High Impact Eyeshadow Duo

High Impact Eyeshadow Duo

Podwójne, matowe cienie do powiek, bardzo dobrze się trzymające, świetne jako baza. Przetrwają do wieczora nawet na tłustej powiece. Ładne zestawy kolorów (ja mam jasno różowy i liliowo niebieski - Duble Dazzle), wygodne aplikatory (po jednym do kazdego cienia) i piękne, metalowe, proste pudełeczko, w którym można się w razie potrzeby przejrzeć(niestety lusterka brak, bo cienie otwierają się jak pudełeczko od zapałek). Polecam tym, którzy lubią matowe cienie i tym szukającym dobrej bazy.

NAJLEPSZE

Najlepsze cienie, jakie kiedykolwiek miałam. Nie umywają się do nich żadne cienie Lancome ani Estee Lauder, czy YSL (bo tylko z nimi z tzw. "górnej półki" mogę porównać)

Kasetka wygląda niezbyt obiecująco, same cienie (zielony i żółtawy) też tak sobie, ale za to na powiece - REWELACJA!!!

Pięknie się aplikują, nie wchodzą w załamania, nie ścierają się, długo utrzymują się na powiece w nienaruszonym stanie, cienie fantastycznie mieszają się ze sobą, podkreślają kolor oczu, malowanie się nimi to prawdziwa przyjemność - nie trzeba nic korygować, ścierać, zmazywać. Po prostu bajka. Zamierzam wypróbować inne odcienie, ponieważ mimo wieloletnich eksperymentów z cieniami do powiek różnych firm, nie trafiłam na nic lepszego.

Używam tego produktu od: kilka lat

REWELACJA !

uwielb iam ta paletka głównie zaq jej kolorki oraz wszechstronne działanie.
uzywam jej jako baze pod makijaz z ciemnymi brazami na powiekach oraz jako produkty podkreslajace brwi. idealny produkt który powinien znaleźć sie w kazdej kosmetyczce.

bardzo wydajny produkt, o niezwykłej pigmentacji . Uwielbiam ja !

hipnotyczne kolory

cudowne !!!
matowe i polyskujace satyny
trwale
miesiste kremiste cudowne
aplikacja to przyjemnosc
super sie blenduja
aplikator moze byc
choc na klase mogl by byc ciut lepsiejszy
opakowania takie sobie
funkcjonalnosc dziwacznego otwierania coz na piatke
sam cien to geniusz!
mozna wyczarowac cuda

Ilość zużytych opakowań: 3 cale opakowania

Niewidoczna kreska na powiece

genialne!

Dostałam cienie w prezencie. Duży w kolorze różu, mniejszy ciemny brąz. Idealnie ze sobą współgrają. Utrzymuja sie długo na powiekach, nie kruszą się, nie osypuja na rzesy. Dodatkowo mają naprawdę śliczne opakowanie!

Świetna paletka!

Dostałam tą paletkę w prezencie i..jest cudowna!
\\nMam ją w kolorze mocha berry (brąz i jasny róż).
\\nUżywam na codzień koloru brązowego do przyciemniena brwi i efekt jest super, cień trzyma się cały dzień.
\\n
\\n+bardzo ładne, funkcjonalne opakowanie lusterko
\\n+dobre aplikatory
\\n+utrzymują się cały dzień
\\n+nie załamują się na powiekach
\\n+przyjemny zapach
\\n+nie drażnią oczu
\\n
\\nMinusów BRAK.
\\nMój hit!

świetne cienie!

Paletkę cieni Clinique kupiłam zachęcona kolorami (jasny róż i szary brąz) oraz ceną (ok. 20zł na allegro). Spodobało mi się również minimalistyczne, lecz eleganckie opakowanie. Znudzona inglotowymi brązami szukałam cieni, które będę mogła stosować do lekkiego makijażu dziennego i ta paletka to strzał w dziesiątkę. Cienie totalnie się nie obsypują, mają znakomitą konsystencję, są mocno zbite, a nakładanie ich na powiekę dołączonym do opakowania aplikatorem to czysta przyjemność. Szczerze polecam!

Używam tego produktu od: ok. 6 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte w połowie

Bardzo dobre

Moje ulubione cienie - a mam ich całe mnóstwo różnych firm.

Ładne, delikatnie opalizujące kolory.
Długo się utrzymują bez bazy, z bazą - cały dzień i noc.
Można bardzo łatwo tonować intensywność cieni.
Całkiem niezły aplikator (część pędzelkowa).

Cena oczywiście odstrasza, ale na allegro czasami można upolować te cienie za 30-40 zł.

Ilość zużytych opakowań: jedno nieskończone

moje ulubione

Oceniam zestaw "strawberry fudge" - jestem ich ogromną fanką, choć mam też inne zestawy kolorystyczne w różnorakich paletkach.

