Avon, Anew Clinical, Eye Lift (Program liftingujący okolice oczu)

Avon, Anew Clinical, Eye Lift (Program liftingujący okolice oczu)

Dwufazowy lifting okolic oczu stworzony specjalnie dla potrzeb górnej i dolnej powieki. Żel na górne powieki z technologią 'Dimensional Lift' działa w trzech kierunkach, umożliwiając podciągnięcie i napięcie skóry, a także wzmocnienie jej od środka przez stymulację produkcji kolagenu i elastyny. Krem pod oczy opracowany w oparciu o Technologię 'Derma-Refine' stymuluje metabolizm komórkowy, wzmacniając skórę i przywracając jej właściwą gęstość dzięki czemu 'worki' pod oczami znikają, a opuchlizna, cienie i zmarszczki stają się mniej widoczne.
Program liftingujący okolice oczu to dwie formuły w jednym słoiczku. Stosowane razem zapewniają
podniesienie powiek, redukcję zmarszczek i likwidację opuchnięć.

Pokochałam go

Mimo wysokiej ceny kupiłam i pokochałam go. Teraz często jest w promocji, zawsze kupuję. Na mnie naprawdę działa. Próbowałam innych, ale zawsze wracam do niego.

Lekki krem, nic specjalnego

Z liftingiem to on nic wspólnego nie ma. Fajny nawilżający kremik pod oczy jak i na powiekę za co można mu przyznać plusik. Lubię go ale nic wielkiego prócz lekkiego nawilżenia nie robi. Stosowałam głównie rano, czasami zdarzyło się pod makijaż, gdzie zachowywał się całkiem dobrze. Nie podrażniał i w żaden sposób nie uczulał. Jeśli skóra okolic oczu nie wymaga "głębszej" pielęgnacji to kremik może się nadać. Zużyłam kilka opakowań i raczej już do niego nie wrócę.

Opis Produktu:

Bardzo przyjemny duet . Ale jednak bardziej przypadł mi do gustu krem :) Zarówno krem jak i żel szybko się wchłaniają. Ładnie pielęgnowały moją skórę pod oczami

lifting?????

Za pierwszym razem kupiłam, za drugim dostałam, obydwa zmęczyłam. Nie opłaca się kupować za cenę regularną, lepiej wtedy dołożyć i kupić coś z przyzwoitej półki. Jeżeli kupimy na promocji to nie będzie nam bardzo żal.
Krem ma dość fajne opakowanie, łatwo się wyciąga i nakłada, nie wysycha. Można używać pod makijaż, jednak nie za dużo, bo u mnie delikatnie się zluszczyl jak przegięłam za pierwszym razem. Przy napiętej skórze daje uczucie ulgi. Nie uczula. Pozytywnych efektów stosowania nie zauważyłam. Ot przeciętny krem. W tej cenie można kupić coś lepszego.

Przeciętny krem w fajnym opakowaniu.

Zachwyciły mnie obietnice producenta i opakowanie .
Po odkręceniu wieczka mamy dwie komory z dwoma różnymi zawartościami
dolna kremowa, nieco tłuściejsza, i górna żelowa , delikatnie chłodząca.
Krem pod oczy ma bardzo lekką konsystencję i szybko się wchłania ,
natomiast żel na powieki wchłania się dużo wolniej.

Nic nadzwyczajnego cudów nie działa i nie szkodzi .
Nawilża skórę , jest bardzo delikatny i nie podrażnia.
Nie powoduje szczypania czy łzawienia oczu.

Cena regularna jest bardzo wysoka jak na takie działanie.
Często dostępny w promocji już od 10 zł.

Zachwycona

Jestem naprawdę zachwycona tym produktem, jak nakładam żel pomarańczowy na górną powiekę czuje jak skóra mi się napina, czuję ten efekt.
Natomiast krem na dolną powiekę jest delikatny, maskuje mi cienie pod oczami, które mam okropne.

