Lirene Dermoprogram, Retinol D-Forte, Odmładzający preparat do zadań specjalnych

Dzięki systemowi zamykania substancji aktywnych w lipo-nośnikach, maksymalizujących potencjał przenikania ich w głąb skóry, krem gwarantuje intensywne działanie odmładzające.
Synergia działania SmartRetinolu oraz witaminy D pro wspomaga rekonstrukcję i syntezę kolagenu i elastyny. Intensywne pobudzenie procesów podziału komórkowego wzmacnia naturalną barierę ochronną i proces odnowy. Skóra odzyskuje napięcie, jędrność.
ProNewSkin, bogaty w biomimetyczne aminokwasy, wspomaga naturalną strukturę skóry, wzmacnia włókna kolagenowe oraz intensywnie regeneruje warstwę hydrolipidową. Skóra staje się sprężysta i spektakularnie miękka w dotyku. Efekt: poprawa sprężystości i elastyczności skóry.
Wysokocząsteczkowy kwas hialuronowy wiąże wodę w skórze i zapobiega transepidermalnej utracie wody. Skóra odzyskuje optymalny poziom nawilżenia i jest intensywnie wygładzona. Efekt: gładka skóra.

dojrzała
liftingujące, przeciwzmarszczkowe, nawilżające, ujędrniające
w tubce
koncentraty i esencje

odmładzający preparat do zadań specjalnych

Opakowanie ładne wręcz eleganckie, zapach delikatny, kostystencja gęsta i dobrze rozprowadzająca się na twarzy. Pozostawia skórę dobrze nawilżoną, nie zostawia tłustego filmu bo jest dobrze wchłaniany. Ja póki co nie zauważyłam żeby powodował pogorszenie moich stanów zapalnych. Troszkę napiął moją lwią zmarszczkę. Krem jest też mimo małej 30ml tubki bardzo wydajny. Stosuje się go na noc i przyznaje że nie codziennie bo coraz bardziej przekonuje się do serum gdyż jest zdecydowanie lżejsze.

Świetny produkt w dobrej cenie

Ten preparat stosuję jako swoiste serum. Wykorzystywałam go raz w tygodniu razem z maską z tej samej serii. Nakładałam go po toniki nawilżającym a następnie krem po czym na końcu maskę. Preparatu jest w opakowaniu 30 ml czyli tyle samo co w każdym serum. Dla mnie był on niezmiernie wydajny, gdyż tak jak wspomniałam wcześniej użytkowałam go raz w tygodniu. Skóra po nim jest napięta, gładka oraz bardzo odżywiona. Produkt jest relatywnie tani, polecam go wypróbować. I nie ukrywam ogromnie podoba mi się szata graficzna.

Cudowny

Miałam już wiele opakowań tego kremu. Ma gęstą, bogatą konsystencję i piękny zapach. Skusiła mnie koncentracja wit. A czyli retionlu w polskim produkcie, gdzie np. jeszcze te parę lat temu retionl można było dostać tylko w aptece i to na receptę, albo wyrzucać duże pieniądze na francuskie marki z retinolem i to też tylko w aptece. Używam na twarz, szyję i dekolt. Małe opakowanie 30 ml, ale jest wydajny.