Clean, Mleczko oczyszczające do twarzy

Clean, Mleczko oczyszczające do twarzy

Demakijaż, oczyszczanie i pielęgnacja w jednym. Alternatywa dla osób, których cera "nie lubi" wody i mydła. Mleczko nanosimy na twarz płatkiem higienicznym, wacikiem lub palcami. Pozostawiamy przez chwilę na skórze, by pozwolić czyszczącym i pielęgnującym składnikom zadziałać. po czym usuwamy mleczko z twarzy czystymi płatkami lub wacikami.
Kosmetyk posiada certyfikat ECOCERT i nie zawiera jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących.

100% składników jest pochodzenia naturalnego.
16,5% składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych.

Uwielbiam to mleczko!

Od jakiegoś czasu staram się zamieniać zwykłe kosmetyki na te ekologiczne, nie zawsze jest to dobra zamiana ale w tym przypadku jest ona nad wyraz udana :)
Mleczko doskonale zmywa makijaż, nie wysusza skóry ani jej nie podrażnia, nawilża, nic się nie stanie jak po jego użyciu nie zastosuję kremu, skóra i tak jest miękka, gładka i nawilżona. Duży plus za roślinny skład :)
Na pewno kupię ponownie.

bez zachwytów

Z zasady mleczko do demakijażu to nie jest kosmetyk, który może jakoś zwalać z nóg. A nawet jeśli gdzieś takie mleczko istnieje, to mleczko Eco nim nie jest. Jest po prostu poprawne. Owszem podoba mi się, że konsystencja rzeczywiście bliższa mleku niż śmietanie. Oczyszczenie prawidłowe, gorzej jednak z demakijażem oczu. Niestety tu pojawiają się schody, a ja nie chcę mieć osobnego preparatu do demakijażu oczu, bo ileż tych flaszek można mieć. Po zmyciu oczu i twarzy tym mleczkiem a dalej po umyciu żelem, jeszcze raz musiałam doczyszczać oczy, bo resztki tuszu woda rozprowadzała po powiekach. To mi się nie podoba. Dlatego do twarzy ok, do oczu nie średnio.

Używam tego produktu od: starczyło na ok. 2 miesiące

-KWC-

Moje ulubione mleczko! W dodatku naturalne, bez chemii!

Ma wodnistą konsystencję, przyjemny zapach- ale co najważniejsze:wspaniale zmywa makijaż, wodoodporną kredkę, nie podrażnia oczu. Po mleczku, przemywam buzię wodą, nakładam nawilżacz i voila! :)

Nie zamienię na żadne inne! KWC

(mam skórę suchą, wrażliwą, alergiczną)

Używam tego produktu od:kilka lat
Ilość zużytych opakowań:kilka

Glov

OK

Mleczko ma dobre właściwości oczyszczające. Naprawdę skutecznie zmywa makijaż, nie wiem jak z kosmetykami wodoodpornymi, bo nie miałam okazji sprawdzić, ale z tymi zmywalnymi wodą daje sobie radę wzorowo. Przy zmywaniu oczu nie było tak różowo jakby sie chciało, leciutko podrażniało spojówki, na szczęście podrażnienie szybko ustępowało. Po kilku użyciach ten efekt znikł.
Konsystencja wodnista, bardzo lekka, co mnie akurat odpowiada. Zapach przyjemny, wg mnie nieokreślony, bez lekko alkoholowej nuty, wyczuwalnej przeze mnie w kosmetykach tego producenta.
Wydajne, jak dla mnie starcza na około miesiąca, może troszkę dłużej. Nie uczuliło mnie, za co duży plus i ciepłe miejsce w mojej pamięci. Być może wrócę do niego.

Używam tego produktu od: z przerwami od roku

Doskonałe!

Fantastyczne mleczko! Używam kosmetyków Eco od września (szampon - służy mi też jako żel do ciała oraz mleczko, krem do twarzy i basam do ust), efekty w postaci poprawy wyglądu skóry są rewelacyjne! Jeśli chodzi o mleczko, doskonale usuwa makijaż, zupełnie nie szczypie w oczy i świetnie nawilża cerę. Do tego jest super wydajne.Jestem zachwycona! :-)