Bouquet Nature (Kremożel do rąk i stóp)

Bouquet Nature (Kremożel do rąk i stóp)

Kremo-żel do rąk i stóp. Seria Bouquet nature z mlekiem kozim- S.O.S. dla wysuszonej skóry rąk- nawilża i wygładza .

sama przyjemność, choć po latach trochę się zmienił

Pierwszą tubkę miałam przeszło 10 lat temu i wtedy miał zarówno cięższą konsystencję, jak i zapach. Mleko faktycznie, ale takie ostre. Mimo to bardzo lubiłam ten aromat, odbierałam jako trochę brzydki, dziwaczny, ale to było takie brzydactwo, co się miało ochotę wąchać ;)

Lata mijały i przestałam kupować z uwagi na przeprowadzkę i brak dostępności. Żałowałam, bo nie dość, że mam sentyment, to i działał bardzo dobrze.

No i niespodzianka, znalazłam w mojej ulubionej hurtowni kosmetycznej, od razu kupiłam. Cóż, właściwości ma już trochę inne. Ma lżejszą konsystencję, łatwo się wchłania. Ale dłonie stają się gładkie jak atłas, jakby opatulone jedwabiem. Zapach jest przyjemny (niestety, to już nie tamten smrodek!), nawet nie nazwałabym go mlecznym, a pudrowym, no może mydlanym. Przyjemny, ale nienachalny na szczęście.

Jestem z niego zadowolona, używam wszechstronnie, nie tylko do rąk. Duża tuba, niska cena (nadał 5 zł z hakiem), wydajny. Odpowiedni na dzień powszedni, zadaniom specjalnym nie podoła. Wolałam starą wersję i nie jest to tylko sentyment, bo tamta formuła miała właściwości bardziej regenerujące.
Design opakowania minimalistyczny i estetyczny, aż dziw bierze, że produkt polski ;)

Używam tego produktu od: ponad 10 lat z przerwą
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście i obecnie w trakcie kolejnej tuby

Skuteczny, spełnia moje oczekiwania

Tak jak w przypadku kremu Anida \'milk\' tak i tutaj zachwyt jest constans, kupuję je zamiennie, ale Bouquet Nature darzę większym szacunkiem.

Piękny zapach, mleko, mleko pyszne mleko! bardziej lubię niż zapach Anidy \'milk cream\'
Świetna konsystencja kremowo-żelowa
Szybko się wchłania zostawiając miłą delikatną jakby jedwabną powłoczkę na skórze (gliceryna)
Dobrze nawilża i wygładza
Stosowany codziennie nie dopuszcza do przesuszu
Nie podrażnia, nie uczula mnie alergika
Tuba poręczna, stojąca na zakrętce, stylowa (podoba mi się design, kolor i złote nadruki)
Kremożel dozuje się bardzo dobrze, do samego końca, niewiele zostaje na ściankach po rozcięciu tuby.
Dłonie i stópki cieszą się gładkością i otuleniem, są wypielęgnowane w dzień i w nocy
Oszczędza mi miejsce na półce, krem do stóp nie jest mi już potrzebny
Poprawia mi samopoczucie, był ze mną w wielu przyjemnych dla mnie chwilach
Tani ok 6 zł
Wydajny i o sporej pojemności 125 ml
Łatwo dostępny - apteka DOZ, od jakiegos czasu (2014 rok) Rossmann

Nie jest tłusty, więc raczej nie naprawi wysuszonej i zaniedbanej skóry rąk czy stóp, skład ma niezbyt bogaty, ale do lekkich przesuszy po porządkach w domu, etc sprawdza się świetnie.

Bez zastrzeżeń, a do tego \'dobry bo polski\', nie spokrewniony z molochami L\'oreal itp;
Nie Testowany Na Zwierzętach. Polecam

EDIT: 2015 rok
nadal go używam, uwielbiam i się z nim nie rozstaję

Używam tego produktu od: 2010
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście sztuk

Lekki, przyjemny

Porządny, sprawdza się zarówno przy pielęgnacji rąk jak i stóp. Po pierwsze przyjemna konsystencja, faktycznie kremożelowa, nietłusta i szybkowchłanialna. Po drugie miły zapach - mleczny, bardzo słodki, dość intensywny i trwały. Podoba mi się bardziej niż kozie mleko Bielendy czy Ziai. Pielęgnacja zadowalająca, tzn będzie odpowiedni dla skóry bez tendencji do pierzchnięcia, raczej do celów profilaktycznych, wątpię by zregenerował bardzo suche dłonie lub zniszczone stopy. Przede wszystkim wygładza i zmiękcza, co skórze normalnej w zupełności wystarcza. Używam go głównie do stóp, a do rąk przy okazji - po prostu wcieram w nie resztki kremu. Tani, ekonomiczny. Szkoda, że tak trudno go obecnie kupić.

