Avon, Simply Delicate, Feminine Deodorising Spray (Odświeżający spray do higieny intymnej)

Wygodny i dyskretny spray do higieny intymnej. Zapewnia utrzymanie czystości i świeżości. Ma naturalne pH. Testowany ginekologicznie; nadaje się do skóry wrażliwej - hipoalergiczny.

Zwykły dezodorant.

Dobrze służył na wakacjach pod namiotem w górach. Dawał jako takie odświeżenie, przyjemnie chłodził tuż po aplikacji. Niestety jest strasznie niewydajny. Nie używam codziennie . Teraz tylko w pracy, jak mam okres i chce skorzystać z toalety. Aplikacja niezbyt wygodna. Im go mniej tym trudniej go wydobyć, trudniej się go "wypsikuje".
Reasumując, wracam do chusteczek :)

Używam tego produktu od: lipiec 2013
Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Bardziej nie, niż tak.

Dobry na wyjazdy czy wyjścia, bo nie zajmuje dużo miejsca w torbie, ale z kolei jak na swoje \'rozmiary\' cena jest zbyt wygórowana. Nie jest on też zbyt wydajny.
Zapach znośny, ale szybko się ulatnia. Jest raczej \'ciężki\' i z odświeżaniem mało ma wspólnego.
Jak już wspomniano aplikator często się zatyka i nie działa tak jak powinien.
Mam zawsze jedno opakowanie, właśnie na wypadek wyjazdu, wyjścia, etc. ale poza tym raczej nie polecam.

PLUSY:
+ małe, zgrabne opakowanie

MINUSY:
- cena nieadekwatna do pojemności
- słaba wydajność
- nieintensywny, szybko ulatniający się zapach
- częste problemy z aplikatorem

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilka

Zdecydowanie nie.

Beznadziejny produkt avonu. W ogóle nie odświeża , jak dla mnie odstraszający , brzydki zapach. Cena wygorowana w stosunku do buteleczki ktora jest bardzo mala.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszzego

Średniak

Uważam że jest to rzecz zbędna. Nie odświeża a to jest jego głównym zadaniem. praktycznie go nie czuć jak dla mnie trochę strata pieniędzy skoro nie widzę rezultatów po jego użyciu.
100 razy lepsze są chusteczki do higieny intymnej:)

Używam tego produktu od: od tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

zwykły dezodorant

Dezodorant zamówiłam za 7,90.Nie podrażnił on moich miejsc intymnych,nie dostałam od niego uczulenia. Rzeczywiście dezodorant się zapycha po pewnym okresie użycia. Drugim minusem jest pojemność-tylko 25 ml... Dla tych co używają go codziennie to będzie go starczyło na miesiąc czy nawet nie. Ja go używam jak gdzieś wyjeżdżam czy wychodzę.Dla porównania Oriflame ma dezodorant 75 ml a cena w promocji to 9,90. Dlatego też będę jakby co zamawiać ten a nie z avonu.

Używam tego produktu od: od 7 miesiecy
Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszej

Rzecz zbędna i możliwe, że niebezpieczna.

Niestety, całkiem możliwe, że ten spray w duecie z płynem do higieny intymnej z tej samej linii doprowadził mnie do poważnego zakażenia okolic intymnych.

Owszem nawilża, lecz brzydko pachnie. Konsystencja jest wodnista, również aplikacja nie jest zbyt łatwa ani przyjemna.

Spray wcale nie odświeża - po prostu nie działa w żaden sposób.

Niska cena i niska jakość - zdecydowanie odradzam tą rzecz, może być niebezpieczna. Poza tym to kosmetyk zbędny, ponieważ nie posiada zupełnie żadnych właściwości.

Używam tego produktu od: używałam 3 lata temu

dla mnie zwykły bubel

Wielki minus stanowi aplikator, psuje się, "zatyka", nie chce psikać, nie działa pod kątem.. jak w takim razie go używać.

Zapach ok,miły, nie jest intensywny.Dezodorant łagodny, nie podrażnia

Nie zauważyłam żeby jakoś specjalnie odświeżał.. Jakiekolwiek chusteczki do higieny intymnej o wiele lepiej się sprawdzają.

Używam tego produktu od:pare miesięcy temu

Sprawdza się

O dziwo, kosmetyk Avonu, a ma dużo zalet. Jest lekki i niewielki, dobry do torebki, można stosować w np. w podróży czy w pracy. Ma delikatny zapach, który się ulatnia, ale przecież nie o to chodzi, tylko o to, żeby własny zapach ciała zneutralizować. Sprawdza się w upalne dni oraz do obcisłych spodni, których nie pierze się codziennie (np. jeansów), bo nie "przepuszcza" przez bieliznę intymnego zapachu. Nie piecze, nie uczula, lekko chłodzi w upał. Myślę, że warto go kupić.

Ilość zużytych opakowań: kilka

Nie jest zly!

Kupilam, aby wyprobowac, zamiast husteczek do higieny intymnej i musze przyznac, ze nie byl zly. oczywiscie, ze najlepsza sprawa jest w ciagu dnia podmywac sie, ale w sytuacjach kiedy jest to niemozliwe, spray sprawdza sie bardzo dobrze. ma przyjemny zapach, nawilza, nie podraznia, nie uczula!

Używam tego produktu od:kilka miesiecy temu

Jeśli lubisz...

chusteczki do higieny intymnej to i ten dezodorant będzie jak znalazł :)
Mi osobiście pasuje :)
Jak go kupiłam jakiś miesiąć przeleżał w szafce, bo stresowąłam się go użyć po niektórych doświadczeniach z kosmetykami Avonu ;)
Nie rozumiem w czym problem, że zapach znika po 5 minutach (swoją droga mi do głowy nie przyszło by się wąchać w okolicach intymnych po jego użyciu ;)), jeśli to nie jest pachnidło?

Daje podobny efekt jak użycie chusteczek do hig. int. Idealny na szybkie odświeżenie się w ciągu dnia.
Nie podrażnia, jest wygodny w użyciu, nie odczuwa się żadnego dyskomfortu po spsikaniu się nim.
Idealny dla osób z problemem suchości - świetnie nawilża.
Moim zdaniem jak najbardziej spełnia swoje zadanie

(Po dłuższym użytkowaniu dopiszę, jeśli będzie coś nie tak :P)

Używam tego produktu od: niedawna

Szkód nie robi, ale zbędny

Hmm... ten spray to całkiem zakręcona sprawa:P uzyłam go raz, bo chcialam wypróbowac jak działa to 'cos' co juz drugi raz zamówiła moja kumpela:p I co? hmm o dziwo zapach ładny, delikatny (nie ten okropny co w płynie do intymnej avonu), nie piecze, szkód nie robi ale czy jest jakis pozytek z niego? No dobra zapach, ale wg mnie o wiele skuteczniejsze i bardziej higieniczne jest po prostu podmywanie się w ciągu dnia i tyle...

Używam tego produktu od:
Ilość zużytych opakowań:1 użycie