Shower, Żel pod prysznic

Shower, Żel pod prysznic

Delikatny, bardzo wydajny żel pod prysznic z zieloną herbatą i owocem granatu, o łagodnym, świeżym zapachu. W trakcie mycia pielęgnuje skórę. Kosmetyk posiada certyfikat ECOCERT i nie zawiera jakichkolwiek syntetycznych środków barwiących, zapachowych czy konserwujących. 100% składników jest pochodzenia naturalnego. % składników pochodzi z kontrolowanych upraw ekologicznych.

zapachowa
w tubie
w żelu
100 – 250ml
Skóra
normalna

Rewelacja

Żel doskonale spełnia swoją funkcję myjącą, ma przyjemny świeży, a jednocześnie delikatny zapach. 100% naturalnych składników, potwierdzonych przez certyfikat Ecocert (w końcu po co dostarczać sobie dodatkową porcję chemii samemu skoro i tak dość jej wszędzie dokoła). Jest wydajny, przyjemny w użyciu i co bardzo ważne nie wysusza skóry.

idealny

Długo szukałam żelu pod prysznic, który ma 100% składników naturalnych.
Zależało mi też bardzo na tym, żeby w składzie nie miał ani Sodium Lauryl Sulfate anie Sodium Laureth Sulfate.

Po wszystkich innych żelach, nawet znanych polskich i francuskich firm dostępnych tylko w aptekach (do skóry wrażliwej i suchej) skóra była przesuszona. A ja myślałam, że taki po prostu mój urok, że skóra mi się przesusza.

A ten żel jest naprawdę CUDOWNY i skóra jest po nim aksamitna i dobrze napięta - bez pomocy balsamu.

Zalety::
+ absolutnie nie przesusza skóry
+ ładnie pachnie
+ dobrze myje
+ NATURALNY

Wady:
- na razie nie zauważyłam

Naprawdę jest super.

Ciekawi mnie tylko jakim cudem bez chemii ma datę ważności 3 lata chyba.

Używam tego produktu od: tygodnia
Ilość zużytych opakowań: pierwsze zaczęte

100 % naturalny

używam tego kosmetyku od niedawna. spełnia swoje zadanie zawodowo. dla mnie największym, mega plusem jest to, ze jest 100% naturalny. ważne ze producent podaje całkowity skład tego kosmetyku. można by przypuszczać, ze będzie wysuszał skórę, lub że naturalne składniki np. olejki będą podrażniać. jednak nic takiego nie nastąpiło, a dodam ze mam wrażliwą, przesuszoną skórę oraz jestem alergikiem. jeśli nie znajdę innego 100% naturalnego kosmetyku do mycia ciała, pozostanę przy tym na pewno.

kosmetyki rituals

całkiem w porządku

Przyjemna alternatywa dla mydła. Nie miałam po nim wysuszonej skóry, ale używam, niejako odruchowo, balsamu do ciała. Żel pieni się kiepsko, ale to mi nie przeszkadza, bo myje skore wzorowo. Bez gąbki albo myjki, spienienie go jest raczej niewykonalne. Zapach nie oszałamia, na pewno nie zaklasyfikowałabym go jako świeży, nie pachnie niczym konkretnym, dla mnie jest neutralny, zapach nie zostaje na skórze. Dobrze sie spłukuje, nie miałam po nim uczucia "śliskiej skóry" za co duży plus. Wg mnie jest wydajnym produktem, używałam go dwa razy dziennie przez około 3 tygodnie.
Zaznaczyłam że nie kupię go ponownie, choć jest dobrym solidnym preparatem, bo jest na rynku jeszcze dużo fajnych żeli którym chciałabym dać szansę.

Używam tego produktu od: -
Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie