Body Balm, Brązujący balsam do ciała (stara wersja)

Body Balm, Brązujący balsam do ciała (stara wersja)

Brązujący balsam do ciała przeznaczony do codziennej pielęgnacji. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego oraz olej z palmy Buriti, które naturalnie barwią skórę, nadając jej delikatny, złocisty koloryt. Dzięki zawartości witamin A i E balsam posiada doskonałe właściwości pielęgnacyjne. Odżywia i regeneruje naskórek, przywraca skórze odpowiedni poziom nawilżenia. Dodatkowo spowalnia procesy starzenia się skóry, przez co staje się ona bardziej gładka, elastyczna i nabiera zdrowego wyglądu. Balsam ma świeży, przyjemny zapach, lekką konsystencję, dobrze się wchłania.

Godny wypróbowania

EFEKT: opaleznizna delikatna i naturalna myśle że idelana przy tak jasnej karnacji jak moja;)
Czas oczekiwania na efekt: kilka dni.
A co dla mnie najważniejsze...ZAPACH- nie twierdzę,że jest aż tak przyjemny, że można stosować go rano na cały dzień, jednak zastosowany na wieczór pozwala mi zasnąć- co jest rzadkością wśród produktów tego typu.

No i niezależnie od wszystkiego należy wspomnieć o baardzo korzystnej cenie!
Jedyny minus tego jaki i wielu KWC to jego dostepnośc...ja dostałam w Auchan po 2 tygodniach poszukiwań;/oczywiście z polecenia na KWC;)

Używam tego produktu od:miesiąca

może być

Jako że ja się nie opalam i do solariów nie chodzę,a wstyd być w lecie córką młynarza,staram się czasem podkolorować jakimiś balsamikami i samoopalaczami :-) Sięgnęłam więc po powyższy i : no bardzo delikatna jest ta opalenizna,którą udalo mi się uzyskać po kilkurazowej/kilkudniowej aplikacji.Niby jest,a jakby jej nie było.Co do czasu to nie należy chyba mieć wielkich wymagań,bo nie samoopalacz to jest.Balsamik poza tym ładnie pachnie,dobrze się rozprowadza i dość dobrze wchłania.Może sobie być jak za taką cenę,chociaż wątpię bym do niego wróciła. Jakoś ciągnie mnie w stronę kolejnych nowości do skosztowania :-)

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:kawałek 1

dla bardzo cierpliwych

Kupiłam, ponieważ nie lubię się opalać a bladość skóry też nie do końca mi odpowiada. Nastawiłam się na szybszy i mocniejszy efekt brązowienia i niestety rozczarowałam się. Balsam brązuje baardzo delikatnie, ja jakikolwiek zauważalny efekt uzyskałam dopiero po tygodniu używania (2 razy dziennie). Na plus można zaliczyć ładny zapach, dobre wchłanianie oraz nawilżenie. Podstawowe zadanie nie zostało jednak moim zdaniem zrealizowane.
Wolę dopłacić kilka złotych i kupić inny, już sprawdzony balsam /na opakowaniu opisany jako delikatnie brązujący a efekty daje już po 2 dniach używania ;)

depilacja rąk

Polecam!

Za tak niską cene można powiedziec ze ten balsam jest cudowny :) Ja kupiłam go ldatego bo chciałam mieć ładnie opalone nogi:) sprawdził się :)

- delikatnie brązuje, po wielokrotym użyciu coraz bardziej przyciemnia :)
- ma ładny zapach
- cena jest ekstra

Myślałam że balasam bedzie do kitu :) Ale pozytywnie sie rozczarowałam :)

Niezły... :-)

Zawsze uważałam, że tani balsam brązujący może jedynie zaszkodzić, a nie pomóc. Myliłam się. Balsam ten byłby dla mnie KWC, gdyby trochę bardziej nawilżał.
Poza tym ładnie, delikatnie i równomiernie nadaje skórze odcień głebokiego brązu. Ma jedwabistą konsystencję, nie najgorszy zapach i wygodne, poręczne opakowanie. Jest trwały i nie zmywa się pod prysznicem. Nie zostawia smug i równomiernie schodzi.
Podsumowując, jest bardzo przyjemny. POLECAM z czystym sumieniem.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

za tą cene moze byc

za tą cene jak najbardziej tak! boski albo nie wiadomo jak cudowny to on nie jest ale za taką cene to nie ma co zalowac...jak ktoś stoi cienko z kasa a chce miec opalone nozki to polecam;)

Używam tego produktu od:rok temnu

fatalny

Kolor opakowania przyciąga, ponieważ sugeruje kolor opalenizny, ale tylko dla zmyłki, gdyż efektów nie widac wcale - szczególnie na jasnej skórze.
Gwiazdki przyznałam tylko za przyjemny zapach i za to, że opalona już skóra (podkreślam OPALONA) odzyskuje świerzośc i świetlisty wygląd.

Ale ogólnie to zawiodłam się na nim, bo spodziewałam się lepszego efektu.

Używam tego produktu od:miałam go jakieś 2 miesiące temu
Ilość zużytych opakowań:jedno

Za tą cenę? Więcej nie wymagam

Brązuje bardzo delikatnie.
Ładnie pachnie.
Opakowanie ładne.
Nawilża tak sobie.
Kupiłam go kiedyś w jakimś kiosku jak było krucho z kasą i nie zawiodłam się.
Zaznaczyłam, ze go nie kupię bo optymistycznie zakładam,że już nie będzie nigdy "krucho" u mnie:) (odpukać!)...ale na pewno kupując go nie wydałam pieniędzy na marne.
Wykorzystałam do końca i nie żałowałam.
Warto spróbować. Uzywałam już dużo droższych bubli.

Używam tego produktu od: gdzieś ponad rok temu

rozczarowanie

Spodziewałam się czegoś więcej. Niestety ten balsam barwi tyle, co nic. Kompletnie nie polecam. Mam jasną karnację i prawie nie przybrała ciemniejszego kolorytu.
Nie odnotowałam też żadnego innego działania.

Używam tego produktu od: męczę jedną tubkę kilka tygodni

fajny

Delikatnie brązuje, dość przyjemnie pachnie i dobrze nawilża. Nie zauważyłam mocniejszych efektów brązujących po użyciu tego balsamiku, ale wkońcu to nie samoopalacz.
Ogólnie dobry produkt.

Używam tego produktu od: