System Professional, 1.7 Regulate Shampoo (Szampon zawierający glinkę do przetłuszczającej skóry głowy)

Szampon łagodnie oczyszcza włosy nie przesuszając ich końców. Nie podrażnia skóry głowy. Dzięki specjalnemu kompleksowi Bio-Absorb zawierającemu bogatą w minerały glinkę absorbuje nadmiar sebum i reguluje jego wydzielanie. Idealny do częstego mycia włosów.

jak to szampon...

no więc dobrze oczyszcza, nie opóźnia przetłuszczania włosów ale tego już przestałam oczekiwac od jakichkolwiek specyfikow do włosów, na początku chwaliłam sobie konsystencje - gęsta(=naprawdę bardzo wydajny), ale pod koniec opakowania dochodzę do wniosku, że jest to trochę niewygodne. opakowanie kanciaste można wszędzie postawic ale końcówkę szamponu trzeba wyciskac (naprawdę jest gęsty!), zapach nie zwala z nóg więc za to gwiazdkę odjęłam, bo uwielbiam jak mi włosy ładnie pachną. po samym umyciu szamponem włosy są szorstkie więc potrzebna odżywka :) chyba wrócę do kerastase...

Używam tego produktu od:wakacji