Lancome, Brillant Magnetic

Lancome, Brillant Magnetic

"Brillant Magnetic to błyszczyk w sztyfcie. Ten ultra-lekki błyszczyk jest nielepki, nietłusty i dostępny w 21 przepięknych odcieniach, które łaczą w sobie niespotykany blask i trwałość"... itp., itd.

Koszmarna szminka. Kupiłam, bo kocham błyszczyki, a przeszkada mi ich lepkość, a Lancome obiecuje, że ta szminka daje niesamowiy połysk połączony z niespotykana trwałością, nawilżaniem, lekkością i transparentnością koloru. Niestety, prawie nic z tego nie jest prawdą...:-( Szminka wysusza usta, szybko z nich znika(trzyma sie tylko konturów i przez to nadaje ustom wulgarny wygląd). Błyszczy się słabo i wcale nie zastepuje , wedle obietnic producenta, błyszczyka. Faktycznie jest lekka i transparentna, ale to chyba jednyna jej zalety.
Mam bardzo ładny, naturalny kolorek Histoire d'amour, ale mogę na niego tylko popatrzeć :-( Pieniądze wyrzucone w błoto - trochę się zraziłam do Lancome'a

Cena: 105 zł

dawać mi ją!!!!

To żaden błyszczyk w szmince. To po prostu szminka, kryjąca jak szminka, wyglądająca jak szminka, iskrząca się jak szminka z połyskiem. I jeśli tak do niej podejść, człowiek będzie zachwycony. Bo ta szminka cudownie nawilża, natłuszcza, przez co podróż przez miasto przy -20 st to żaden problem. Szminka świetnie się rozprowadza i ślicznie wygląda na ustach. Mam odcień 398 i jest po prostu i-de-al-ny. Chyba najlepsza szminka jaką miałam

Moja najlepsza !!

Była to moja najlepsza szminka - była bo już się skonczyła :(
Cudna konsystencja świetnie sie rozprowadzała, nigdy mi się nie zważyła! Nawet po posiłku dalej tkwiła na ustach:) Ścierała się delikatnie i równomiernie. Dla mnie to była szmika długotrwała :) ale też spełniała rolę błyszczyka nieklejącego się,pięknie kolor błyszczał.
Napewno sobie jeszcze taka sprawię;)

Dobra na zimę

Mam kolor 271. Jest to delikatny brąz. Muszę powiedzieć, że ta szminka mnie pozytywnie zaskoczyła. Jak dla mnie wszystkie te pozytywne opinie zamieszczone w zgłoszeniu są prawdziwe. Jest to pewnego rodzaju błyszczyk, który na długo nawilża moje usta. Kolor faktycznie jest delikatny, choć daje miły dla oka połysk. Lubię ją i choć moje usta zimą są naprawdę wymagające, to ta szminka im pasuje. No i podoba mi się to, że pomimo swojego dobrego nawilżenia nie pozostawia uczucia lepkości.

Eris film 1

ultra polysk :P

Ta szmineczka byla moja miloscia, kiedy ja jeszcze do nas sprowadzali :P Nigdy nie mialam chyba czegos tak wspanialego.. Dostalam kolor 270 "Histoire d'amour" ..i wszystko jasne :P Byla cudownie lekka, delikatna, wspaniale nablyszczala usteczka. Mialam ja na studniowce i utrzymala sie kilka godzin.. Ah, zapomnialam dodac ze wystepowala w ogromnej gamie kolorow, z ktorej mnostwo bylo bez tego brokatowego paskudztwa, ktore teraz dodaja do kazdego kosmetyku..

ilość zużytych opakowań: tylko 1 bo przestali sprowadzac :P

jako szminka ok

Dostałam ten kosmetyk w prezencie, więc nie wiedziałam co obiecuje producent. Jako błyszczyk - porażka, ale jako pomadka - bardzo dobra!
Mam śliczny kolorek 177 plein d'esprit (czerwień ale delikatna, o ile to możliwe;) ). Długo utrzymuje się na ustach, "zjada" się nie pozostawiając brzydkiej obwódki i delikatnie (!) je nabłyszcza.

nijaki

Niewidoczny błyszczyk. :)Kupa kasy wydana na coś, czego właściwie nie ma.Kolor - żaden.Trwałość - jaka trwałość?!Lepkość - wysoka.Połysk - ???Niestety - to bubel. :(

ostrzegam:-(((

własciwie wszystko napisałam już w zgłoszeniu-w każdym razie jeszcze raz podkreślam-nie kupujcie tego "badziewia";-)