Oriflame, Summer Solutions, Leave-In Spray (Ochronna odżywka na lato w sprayu - bez spłukiwania )

Najwygodniejszy sposób na ochronę włosów na wakacjach. Promienie UV, wiatr, woda morska i chlorowana nie wyrządzą im krzywdy, gdy regularnie będzie się je spryskiwać tym sprayem.

Polecam.

Nie znalazłam lepszej odżywki do włosów na plażę niż ta, pachnie neutralnie, nie skleja włosów, nie sprawia, że wyglądają jak tłuste, a OGRANICZA ich zniszczenia spowodowane plażowaniem. Szkoda, że wycofali ją z obiegu, bo nowa odżywka z oriflame na ten sam cel jest BEZNADZIEJNA! Więc, jeśli ma ktoś okazję posiadać ten produkt, to jest on zazwyczaj w promocyjnej cenie ok 8 złotych. Wydajna.

Używam tego produktu od: używałam całe dwa
Ilość zużytych opakowań: 2 pełne 200ml opakowania.

ok

Największą zaletą tego spraju wg mnie jest jego zapach :)
Używam go od kilku miesięcy - najpierw od czasu do czasu, gdy nie chciało mi sie używać odżywek do spłukiwania pryskałam sobie nim włosy po kąpieli. A w wakacje zabierałam go na plażę.
Odżywka nie obciąża włosów o ile nie użyjemy jej za dużo. Szybko wysycha, nie skleja włosów. Wróciłam z wczasów z włosami w stanie dobrym mimo lezenia na słońcu, więc może częściowo jest to zasługa tego sparaju.
Aha - trzeba pochwalić, że rozpylacz spisuje się wzorowo, nic się nie zacina i mozna psikać z róznych pozycji.

Używam tego produktu od:kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań:2/3

Super na słońce

Kupiłam skuszona promocją i nie żałuję. Włoski są po niej odżywione, nawilżone, i świetnie chroni przed słońcem tak, że czapki ani chustki nie trzeba juz na głowę zakładać ;-)
Pięknie pachnie, jak ładne perfumy. Opakowanie bardzo wygodne, dobry spray, który działa jak i kiedy trzeba.
Jedyną wadą jest słaba wydajność i małe opakowanie. Gdyby naprawić te 2 rzeczy byłoby 5*.

Używam tego produktu od:lipca

Oriflame tutorial 2 konwertowany

Pachnąca i działająca :)

Używam sprayu razem z szamponem i odżywką i po dwóch tygodniach stosowania naprawdę widzę efekty. Włosy lśnią, nie są przesuszone (a tak zwykle było o tej porze roku), są gładkie i pięknie pachną...

bardzo dobra

Obawiałam się, że odżywka z filtrami będzie podobna do kremów z filtrami - ciężka i tłusta. Z reguły unikam odżywek bez spłukiwania, aby nie obciążać włosów. Odżywka mile mnie zaskoczyła. W ogóle nie obciąża włosów. Atomizer tworzy delikatną mgiełkę. Tuż po spryskaniu włosy są mokre i nieco sztywne, jak po lakierze do włosów. Ale gdy wyschną, w ogóle nie czuć, że ma się cokolwiek na włosach. Nie wysusza włosów. Zawiera tylko filtr UVB.

Używam tego produktu od: ok. 2 tygodni
Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

zdradziecka

Odżywka w ulubionej przeze mnie formie dla odżywek na lato, czyli woda ;) w sprayu. Rozpyla się na włosach delikatną, ładnie pachnącą mgiełką. Wygładza włosy i sprawia, że są miękkie, ale to tylko pozory, bo przy regularnym stosowaniu ukryty w niej cichy zabójca ;) alcohol denat. powoli wysusza włosy. Mi wystarczyły jakieś 10 dni, żeby podjąć decyzję o jej zwrocie. I żałuję, że mi nie podpasowała, bo teraz mam problem ze znalezieniem następcy. Tyle się mówi o szkodliwym wpływie promieniowania słonecznego nie tylko na skórę, ale i na włosy, a produktów do ochrony tych ostatnich jak na lekarstwo :(Używam tego produktu od: poużywałam jakieś 10 dni i oddałam
Ilość zużytych opakowań: niewiele z pierwszego

Swietny spray :)

Jak dla mnie odzywka jest b.dobra :) Ma same plusy chociaz jest jeden malutki minus. Odyzwa chroni wloski jak ide na basen i psikam wlosy odzywa woda chlorowana mi ich nie niesczy ani slonce. Sczegolnie jest do moich wlosow bo mam blond i sa cienkie :) Wlosy nie sa suche tylko nawilzone. Po dluzszym stosowaniu wloski staja sie miekkie i gladkie. Jest wygodna w uzyciu bo jest w formie spray i mozna ja zabrac ze soba i w kazdej chwili popsikac wlosy. Malutkim minusem jest to ze kiedy popsika sie wlosy staja sie mokre i trzeba troche odczekac aby znow wygladay normalnie. Ogole produkt b.dobry i polecam szczegolnie na wakacje.Używam tego produktu od:Miesiaca