Schwarzkopf Professional, bc Bonacure, Moisture Kick Shampoo (Szampon nawilżający)

Do codziennego mycia suchych, sztywnych lub kręconych włosów. Zapewnia optymalny poziom nawilżenia włosów. Przywraca optymalne nawilżenia i połysk włosów. pH 4.5-5.0. Składniki:
* Aminokwasy-wnikają głęboko i odbudowują wewnętrzną strukturę wlosów.
* Q proteiny mleka odżywiają i nawilżają.
* Witamina B3 pomaga wzmocnić suche, łamliwe włosy.
Korzyści:
* Oczyszczanie i nawilżanie suchych włosów.
* Nie obciążająca wlosów żelowa formuła.
* Zwiększa łatwość rozczesywania suchych, łamliwych włosów

Cena: od 23 zł / 250 ml

bardzo ciezki

Bardzo dzwiny jest ten szampon.
Po wyjsciu od fryzjera wlosy byly miekkie, nawilzone.
Po kilkukrotnym uzyciu tego szamponu wlosy po wysuszeniu recznikiem sa takie twarde, nieukladaja sie tak jak powinny, nie sa miekkie ani lsniace.
Czuje jakbym miala na wlosach jakas bardzo ciezka maske.
Zdecydowanie nie polecam.
Wroce do niego jeszcze pozniej, moze na wiosne beda sie inaczej ukladac.

Używam tego produktu od: kilku dni
Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Fenomenalny

Jest to szampon idealny na wakacje, ponieważ jego zadaniem jest nawilżenie włosów i według mnie w 100% sprostał wymaganiom! Konsystencja może jest ciut leista ale dla mnie to plus, ponieważ łatwiej się rozprowadza na całej długości włosów. Jest to szampon do którego będę wracała latem, moje włosy są po nim super nawilżone :)!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

dziwny

Przede wszystkim zła jestem, że dałam się namówić fryzjerce i kupiłam go za normalną cenę 40 zł bo na pewno tyle nie jest wart. Tym bardziej, że można go kupić dużo taniej na allegro. Spodziewałam się efektów dużo lepszych niż szampony drogeryjne, niestety zawiodłam się.Szampon nic nie robi spektakularnego z włosami, a co najgorsze, obciąża i to w dziwny sposób. Mam wrażenie, że moje włosy są po nim niedomyte, takie dziwne uczucie jak je przeczesuje palcami. Niby nie przetłuszczają się bardziej, ale są oblepione czymś, matowe, brakuje im sypkości, lekkości, pierwszy raz mi się coś takiego zdarzyło. Największym plusem jest dla mnie zapach i ładne opakowanie, ale to za mało, żebym kupiła ponownie.

Używam tego produktu od: 2 ms
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Quality Missala Jak dobierać perfumy

zadowolona :)

Kupuję ten szamopon w salonie fryzjerskim na przemian z Sensitive Soothe i Volume Boost.
Wszystkie trzy dobrze działają na moje cienkie włosy i skalp. Volume Boost po dłuższym czasie lekko przesusza, wtedy zmieniam go właśnie na Moisture Kick. Mam bardzo delikatne i cienkie włosy, które są podatne na obciążanie bardzo bogatymi i odbudowującymi kuracjami, dlatego też moja pielęgnacja opiera się głównie na oczyszczaniu i nawilżaniu włosów i skóry głowy (co 2-3 mycia maska w tubie z serii oil miracle). Szampony z serii bonacure są do tego wymarzone. Delikatnie ale skutecznie oczyszczają, dodają puszystości i energii włosom, nawilżają. A Moisture Kick w szczególności :) Bardzo polecam :)

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście opakowań

jak na schwarzkopfa to całkiem, całkiem...

Szukałam nawilżającego szamponu i pani w sklepie poleciła mi ten.

+wydajny
+dobrze się pieni
+zmywa oleje, naftę itp- byłam zaskoczona, zazwyczaj szampony tego typu kiepsko sobie radzą z takimi zadaniami
+efekt po umyciu, włosy są mięciutkie
+efekt II dnia, nie są już tak świeże, ale nie mam też tłustych kluchów
+dostępność
+opakowanie- początkowo miałam zastrzeżenia, ale szampon łatwo wydostać, butelkę można postawić "do góry nogami"

-cena- zapłaciłam 40zł, po sprawdzeniu cen na allegro, gdzie można nabyć ten produkt już za 20zł, byłam na siebie po prostu zła. To, że przepłaciłam to tylko moja wina, ale 20zł za szampon to też nie jest mało, rekompensuje to wydajność

-/+ odnoszę wrażenie, że nie nadaje się do codziennego mycia włosów, bo je obciąża- przynajmniej u mnie

Mam włosy do brody, naturalne ze skłonnością do skręcania i puszenia się. Myję, suszę i stylizuję codziennie. Są w dość dobrej kondycji, ale muszę regularnie je nawilżać.

