24 Ore, Kredka do oczu 24 godzinna

24 Ore, Kredka do oczu 24 godzinna

Kredka do oczu o miękkiej konsystencji. Precyzyjnie podkreśli górną i dolną powiekę po wewnętrznych i zewnętrznych konturach. Łatwa w temperowaniu, nie podrażnia skóry i oczu. Nie ściera się, nie rozmazuje i nie kruszy. Zapewnia trwały intensywny kolor. Dostępna w 6 odcieniach.

Bardzo Dobra !!

Po przetestowaniu niezliczonej ilości kredek w końcu trafiłam na tą jedyną.

+tania
+łatwodostępna
+duży wybór kolorów
+odpowiednia konsystencja-ani za miekka ani za twarda
+nie odbija się na powiece
+dobrze się ją temperuje
+trwała, długo się trzyma i nie wymaga poprawek w ciągu dnia
+ogólnie dobra pigmentacja

Całkiem fajna

Stosuję kredkę do rysowania kresek na powiece górnej i dla mnie jej twardość to zaleta. Trzyma się całkiem przyzwoicie - ale to chyba też zależy od powieki czy opada i styka się z kredką (mam nadzieję, że zrozumiale to opisałam :)). Taka kredka na codzień, po kilku godzinach trzeba ją poprawić. Przyzwoita :)

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiej

sucha,twarda,słaba

zanim kupiłam tę kredkę uzywałam kredek z niższego przedziału cenowego,nie żeby ta była jakoś straszliwie droga,ale jak się okazało ,tańsze były lepsze.
ta kredka nie dośc ,że jest niesamowicie twarda i ciężko zrobić nią kreskę ,to jeszcze jest ona baardzo słabo widoczna,czarna nadaje jedynie szarawą poświatę koloru, bardzo podrażnia skórę na powiece,trzeba nią naprawde "przeszorowac" powiekę ,żeby było cokolwiek widać.
bardo szybo się ściera,po 3 godzinach nie ma po niej prawie sladu.

przystępna cena to chyba jedyna jej zaleta.

absolutnie więcej jej nie kupię.

Używam tego produktu od: od 2 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedna kredka nadal "w uzyciu"

Niewidoczna kreska na powiece

Twardzielka

Sksuiłam się na ta kredkę ze względu na piękny odcień granatu. Okazało sie, że jest tak twarda, że wykonanie kreski jest niemożliwe - postanowiłam ją zatemperować - z myślą, że być może ta pierwsza warstwa zaschła na skutek dłgiego leżakowania w sklepie, czy coś takiego - ale niestety to nie pomogło. Szkoda. O ile dolną powiekę można pomalować, to w górnej musiałabym zrobić dziurę, aby cokolwiek było widać.
Może trafiłam na jakis stary egzemplaż? Nie wiem.

Używam tego produktu od:kilka tygodni

średniak

Nie jest najgorsza, ale spodziewałam sie czegoś lepszego. Na szczęście dostałam ją w prezencie więc nie musiałam wyrzucać pieniędzy:P Kredka jest za twarda, w ogóle nie nadaje sie do tego żeby pomalować nią wnętrze oka. Kolor mógłby być intensywniejszy. Nie wiem może moje uczucia są takie ponieważ używam wodoodpornych kredek które zdecydowanie są trwalsze i intensywniejsze.

Używam tego produktu od: używałam przez jakiś czas i przestałam
Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

twarda

Dobry w niej jest tylko kolor- mam fiolecik. Na plus dodam tez drewaniany sztyft , dzięki czemu łatwo ją zatemperować.
Jest piekielnie twarda, trudno się nią posługiwać , aby namalować kreski na oku trzeba porozciągać skórę. Bardzo trudno się rozprowadza. Trwałość ma średnią. Jakość nieadekwatna do ceny.

Używam tego produktu od:5 miesięcy

raczej ostatnia Deborah

Srednio miekka, kolor srednio intensywny, srednio trwaly, wszystko srednio... Szalu nie robi, wiecej raczej nie kupie kredki tej firmy. Mam brazowa. Dosyc trudno sie ja zmywa.

Używam tego produktu od:6 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:1 - ostatnia

Podoba mi się :)

Kredka zasługuje na uwagę,
Naprawdę długo zostaje na twarzy (nie testowałam jej 24godzin z reguły jednak wybierałam sen ;), ale wiem, iż wytrzyma ładnie cały dzień :)
Dobrze się temperuje a jej konsystencja jest idealna, nie za twarda, nie za miękka :)
Daje naturalny efekt, gdyż czerń nie jest bardzo mocna.
Podsumowując, miła kredka za rozsądne pieniądze :)
Napisałam, że nie wiem czy kupię ponownie, ale tylko dlatego, że wierna jestem pisakom a kredka zakupiona byłą z ciekawości, ale zużyję ją całą z pewnością :)

Używam tego produktu od: 2miesięcy
Ilość zużytych opakowań:1sztuka