Używam tego produktu od: 2 m-cy
Ilość zużytych opakowań: dalej 1 (125ml)

Manicure - pastelowe paski

Uwielbiam

Stosuje od kilku lat - jesli tylko uda mi sie dostac go w sklepie - a z tym trudno :( Genialny krem na suche piety!!!! Wiele lat walczylam z suchymi i pekajacymi pietami, uzywalam chyba wszystkiego co dostepne - od bardzo drogich do tanich i nigdy nie bylam zadowolona. A tu za 7zl mieciutkie piety :D Wystarczy raz dziennie i sa miekkie i gladkie. Zadnych pekniec od 4 lat :D Wydajny i ladnie pachnie. Raczki tez sa po nim mieciutkie, zadnych wysuszonych skorek i ladne gladkie paznokcie. Jedyne zastrzezenie do wchlaniania - kilka minut po uzyciu raczki sa lekko lepkie ale nie tluste (tu mega plus) za to na stopach wchlania sie super. Fanatycznie uzalezniona bede jak dlugo go beda produkowac - i nie wiem skad te negatywne opinie - chyba te panie nie mialy nigdy problemu ze skorupa na pietach i nie wiedza co ten krem moze zdialac :D Moj KWC :D

Używam tego produktu od:kilku lat
Ilość zużytych opakowań: duzo

bardzo skuteczny

stosuje go od kilku lat i jeszcze jakies 2 lata temu dalabym mu 5 gwiazdek.niestety producenci cos zaczeli przy nim majstrowac i teraz jest troche rzadszy niz byl i zapach ktory i tak byl charakterystyczny dla produktow z kozim mlekiem (mnie nie przeszkadzal,a wrecz przeciwnie) to teraz jest niezbyt ciekawy,ale ratuje go skutecznosc.naprawde wygladza a co najwazniejsze NAWILZA dlonie,szczegolnie przydaje sie zima kiesy zapomnimy zalozyc rekawiczek i mamy wysuszone dlonie-potrafi zdzialac cuda i nie trzeba czekac w nieskonczonosc na efekty.

Używam tego produktu od:bardzo dawna
Ilość zużytych opakowań:duzo

kozinka ;)

Dobry kremik czy raczej żel,ale bez fajerwerków. Ma miły, charakterystyczny zapach koziego mleka, jezeli ktoś tak jak ja lubi takie " naturalne " aromaty, będzie to dla niego dodatkowy plus :) Sprawdza się nie tylko na rękach, stopach ale też na łokciach czy kolanach. Trochę lejąca konsystencja, przy nałożeniu większej ilości dłonie się lepią i wtedy lepiej po prostu je opłukać. Opakowanie 125 ml- nie wiem czy to dużo ale używam i zużyć nie mogę...Kupię go ponownie jeżeli nie znajdę lepszego.

Używam tego produktu od: 10 m-cy
Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego

całkiem całkiem

Podoba mi sie zapach tego kremu. Używałam go w czasie wyjazdów ze względu na funkcjonalność (do rąk i stóp). Dosyć szybko sie wchłania, wygładza i nawilża, Cena też jest zachęcająca. Ale jest masa dobrych kremów do rąk, a ten nie wyróżnia się za bardzo spośród nich.

Używam tego produktu od:

uwielbiam ten zapach

Z góry uprzedzam, że moja recenzja nie jest obiektywna i obiektywna być nie może, ponieważ ja wprost przepadam za zapachem koziego mleka, a zapach kremożelu jest najwyższej próby. Oprócz boskiego aromatu jak sama nazwa wskazuje specyfik ma lekką konsystencję, dobrze się rozsmarowuje. Oczywiście trzeba poczekać chwilę na wchłonięcie, ale efekt wygładzenia i zmiękczenia jest tego wart.
Używałam zarówno do stóp jak i do rąk, i to kolejny plus tego kremu. Nie lubie mieć osobno kremu do rak i do stóp a ten i tu i tu radzi sobie świetnie.
Do tego produkt jest tani i polski, czego chcieć więcej...

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
Ilość zużytych opakowań:jedno

Niezły....

Kremożel jest:
- niedrogi
- ładnie pachnie
- wydajny
- ładnie nawilża skórę dłoni
- wydaje mi się, że mam po nim mocniejsze paznokcie i nawet szybciej rosną

ale
- jest za rzadki
- niezbyt dobrze się wchłania
- jeśli chodzi o pięty to niestety jest za "słaby" do nich i ani nie wygładza, ani nie nawilża wystarczająco....

Podsumowując krem nie jest najgorszy, ale też nie do końca spełnił moje oczekiwania tak 3+ dla niego. Ogólnie polecam.... :D

Używam tego produktu od:

Dosyc dobry krem

Fajny kremik, dobrze nawilża jednak drazni mnie jego mocny zapach. Skórę pozostawia dobrze nawilzoną i gładką. Nie jest najgorszy ale i miewałam lepsze kremy, mniej pachnące ;)

Używam tego produktu od:2 tygodni

wygładzający i pachnący

używam do rąk i czasem do stóp jak mi się nie chce sięgnąć po coś typowo do stóp. Uwielbiam kosmetyki z mlekiem i mleczny zapach kosmetyków do ciała. Ten pachnie przyjemnie i i przyjemnie wygładza, chociaż na noc smaruję dłonie czymś bardziej tłustym. A w ciągu dnia smaruję się kilka razy - bo szybko się wchłania i nie mam tłustych rąk, Trzeba uważać, żeby nie nabrać za dużo wtedy się dłużej wchłania i maże się - wystarczy odrobina. Stąd jest bardzo wydajny.

b. dobry

Stosuję go jedynie na dłonie. Pierwsza uwaga: zapach. Niezbyt ładny, jak dla mnie drażniący, ale idzie się przyzwyczaić ;] Konsystencja genialna, u mnie wchłania się baaardzo szybko, ale pozostawia na jakieś 2 minuty lepki film. Działanie jest super, po jednym, góra dwóch użyciach skóra jest o niebo gładsza i delikatniejsza. Ogólnie gorąco polecam :)