Zacznę od opakowania - nietuzinkowe, praktyczne, nieduże i trwałe. Wysuwana kasetka - lusterko przy codziennym używaniu lekko się rysuje (i to jest jedyny mały minusik) mieści w sobie aplikator.

Cienie w idealnych proporcjach - więcej jaśniejszego, mniej ciemniejszego.

A teraz o samych cieniach:
- naprawdę piękne opalizujące kolory - jestem zachwycona różowym przechodzącym w złoto, brzoskwinię oraz niejednoznacznym brązem.
- świetnie się rozprowadzają i łączą ze sobą (ale przyznaję, że nie używam aplikatora dołączonego do zestawu)
- są trwałe, nie osypują się i nie rolują, a stosowane \'na mokro\' trzymają się do samego wieczora
- nie są przesadnie napigmentowane (dla mnie to zaleta)
- i co bardzo ważne nie podrażniają/uczulają

Ilość zużytych opakowań: 3 (różne)

Lubię :)

Mimo, iż nie jest to mój jit nad hitami i tak polubiłam przygode z tymi cieniami. MIałam zestawik pink slate-jasny,blady róż i cudowny, szary brązik.
Różowego było więcej dlatego został mi tylko on, brąziku używałam znacznie częściej.
Ładne poręczne opakowanie, nie ma lusterka ale samo w sobie dzięki lustrzanej powłoce może być pomocne. Pędzelek fajny ale u mnie zbyteczny (nakładam palcem).
Trwałe, nie osypywały się, nie rolowały, bałam sie również że nie będą chciały się rozcierać palcem ale nic bardziej mylnego. Dzięki pudrowej konsystencji makijaż smokey jest idealny.

Czemu nie dam 5? Ponieważ nie proporcjonalnie wymierzono cienie, róż jako rozświetlacz jest w tej palecie zdecydowanie za duży. Sam nałożony nie daje efektu a brąz szybko się skończył.

Używam tego produktu od: jakis czas

ulubione

Cienie Clinique są moimi ulubionymi od sześciu lat, mam ich sporo w różnych wariantach - pojedyncze, podwójne, potrójne z różami, poczwórne. Wszystkie świetnej jakości i w ślicznych srebrnych lub kwiatowych kasetkach.

Te podwójne mam w kolorze beżowo-brązowym, którymi z powodzeniem modeluje się oko. Zapewniają naturalny look przez cały dzień. Są aksamitne, bez problemu stopniują się na powiece. Nie rolują się, nie podrażniają i są bardzo wydajne.
Pacynki spełniają swoją funkcję, są delikatne i trwałe.

Szczerze polecam. Ostatnio zakupiłam cienie w naturalnych matowych kolorach Calvina Kleina i również jestem zachwycona - także te również polecam, są podobnej jakości.

Ilość zużytych opakowań: sporo, ale są wydajne

cudo

używałam już różnych cieni- od YSL i Chanel do manhattanów i inglotów, i, szczerze mówiąc, wszystkie wydawały mi się takie same (oprócz oczywistego luksusu logo i opakowania tych pierwszych). Wszystkie po jakimś czasie wymagają poprawki na moich wybrednych, trochę tłustych powiekach, na których też ciężko się rozprowadzają; nie mówiąc już o tym że ciężko znaleźć zestaw, w którym każdy cień pasuje mi idealnie. W sumie nie znalazłam jeszcze cienia, który bym kupiła ponownie, dlatego że nudziły mi się po 2 użyciach, aż do tej pory.

Jakiś czas temu kupiłam na allegro te cienie za jakieś dwie dychy- i są po prostu świetne, kolory są strasznie rozsądnie dobrane (mówię to jako artystka), powieki są matowe, nie wymagają poprawek, nie załamują się, trzymają jak marzenie (a malowałam się o rano- jest 22:10)!

muszę tylko zaznaczyć, że jestem fanką naturalnego makijażu, staram się wyglądać tak jakbym go wcale nie miała i tylko poprawiać nim swoją twarz. Zwolenniczkom szalonych, jaskrawych kolorów (które dla mnie są fajne na jakieś wyjścia) odradzam, tych cieni nawet nie da się nałożyć za dużo...

Używam tego produktu od: paru tygodni

Idealne

Mam 3 kasetki jeszcze, na wykończeniu (: Pięknie wyglądają, szkoda że clinique już się wycofało z takich opakowań (:

Plusy:
+ utrzymują się do 24h bez żadnego osypywania, załamywania
+ ładne kolory
+ wygodny aplikator
+ opakowanie, które może służyć jako lusterko
+ łatwy demakijaż

Nie kupię ich ponownie bo już nie ma ich w takiej wersji :(

Używam tego produktu od: 4 lata