Dream Mousse Eyecolor

Dream Mousse Eyecolor

Cień do powiek, który łączy trwałość proszku z gładką konsystencją kremu w jednej formule musu. Cienie błyszczą się i nie zbierają w załamaniu powieki. Dostępne w 8 kolorach.

Cena: 20 zł

Nic ciekawego

Cienie mają intensywne kolory i są bardzo wydajne. Trwałość jest przyzwoita - wytrzymują na powiece około pięciu godzin bez jakiegokolwiek odciskania się czy obsypywania. Nieco roluje się w załamaniach powieki, ale do przyjęcia. Nie podrażniają.
Na początku aplikacja jest bardzo prosta, jednak z czasem cienie stają się coraz twardsze i trudniejsze do równomiernego nałożenia. Wybór odcieni nie jest zbyt wielki. Idealne dla młodych i mało wymagających osób.

Używam tego produktu od: używałam około roku
Ilość zużytych opakowań: rozpoczęłam dwa

Nie najgorszy, nie najlepszy.

Plusy:
+ konsystencja
+ nie zbiera się w załamaniu
+ rozświetla oko
+ opakowanie
+ bardzo wydajny
+ nie roluje się

Minusy:
- nałożone więcej niż cienka warstwa produktu wygląda sztucznie i tandetnie
- kolor znacznie mniej intensywny na powiece, niż w opakowaniu

+\\- najlepiej nakłada się go palcem

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: ciągle w trakcie 1

mam sentyment

bardzo lubie ten cien. :) bardzo przyjemnie sie go uzywa. zawiera fajne rozswietlajace drobinki. ma super konsystencje - lekki mus. ppakowanie tez calkiem dobrze sie prezentuje. nie uzywam go na codzien raczej \'od swieta"" ale lubie do niego wracac. chyba jedyny minus to trwalosc - w ciagu dnia po prostu schodzi, sladu po nim nie ma , czasem zdarzalo sie tez tak, ze sie rolowal. ogolnie mowiac polecam ten produkt.

Używam tego produktu od: bardzo dlugo
Ilość zużytych opakowań: 3/4

depilacja rąk

Dobrze wspominam

Używałam tych cieni kilka lat temu.
Ślicznie rozświetlały spojrzenie.
Cienie były mocno błyszczące. Miały mnóstwo brokatowych drobinek.
Aplikacja była przyjemna. Kosmetyk miał taką specyficzną, konsystencję musu, którą bardzo lubiłam.
Co do trwałości- średnia.
Po jakimś czasie cienie się rolowały i ścierały.
Mimo tego i tak je lubiłam.

Używam tego produktu od: kilka lat

mam sentyment

Używałam tych cieni jako nastolatka, wtedy bardzo mi odpowiadały. Miałam kolor biały i różowy.
Dream Mousse bardzo ładnie rozświetlają oko, kolory nie są zbyt intensywne - bardziej się nadają na codzień niż na wieczór, trochę mienią się brokatami. Przyjemna konsynstencja musu. Wydajny. Niezbyt trwały - potrzebne były poprawki w ciągu dnia. Jednak miło go wspominam, ale nie kupię ponownie (zresztą nawet nie wiem czy jest jeszcze w sprzedaży).

Używam tego produktu od: używałam kilka lat temu
Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Dobry, ale bardziej jako rozświetlacz

Sama idea pianki jest niezła, miałam podkład i sprawował się świetnie. W wersji cienia jednak już nie tak dobrze.

Mam kolor 07 Divine Lilac, kupiony głównie dlatego, że mam zielone oczy i chciałam kontrastem podkreślić ich kolor. Niewielka ilość cienia rzeczywiście spełnia zadanie, ale już trochę więcej ociera się o tandetę.
Cień trzyma się względnie długo, ładnie rozświetla ale nie jest uniwersalny. Nie daje praktycznie żadnych innych opcji jak dozowanie świecenia.

