Kolastyna, Emulsja do opalania wyszczuplająca SPF 8, 12 (niska ochrona)

Kolastyna, Emulsja do opalania wyszczuplająca SPF 8, 12 (niska ochrona)

Wodoodporna, ochronna emulsja do opalania z efektem SLIM BODY, zapewnia intensywną i skuteczną ochronę przeciwsłoneczną połączoną z kuracją wyszczuplającą. Przyjemność opalania jest podwójna. Uzyskujemy nie tylko piękną, słoneczną opaleniznę, ale i modelujemy ciało. Filtry słoneczne nowej generacji chronią przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB, zapobiegając poparzeniom, natomiast aktywne składniki wyszczuplające- kofeina, ekstrakt z kawy zielonej i bluszczu aktywnie spalają tkankę tłuszczową i blokują jej asymilację. Zawartość masła SHEA pomaga uzyskać piękną i trwałą opaleniznę. Delikatna konsystencja emulsji pozostawia skórę gładką i elastyczną, a przyjemny zapach potęguje kompfort używania.

Cena: ok. 11 zł / 200 ml

Ok

Uzywałam jej w zeszłym roku, SPF 8.

Chroni bardzo dobrze, jest naprawdę wodoodporna. Ale nie zauważyłam żadnego wyszczuplania, chociaż i tak go nie potrzebowałam. Dostałaby 4 gwiazdki dyby producent nie wymyślał jakiś bredni o wyszczuplaniu.

Używam tego produktu od: w zeszłe lato
Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

ok

Używałam tej emulsji w zeszłym roku, miałam faktor 8.
Nie zauważyłam zeby mnie wyszczupliła bo u mnie nie ma co wyszczuplać (nawet nie spodziewałam się wyszczuplania po emulsji do opalania) natomiast bardzo dobrze chroni. Leżałam całymi dniami na słońcu i nie miałam poparzeń ani nic w tym stylu.
Zapach w miarę znośny ale po dłuższym stosowaniu troche drażniący. Dobrze się wchłania i nawilża. Wydajna.
To chyba tyle co mogę o niej napisać.

Ilość zużytych opakowań: 1 i może będą następne

Nie zachwca, ale chroni

Kupiłam gdyż zachęciło mnie to, że wyszczupla choć i tak wyśmiałam ten dodatek. Chroni dobrze ale twarz spiekłam gdyż nie nałozyłam za dużo. Ładnie pachnie ale efekt wyszczuplania? Zero... Daje 3 za to, że producent nie spełnił do końca moich oczekiwań i mógłby być lepszy.Zapach znośny, a co do konsystencji to jest w sam raz i nie trzeba uważać na ilość nakładania gdyż sie i tak wchłonie ;)Używam tego produktu od: miesiąca