Używam tego produktu od: 2 miesiące, naprzemian z innym szamponem

?????

Nie wiem jakim cudem ten szampon ma nawilzac wlosy skoro moje wysuszyl na siano? po kazdym myciu nie dosc ze nie szlo ich rozczesac ( a zawsze nakladam odzywke) to byly tepe matowe i suche jak siano lwasnie. sterczaly na boki .splukiwalam dlugo i tez nic nie dalo,. zdecydowanie najgorszy szampon z profesjonalnych jaki uzywalam ( juz beznadziejny Alfaparf byl lepszy wiec same widzicie :) )
uzywalam przez tydzien i oddalam przyjaciolce ktora ma wlosy normalne, w stanie idealnym i niefarbowane i tam sie sprawdzil.
+ ladny zapach, wydajnnosc,konsystencja i bardzo podobalo mi sie opakowanie ....ale to co zrobil z wlosami....!!!!

Używam tego produktu od: juz nie uzywam i nie zamierzam
Ilość zużytych opakowań:1/5 opakowania i oddalam

A miało być tak pięknie....

Kupiłam, włosy musiały odpoczać od Absoluta Loreala. Pierwszy kontakt z szamponem ładnie pachnie, nie jest rzadki w ten spodób i wydajny. Przez pierwszy tydzień wszystko było ładnie pięknie już myslałam że to mój szampon. Jednak się pomyliłam...

Po tygodniu stosowania(myje włosy codziennie!) moje włosy stały sie tłuste, wiecznie przetłuszczone.. wyglądaja okropnie! Jakbym ich wcale nie myła..

Niestety nie udany zakup....:(

Używam tego produktu od: 2,5 tygodnia

Świetnie odżywia:)

Mimo, że mam włosy przetłuszczające się i proste, zakupiłam ten szampon, gdyż końcówki mialam suchutkie... I muszę przyznać, że odkąd go używam, moje wlosy odżyły.:) Nie obciąża ich ten specyfik prawie wcale, no może po dwoch dniach od mycia wyglądają nieładnie(są troszke bardziej przetłuszczone, niż bez niego) - ale ja i tak je myję codziennie - i do takiej pielegnacji sprawdza się znakomicie. Jest bardzo wydajny. Nabłyszcza, odżywia i pielęgnuje włosy. Napewno jeszcze kupię.:)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:jedno 50ml

obiąża

moje włosy są na tyle fikuśne, że część jest dość mocno przesuszona, a reszta raczej w normie. chcąc nawilzyć suche partie zakupiłam ten o to szampon.
zapachem szału nie robi, nie podoba mi się. trudno go nazwać, ale mogłoby być lepiej. sucha partie nawilża ładnie, jednak całą resztę przeciąża:(
z czego wniosek, że zapewne tak jak koleżanka niżej - przedobrzyłam.
stosuję fragmentowo na włosy - nakładam tylko na suche partie i jest fajnie. następnie myję lumino, dla uzupelnienia i wszystko gra:)Używam tego produktu od: miesiąca

nie dla mnie

Trzy gwiazdki dlatego, że przedobrzyłam kupując ten szampon, nie jest odpowiedni do moich włosów. Nie mam z nimi w zasadzie żadnych problemów, są zdrowe i szampon tak silnie nawilżający zbyt mocno je obciążył. Musiałam aplikować naprawdę maleńką jego ilość, do tego dobrze rozcieńczoną wodą. Miałam wrażenie zbyt odżywionych włosów i skóry głowy (po kilku aplikacjach pojawił się nawet niewielki łupież:() Od szamponu wymagam jedynie dobrego oczyszczenia, do regeneracji wolę odżywki/maski. Po tym włosy szybko się przetłuszczały. Brakowało mi też lekkości. Nie oceniam go niżej, bo przyznaję swój błąd w wyborze. Do suchej czupryny może być dużo lepszy. Dla mnie jest za mocny. Chociaż dodam jeszcze jedną wadę - bardziej niż inne plątał włosy. I zaletę - świetne (jak w innych kosmetykach tej serii) opakowanie z doskonałym higienicznym aplikatorem.

Używałam tego produktu przez: 3 miesiące

solidny :)

Rzeczywiscie nawilza, nie obciaza wlosow, sa lekkie, blyszczace, nie powoduje nadmiernego przetluszczania.
Ma ciekawy zapach.Doskonala wydajnosc.
Jesli chodzi o nawilzenie wlosow, jeden z moich ulubiencow

Używam tego produktu od:3-4 miesiace
Ilość zużytych opakowań:2 op.