A jednak zbieram się do kupienia następnego opakowania, tyle że w innym odcieniu i z przeznaczeniem rozświetlania wewnętrznych kącików oczu i pod brwiami. I w takim zastosowaniu myślę, że cień zasłuży na dodatkową 1-1.5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Jedno

nie dla mnie...

Miałam bardzo duże nadzieje, wiązane z tymi cieniami...ale niestety zawiodłam się.

Cienie tak delikatne, że ledwo widoczne (chociaż niektórym może to pasować, szczególnie do makijażu dziennego), mało napigmentowane - odcienie są poprostu blade. Mimo obietnic, po czasie załamują się w powiece...

Bardzo fajne.

Mam jeden swój, inny podbierałam koleżance ;) I bez względu na to, czy odcień był jaśniejszy (mój), czy ciemniejszy (kumpeli), to zawsze tak samo fajnie się nakładał, beż żadnych problemów, równiutko, gładko.
Długo się utrzymuje, nie zbiera w załamaniu powieki i nie robią się grudki.
Nie dostaje 5 gwiazdek, bo jest perłowy, a to nie zawsze mi odpowiada.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Godne polecenia

Widziałam przeróżne niemiłe recenzje na temat tych cieni w musie. Ale, że nie lubię się sugerować tym co mówią inni i zawsze słucham siebie haha :D to postanowiłam wypróbować sama. No i jestem miło zaskoczona!!! Widziałam kiedyś osobę która nakładała cień i po prostu robiły się jakieś kosmiczne piaskowate gródki, albo cień nierównomiernie się rozprowadzał. W ogóle się z tym nie zgodzę.

mam dwa kolorki:
- 20 suede sensation - śliczny rozświetlający czekoladowy brązik,
- 55 turquoise breeze - taki turkusowo niebieski też rozświetlający kolorek.

Na tak:
- przyjemna konsystencja musu,
- śliczne kolorki,
- rozświetlają oko,
- dobrze się trzymają, z bazą jeszcze lepiej,
- wcale nie spływają i nie obsypują się na buzię,
- śliczne słoiczki, bardzo ładne opakowania, eleganckie, choć dość spore jak na taką ilość samego cienia, ale wygodne i cieszą oko, wcale nie tandetne :)

Na nie:
- kolor nie tak intensywny na powiece jak i w opakowaniu.

POLECAM używać do aplikacji nie pędzelka, a po prostu najzwyczajniej w świecie palca, ciepło ciała ułatwia aplikację. Trochę wprawy i można być zadowolonym z tych cieni.

Nigdy nie byłam przekonana do takiego wykończenia cieni, ale miło się zaskoczyłam.

zabawka dla dziecka

co tu duzo sie rozwodzic?

KOLOR ANGELIC PINK

:) ladne opakowanie
:) nadaje sie na baze pod cienie, ale tez tak w skali 3/5

:( kolor malo napigmentowany
:( nic nie rozswietla oka
:( przy nawet skromnym nalozeniu zbiera sie w zalamaniu
:( nie wyobrazam sobie zrobic dwukolorowego makijazu oka z tym cieniem i jakims innym, jak to rozetrzec pedzelkiem czy cos?

zabawka dla dziecka ;)

Używam tego produktu od:3 mcy
Ilość zużytych opakowań:1/5

nie najlepszy

*zbiera sie w zalamaniu powieki
*nierowno sie naklada, do aplikacji polecam palec
* malo trwaly
*mialam kolor bialy i niebyl zbyt ladny
*w cieple lato polecam chowac do lodowki...

Używam tego produktu od: 1 miesiac

(Bez)nadziejny

Pierwsze to moja wina - kupiłam tragiczny kolor (zielen). W opakowaniu wyglądał ok, natomiast na powiece dawał strasznie tandetny efekt. Zbierał się w załamaniu powieki, brokat osypywał się. Sam cien po jakimś czasie zrobił się twardy i "odmówił współpracy".

Używam tego produktu od:6mcy