Cerruti, 1881 Eau D`Ete Summer 2005 EDT

Cerruti, 1881 Eau D`Ete Summer 2005 EDT

Cerruti daje nam odczucie lata, nastrój lotu i radości razem z nowym aromatem Cerruti `1881 Eau D`Ete Limited Edition`. Iskrząca się, lekka, napełniona przez świat kwiatowa kompozycja jest przepięknym prezentem dla kobiet młodych, stylowych, uroczych i zalotnych.

Kategoria: kwiatowa

Nuty zapachowe:

nuta głowy: frezja, kwiaty jabłoni, różowy pieprz

nuta serca: jaśmin, peonia, kwiaty lnu

nuta bazy: piżmo, bób tonka

Nawet może być

Kolejny zapach kupiony w ciemno; całe 100ml :( Niby ładny, typowo letni ale wyczuwam w nim tylko cytrusy, żadnych kwiatków, nic, co jest w opisanym składzie ... Zapach jest przez krótki czas taki sam, zupełnie się nie rozwija, i szybko ulatnia się z mojej skóry. Chociaż nawet mi się podoba, to muszę się go pozbyć bo jakoś do mnie nie pasuje. Jeśli nawet u mnie zostanie, to już zaplanowałam sobie, że będę nim się psikać przed każdym wyjściem z dzieckiem do piaskownicy, w upalne lato. Nie powinien przeszkadzać innym ...

Używam tego produktu od: kilka testów
Ilość zużytych opakowań: początek 100ml

ładny, ale nietrwały

Zapach bardzo ładny, czuć cytrusy, jakieś kwiatki, puder. Jego plusem jest to, że nie przeszkadza otoczeniu, minusem niestety, że po godzinie juz go nie czuć. Za zapach daję 4, za trwałosc 1.

Ilość zużytych opakowań: ok 50 ml (połowa flakonu)

fajny, ciekawy

Podpisuje sie pod pozytywna ocena. Jest to zapach zupelnie nieprzeszkadzajacy otoczeniu, wrecz przeciwnie. Typowo letni, lekki, choc ja wyczuwam w nim cos (chyba jablko, ale to nie jest zielone jabluszko, tylko raczej jakas antonowka), co nie do konca mi odpowiada, ale to juz moje osobiste preferencje. W kazdym razie polecam wszystkim, ktorzy chca pachniec ladnie, lekko i oryginalnie. Gdyby ktos chcial porownac moj gust ze swoim i na tej podstawie ocenic ten zapach, daje wskazowke: uwielbiam klasyczne 1881 :)

Używam tego produktu od: paru miesiecy
Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 (100ml)

Manicure - odwrócony french

Uwielbiam

Kocham wszystkie zapachy cerruti i mam ich całą kolekcję i gdy tylko pojawia się jakaś wersja limitowana bez zastanowiania w ciemno ją kupuję. Tak było i tym razem i oczywiście nie zawiodłam się!!! Jestem miłośniczką takich świeżych, czystych zapachów. Pachnąc Cerruti, 1881 Eau d'Ete Limited Edition czuję się tak bestrosko i lekko jakbym unosiła się nad ziemią. Nie jest to może zapach bardzo wyszukany, ale takie zazwyczaj wzbudzają kontrowersyjne uczucia albo się je kocha albo nienawidzi. A cerruti podoba się wszystkim moim koleżanką, oczywiście nie wszystkim na tyle żeby je kupić, ale przynajmniej nie wzbudza drastycznych emocji, nie powoduje duszności i bólu głowy. Przyjemnie się rozwija, trwałość średnia około 8 godzin, gdyż przestaję go czuć pod konieć pracy:). Buteleczka tradycyjna jak w perfumach cerruti 1881 tym razem z matowego białego szkła z jaskrawo zieloną nakrętką.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 100 ml