Fa, Asia Spa, Soymilk & Cherry Blossom Shower Cream

Fa, Asia Spa, Soymilk & Cherry Blossom Shower Cream

Żel pod prysznic z mleczkiem sojowym i o zapachu kwiatu wiśni dający poczucie gładkiej skóry. Kremowa konsystencja żelu i intensywny zapach są niewątpliwymi atutami.

Średniak:/

Kupiłam go 3 miesiące temu.
Żel ma obłędny zapach-aż nie chce się wychodzić z kąpieli;)
Jednak jest to efekt raczej chwilowy-już kwadrans po wyjściu z łazienki nie czuję go na skórze.
Ma fajną konsystencję,jest wydajny,łatwo dostępny i ma przystępną cenę.
Jednak ma 2 minusy:
Po pierwsze-nic a nic nie nawilża.
Po drugie-wysusza skórę(skoro nie nwilża,to mógłby chociaż nie wysuzać:/)
Po kąpieli konieczne jest użycie balsamu do ciała.
Zużyłam jedno opakowanie,ale bez przekonania.
Więcej go nie kupię,bo moim faworytem nadal pozostaje Dove Beauty Care Shower.

Wysuszające mydlinki

Nie jest tak dobry jak jak te z serii jogurtowej za którymi przepadam. Nie przypadł mi do gustu zapach jakiś taki mydlany, nie chce mi się wierzyć, że tak pachnie mleczko sojowe lub kwiat wiśni. Oprócz tego wysusza skórę i to dość mocno. Zapach da się jeszcze zaakceptować, ale to wysuszenie nie.
Konsystencja ok, dość gęsta, kremowa, w porządku. Słabo się jednak pieni.
Jest za to bardzo wydajny nie mogę doczekać się jego końca już od kilku m-cy ;)
Używam tego produktu od:kilku m-cy
Ilość zużytych opakowań:w połowie 1

lubię zapach

Moja koleżanka stwierdziła, że kupi go wyłącznie ze względu na zapach. Faktycznie, jest bardzo przyjemny, delikatny. Lubię jego konsystencję, niby to żel, ale jest taki kremowy ;) Dobrze się pieni, nawilża skórę, pozostawia ją przyjemnie gładką. Nie kosztuje dużo.

Używam tego produktu od: już nie używam

Piękny zapach

Osobiście bardzo przypadł mi do gustu.
Żele FA są bardzo delikatne i nie wysuszają skóry,a ich zapach jest wręcz olśniewający.
Jestem pewna,że zakupię go jeszcze nieraz i Wam drogie wizażystki również polecam!

Cudny zapach

W żelach pod prysznic przede wszystkim cenię sobie zapach :). A ten żel warunek ten spełnia.
Intensywny zapach wiśni, fajna konsystencja, aż nie chce się kończyć mycia :).
Niestety według mnie nie nawilża, czułam nawet pewne wysuszenie po myciu i konieczne było użycie balsamu.

Używam tego produktu od:2 mies.

Fajne

Fajny żel, ładnie pachnie, dobrze się pieni. Nawet trochę nawilża. Niezbyt lubię żele Fa, ale ten przypadł mi do gustu, zużyłam nawet dwa opakowania!

Tylko opakowanie dla mnie trochę tandetne - jakoś wolę gdy coś ładniejszego stoi na wannie.

Używam tego produktu od: ..

Jeden z lepszych

Dobra,kremowa konsystencja,niezłe opakowanie(ta orientalna czerwień:D)i przede wszystkim piękny zapach....Najwierniej oddana woń kwiatu wiśni jaką znam.Czysta,słodka i bardzo kobieca,długo pozostająca na skórze.Do tego dochodzi jeszcze duża wydajność,niska cena i brak podrażnień.To jeden z lepszych żeli po prysznic jakich kiedykolwiek używałam.Z pewnością jeszcze kiedyś kupię.

Używam tego produktu od:3 miesiące

świetny

Z wszystkich żelów Fa te są według mnie najlepsze- bardzo dobra i miła konststencja, ładnie sie pieni i co dla mnie najważniejsze- ma intensywny, miły zapach.

Używam tego produktu od:2 mies

Bardzo dobry !!!!

Żel jest świetny !
Bardzo dobrze się pieni, wystarczy niewielka ilość, by powstała gęsta piana. Rzeczywiście wygładza i nawilża skórę tak, że nie trzeba potem nawet używać balsamu. Jest bardzo wydajny i pięknie pachnie. Zapach długotrwale utrzymuje się na skórze.
Gorąco polecam !!!

Używam tego produktu od:

Wprost wspaniały !

Ten żel pod prysznic jest po prostu boski !! :):) Jego wyjątkowy zapach i aksamitna konsystencja czynią moją kąpiel wspaniałym doznaniem :) Po jego użyciu skóra jest niezwykle gładka i nawilżona, nawet bez użycia jakiegokolwiek balsamu. Także żelowi "Asia Spa" mówię wielkie TAK i bez wątpienia przyznaję mu 5 gwiazdek !! :)

Super się pieni!

Ten żel pod prysznic jest tak wydajny,że do umycia się wystarczy zaledwie kilka kropelek.Pieni się cudownie i ślicznie pachnie.Myje dobrze.Delikatnie działa na skórę.Polecam!Używam tego produktu od:miesiąca
Edit 20.09.2006
Używam tego żelu ponad 2 miesiące dzień w dzień i zużyłam dopiero połowę,tak jest wydajny!Żel za 5zł na 4 miesiące-super!