Body Exclusive, Balsam modelujący

Body Exclusive, Balsam modelujący

Unikalna kompozycja składników zawierająca kompleks z ziaren kawy arabskiej i ostrokrzewu paragwajskiego ma działanie ujędrniające, wyszczuplające i podkreślające kształt ciała.

Zawarte w balsamie witaminy C i E oraz kompleks lipidowy zachowają naturalne funkcje skóry, dostarczając jej naturalnych składników odżywczych. O optymalne nawilżenie zadba Glucam®.

Jedwabista konsystencja balsamu pozostawi skórę gładką i aksamitną w dotyku.

Cena: 13,50zł / 250ml

słaby

Produkt wg mnie słaby.
+ładny zapach
+niezbyt gęsta konsystencja, więc rano bez problemu możemy go użyć
+poręczne opakowanie

-słabo nawilża
-nie zobaczyłam ani jednego efektu, który obiecywał producent a to chyba rzecz najważniejsza
-dosyć ciężko go rozsmarować ale szybko sie wchłania przynajmniej
-parabeny w składzie

bardzo dobry!

plusy:
* zapach! był po prostu niesamowity, utrzymywał się na skórze baaardzo długo, przesiąkła nim moja piżama i pościel - nawet jeśli zapomniałam się nim posmarować otulał mnie w nocy piękny zapach
* ładne opakowanie - dostałam go w prezencie właśnie dzięki temu opakowaniu, koleżanka szukała czegoś ładnego ;p
* konsystencja - świetnie się rozprowadzał i szybko się wchłaniał
* pozostawiał na skórze lekki film ochronny, ale nie lepił się ani nie był tłusty
* skóra była po nim promienna i odżywiona
* delikatny efekt ujędrnienia
* całkeim niezłe nawilżenie

minusy:
* mała wydajność, dość szybko się skończył
* mała dostępność - nie mogłam go później nigdzie znaleźć
* działanie antycelulitowe było żadne (chociaż to nie na nim mi zależało)

Produkt jest naprawdę bardzo dobry, polecam jeśli jeszcze jest w sprzedaży - ja używałam go ponad rok temu, ale ten zapach nie dał o sobie zapomnieć ;)

Używam tego produktu od: używałam ok. miesiąca
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Bardzo Dobry

- piękny zapach
- idealna konsystencja
- dla skóry normalnej troszkę wysuszonej
- ładnie nawilża
- nie pozostawia denerwującej klejącej się warstwy, wchłania się całkowicie
- skóra staje sie bardzo miękka iaksamitna w dotyku
- napina
ma lekką konsystencję, na lato będzie idealny

Na pewno kupie go ponownie

Używam tego produktu od:3 miesięcy

fakty i mity depilacja

godny polecenia

Jeden z moich ulubionych balsamów. Po pierwsze ma prześliczny zapach! Jeszcze tak ładnie pachnącego balsamu nie miałam:) Ma "w sam raz" konsystencje, fajnie nawilża, szybko się wchłania, skóra po nim jest świeża i elastyczna. Dla mojej niezbyt suchej skóry jest idealny. Z tym modelowaniem to raczej taki chwyt reklamowy ale i tak w to nie wierze, więc nie wpływa to na moją ocene.

Używam tego produktu od:paru tygodni

Ładnie pachnie :)

Pierwsze opakowanie tego balsamu kupiłam już chyba ponad rok temu. Od tamtego czasu zużyłam ich kilka. Wracam do tego kosmetyku, bo zachwycił mnie jego zapach. Dlatego wystawiłam mu 4 gwiazdki.

Szczerze mówiąc nie wiem czy na tyle zasługuje. Ja na efekty modelujące nie liczyłam. Balsam jest lekki, szybko się wchłania. Skóra ładnie wygląda. Natomiast na zimę raczej nie wystarczy.

Używam tego produktu od: nie pamiętam
Ilość zużytych opakowań: kilka

fajny

Mialam ten balsam ladnych pare misięcy temu ale dobrze go wspominam ;) Ładnie pachniał, szybko się wchłaniał, dobrze nawilżał.
Efektow modelujących nie stwierdziłam ale nie wierzę w cuda więc się ich nie spodziewałam ;)
Bardzo fajny balsam. Polecam.

Średni

Super zapach, ale utrzymuje się za krótko. Dobre wchłanianie. Stosuje go na noc po prysznicu. Rano skora na nogach jest nadal sucha. Konsystencja świetna.

Używam tego produktu od:2 miesięcy

ładny zapach

ladnie pachnie,dobrze sie rozprowadza,nie klei,schnie wzglednie szybko,skora ladnie wyglada,calkiem niezle nawilza ,cudow nie zdziala ale jestem zadowolona,wlasnie tego oczekuje od balsamu do ciala
nie wiem czy jakos mnie wymodelowal ale cena tez nie jest zbyt wysoka

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:jedno