Isana Pflege, Wellness Dusche (Żel pod prysznic)

Isana Pflege, Wellness Dusche (Żel pod prysznic)

Żel pieści ciało oraz zmysły ;) , zachowuje skórę właściwie nawilżoną, posiada pH przyjazne dla skóry, jest testowany dermatologicznie.
Zapachy: Melisa/Pomarańcza, Zielona herbata.

Pomarancza-melisa

Ocenialm wersje pomarancza z melisa. Spodziewalam sie bardziej intensywnego zapachu, a zel pachnie wlasciwie tylko w butelce. Pod prysznicem zapach jest slaby i na skorze w ogole nie zostaje. Dobrze sie pieni i myje. Nie nawilza dlatego uzycie mazidla po umyciu bylo dla mnie koniecznoscia. Lubie zele Isany, ale niestety ze wzgledu na zamieszkanie nie uzywam ich czesto, a szkoda.

Używam tego produktu od: kiedy pojawil sie w sklepie
Ilość zużytych opakowań: 1op

tani, myje, pachnie

Miałam sporo tych żeli. Kupuję oczywiście ze względu na cenę. Większość zapachów jest intensywna,ale nie pozostają na skórze. Może to i lepiej, bo niektóre z nich są chemiczne i na dłuższą metę męczące. Największą wadą żelu Isana jest to,że kiepsko się pieni- za taką cenę zawartość wody jest pewnie 2 razy większa niż w droższych produktach. Żel jest w związku z tym nie wydajny- trzeba zużyć więcej,żeby się porządnie namydlić;) Nie powala na kolana,ale krzywdy nie robi. Pewnie jeszcze nie raz go kupię gdy znajdę się w jakimś finansowym dołku.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkanaście lub więcej

Fajne żele :)

Miałam już kilka wersji zapachowych,równeż w formie żeli kremowych.Są naprawdę bardzo fajnie: dobrze myją,dobrze się pienią i pięknie pachną :) Są taniutkie,w promocji o ile dobrze pamiętam można nabyc nawet za 3 zł,a pojemnośc jest standardowa.Są jedynie mało wydajne,ale za taką cenę wydaje mi się,że nie stanowi to problemu :) Nie zauważyłam,żeby wysuszały moją skórę,chociaż raczej też jej nie nawilżyły.Nie jest to może jakiś super produkt na miarę KWC,ale myślę,że nic mu nie brakuje i nic nie można mu zarzucic :) Także polecam wypróbowac ;)

Ilość zużytych opakowań: 2-3

Manicure - odwrócony french

Fajny żel w niskiej cenie :)

Miałam wersję melisa i pomarańcza. Bardzo ciekawy zapach - czuć orzeźwiającą pomarańczę, ale nie taką czystą, tylko złamaną jakimś aromatem, pewnie tytułowej melisy. Nie wiem czemu, ale zapach tego żelu kojarzył mi się ze Świętami Bożego Narodzenia :) Kolor bardzo energetyzujący.
Troszkę rzadki, przez co mało wydajny, ale przy tej cenie nie można narzekać. Pieni się tak sobie, choć czyści dobrze i nie wysusza (a to ważne). Za ok. 4 zł nie spodziewałam się nic lepszego. Polecam! :)

Używam tego produktu od: sporadycznie od paru miesięcy

orzeźwienie w niskiej cenie

Bardzo dobry i fantastycznie tani żel o przyjemnym, orzeźwiającym zapachu (miałam wersję zielona herbata). Konsystencja może trochę zbyt rzadka, ale jak na tę cenę - naprawdę świetny.

Nie pozostawia filmu na skórze (co dla mnie akurat jest bez znaczenia, ale przypuszczam że dla niektórych może być minusem).

Wg mnie zdecydowanie bardziej pasuje na lato niż na zimę, ze względu na lekkość i świeżość.

Opakowanie źle się otwierało - ponieważ zużyłam tylko 1 buteleczkę, nie wiem czy był to mankament tego konkretnego pojemnika, czy dotyczy to wszystkich.

Używam tego produktu od: obecnie nie używam

Pachnie, ale mało się pieni

Barrrdzo pięknie pachnie w butelce, choć po wylaniu na gąpke traci swój zapach, a na ciele juz nie czuc nic.
Jest bardzo żadki.
Mało się pieni.
Za to jest taniutki.
Na lato O.K.

Używam tego produktu od: 3 tyg

smakowita pomarańcza

Bardzo lubię pomarańczowy żel, pięknie pachnie - świeżo, orzeźwiająco, słodkawo - prawdziwa pomarańcza, bez sztuczności.
Żel jest bardzo tani, ma przy tym dużą pojemność. Ma energetyzujący, intensywny pomarańczowy kolor.
Jest bardzo przyjemny w użyciu. Dobrze się pieni, myje, odświeża, oczyszcza, daje uczucie orzeźwienia.
Żel nie podrażnia skóry, nie wysusza jej nadmiernie ale też nie nawilża.
Konsystencja jest ciut za rzadka, dlatego też żel nie jest zbyt wydajny ale przy tej cenie nie jest duza wada.
Opakowanie proste ale miłe dla oka.

Używam tego produktu od: ok 2 lata
Ilość zużytych opakowań: 4-5

Dobry, bo tani i dobry ;)

W upalne dni, kiedy wezmę prysznic,czuję się orzeźwiona, zrelaksowana...
Pieni się bardzo dobrze - przy używiu myjki...

Po prostu przypadł mi do gustu :)

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań:1 zielona herbata

to nie to

ładny zapach pomarańczy
myje, żadnych tam od razu rewelacji
przeciętny dość
dużo trzeba wylać żeby się pienił...
ważne że nie wysuszył skóry

ehh... mieszane uczucia

Używam tego produktu od: kiedyś
Ilość zużytych opakowań: próbka dołączona do gazety w takich małych butelkach

śliczne zapachy :*

Bardzo ładne zapachy, wypróbowałam już wszystkie (u mnie w Rossmannie są 3). Dobrze nawilża, dzięki czemu skóra po umyciu nie jest wysuszona. Niestety ciężko się zmywa. Dobrze myje. Delikatny dla skóry,nie podrażnia. Bardzo wydajny.

Używam tego produktu od ponad roku.

***

Miałam wersję melisa/pomarańcza, a raczej pomarańcza/melisa. Żel ładnie pachniał i fajnie odświeżał. Niestety zupełnie nie nawilżał [a czego innego się po tej cenie spodziewać?], ale także przesadnie nie wysuszał. Jedyne, co mnie denerwowało, to słabe pienienie, musiałam wylać naprawdę spore ilości żelu, żeby poczuć, że się jednak myję.Mimo tego- nawet wydajny, mam go od początku lutego, skończył się wczoraj, a zaznaczam, że nie tylko ja go używałam.

Używam tego produktu od: lutego

bardzo fajny :)

Zel ideal. Dobrze sie pieni i pieknie pachnie, takimi slodkimi pomaranczami mmmmmm (melisy nie czuje ;) )
do tego cena smieszna.
Czego wiecej potrzeba? ;)

Używam tego produktu od:pol roku