Bardzo lubię ten krem

Bardzo lubię ten kosmetyk, ponieważ nie podrażnia moich wrażliwych okolic oczu. Przynosi ukojenie, nawilżenie i wygładzenie. Na górną powiekę używam żelu, natomiast na dolną kremu. Obie formuły nadają się pod makijaż. Kosmetyk nie klei się, za to szybko się wchłania. Efektu liftingującego nie zauważyłam, jednak nawilżenie, wygładzenie i ukojenie w zupełności mi wystarczają. Dodam, że obie części (żel i krem) kończą mi się zawsze w tym samym czasie. Słoiczek jest plastikowy, ale wygodny i estetyczny. Zapach bardzo delikatny. Cena przystępna.

Bardzo dobry produkt

Kupiłam to małe cudo 2 w 1 w promocji za 15, czy 20 zł i jestem z niego bardzo zadowolona. Z pewnością jeszcze nieraz do niego wrócę, jednak będę czekać na promocję, cena katalogowa jest trochę przesadzona. Małe, ładne pudełeczko mieści krem i żel,każdy po 10 ml. Żelu używam na górną powiekę rano i wieczorem. Nie roluje się, nie obciąża,za to dobrze nawilża i dość szybko się wchłania, jak na tak gęstą i żelową konsystencję. Drugą część - krem również nakładam dwa razy dziennie,tylko na dolną powiekę. Mam wrażenie, że lekko wypełnia drobne zmarszczki i hamuje powstawanie nowych. Świetnie współgra z makijażem, szybko się wchłania, nie zostawia lepkiego filmu, nie podrażnia i nie powoduje szczypania. Spokojnie mogę polecić go osobom,które zaczynają borykać się z pierwszymi, płytkimi zmarszczkami i chcą zahamować powstawanie nowych. Produkt jest dość wydajny, starcza na ok. dwa miesiące przy codziennym stosowaniu rano i wieczorem.

Nie sprawdził się u mnie

Kupiłam ten produkt na promocji za 14,99zł, niestety nie jest taki super, jak się spodziewałam. Część pod oczy to biały, dość przyjemny krem, on akurat jest okej, dobrze się wchłania i nawilża skórę. Bardziej zawiodła mnie część do stosowania na górną powiekę, jest to pomarańczowy bardziej żel, niż krem, który w ogóle się nie wchłania, zastyga nad oczami jak maseczka typu peel off. Stosując go wieczorem, rano budziłam się z wałeczkami tego żelu w okolicach oczu i przez to niechętnie używam tego produktu.

Często to kupuję

Powiem krótko ten krem jest naprawdę pożądanym fajnie nawilzajacym kremem pod oczy . Jeżeli chodzi o żel na powieki myślę że to naprawdę się sprawdza . Fajnie pobudza i odżywia skórę . Biała część jest to poprostu gęsty krem nawilżający . Produkt sam w sobie bardzo lubię , kiedy nie wiem jaki krem kupic albo znudziły mi się wszystkie inneto właśnie ten krem kupuję . Polecam wyprubowac

Daje radę

Ciekawe jest połączenie żelu i kremu w jednym opakowaniu, ale jeszcze byłoby ciekawiej, gdyby oba produkty spełniały pokładane w nich nadzieje oparte na opisie produktu. Krem jest przyjemny, niewiele go trzeba, żeby poczuć go pod okiem jako lekko napinającego. Na pewno nie rozjaśnia cieni ani nie zmniejsza worków pod oczami - może optycznie, bo lekko rozświetla. Jak sprawdza się pod makijaż, nie wiem, bo używam go na noc. Żel to fajny pomysł, ale nie widzę żadnych efektów po jego zastosowaniu; nawet mam wrażenie, że po przebudzeniu opada mi powieka - jest jakby opuchnięta. W cenie regularnej nie kupiłabym przy takich właściwościach. Na promocji może być, bo kremik jest niezły.

Niezły

Połączenie kremu i żelu to fajny pomysł. Miło używa się tego produktu na noc. Żel działa fajnie, lekko chłodząco/ściągająco jeśli mamy jakąś lekką opuchliznę, dobrze ja niweluje. Jednak jego minusem jest to, że nie współgra z innymi produktami, a nałożony na niego podkład (nawet mimo tego, że niby się wchłonął) sprawia, ze podkład na powiece się waży. To samo dzieje się z korektorem czy baza pod cienie. Krem pod oczy ma bardzo przyjemna konsystencję, ale słabo radzi sobie z cieniami, jednak lekko napina i wygładza, nie gryząc się przy tym z innymi produktami.