabo się pieni. Zapach jest kwestią gustu, choć dla mnie był bardzo niemiły, "chemiczny".
Podstawową wadą jest, że płyn ciężko spłukać, a "długotrwałe" (zresztą jakiekolwiek) uczucie świeżości pozostaje w sferze marzeń. Odradzam, zwłaszcza kobietom o wrażliwej skórze.

Używam tego produktu od: 8 dni
Ilość zużytych opakowań: 1/10

są lepsze

Miałam wersję ziołową, która zupełnie mi nie podpasowała. Gorszy był już tylko Lactacyd, który niemiłosiernie mnie podrażniał. Płyn Belli krzywdy mi nie zrobił, ale nie jest zbyt komfortowy w użyciu. Ma kiepski zapach, rzadką konsystencję i nie pozostawia takiej świeżości jak inne. O ile wiem to druga wersja jest lepsza - przynajmniej zapach ma w porządku.
Opakowanie brzydkie, plus za pompkę, zużyłam go w niecały miesiąc.

podrażnił :(

Na początku przyjemnie się go stosowało, ma wygodne opakowanie z pompką, dobrą konsystencję. Niestety po upływie jakiegoś tygodnia dostałam podrażnien. mylslalam ze to nowy proszek do prania jest tego sprawca, ale po odstawieniu zelu wszystko wrocilo do normy. Dla niewrazliwej skory moze byc dobry. w kazdym razie ja nie mogę go uzywac

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:1 niecałe

kiepski

Kupiłam ten płyn do higieny intymnej, ufając firmie Bella. Niestety, rozczarowałam. Plyn owszem niby myje, ale nie poczucia odświezenia, czystości. Miałam wrażenie, ze myłam się wodą...Daję dwie gwiazdki, ponieważ nie podrażnił.

Kupiłam po raz pierwszy i ostatni. Nawet się ucieszyłam kiedy się skończył.

Bardzo fajny

mam wersje ziołowa i jestem bardzo zadowolona, choc na poczatlu musialam przyzwyczaić sie do konsystencji. choc to plyn to bardzo dobrze sie pieni, dobrze odswierza i ladnie pachnie. mnie nie podraznil. zapach rowniez mi sie podoba. uwazam ze jest wydajny i jak za taka cene jest na prawde godny polecenia.
bardzo wygodne opakowanie, pompka dziala bez zarzutow.

Ogolnie, polecam :)

Używam tego produktu od:

badziew

Opakowanie to jakiś bubel!!!! Miałam 3 i wszystkie 3 pompki przestały działać po kilkokrotnym użyciu. Polecam tylko osobom, które posiadają pojemniczek po innym płynie,żeby przelać Bellę z tego "dziadowskiego." Jeżeli chodzi o działanie: może być, ale na pewno juz go nie kupię.

Używam tego produktu od:2 lat

Niezły

Niezły, chociaż do ulubionego Lactacydu mu daleko. Zakupiłam do tylko dlatego,bo w Rossmannie nie było akurat wcześniej wymienionego Lactacydu. Postanowiłam wziąć na próbę płyn Bella ze względu na praktyczne opakowanie z dozownikiem oraz atrakcyjną cenę.
Płyn sam w sobie jest niezły, nie podrażnia, odświeża. Spełnia swoją podstawową rolę. Wygodny dozownik świetnie się sprawdza, dozuje idealną porcję płynu, nie psuje się, ani nie zacina. Jednak nie likwiduje wczucia dyskomfortu (przy menstruacji np.), tak jak robi to Lactacyd. Dlatego kosmetyk potraktowałam jako chwilową odskocznię, i po skończeniu butli grzecznie wracam do swego ulubieńca.

Używam tego produktu od:ponad miesiąc
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

jestem zadowolona

Wyczaiłam go w Rossmanie. Bella to znana, dobra, lubiana przeze mnie firma, więc postanowiłam wypróbować ich żel. Kupiłam wersję ziołową i jestem bardzo zadowolona - przede wszystkim opakowanie jest wygodne i poręczne, po latach korzystania z Ziaji (tej 500ml) dozownik wydaje mi się jakimś luksusem :) Sam płyn jest delikatny, ładnie się pieni, miło pachnie i dobrze myje. Odświeża na długo. Czego chcieć więcej?

No nie jest zly ale ...

podraznia :(
Mam wersję ziołową. Jest bardzo wodnisty przez co dużo się go wylewa. Odkąd go używam częściej czuję swędzenie i pieczenie "w tych miejscach" ;) Przyzwoicie myje i odswieża

Oceniam na 2,5 *