Statystyki: + Dodaj produkt + Dodaj Look

Mark., Glow On, Face Illuminator (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Mark., Glow On, Face Illuminator (Rozświetlająca baza pod makijaż)

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5

Kategoria
Marka
Pojemność 30 ml
Cena 38,00 zł

Opis produktu

Zgłoś do moderacji

Po raz pierwszy w Avon - rozświetlająca baza dla promiennej i nawilżonej skóry. Baza pod makijaż rozświetla i nawilża skórę.

Składniki

Znasz skład tego produktu? Dodaj go do naszej bazy i twórz z nami KWC!

Dodaj go do naszej bazy!

Recenzje 2

Średnia ocena użytkowników: 3,5 /5
Wydajność:
Zgodność z opisem producenta:
Trwałość:
Stosunek jakości do ceny:
Opakowanie:
Więcej ocen Schowaj

5 /5

Kupi ponownie

Używa produktu od: kilka miesięcy

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

jestem na TAK !!

będąc konsultantką avon dość szybko go zamówiłam za "grosze" . Nie spodziewałam się że będzie aż tak dobry ! Nakładam go tylko na szczyty kości policzkowych nieraz przed nałożeniem fluidu a często nawet jak mam wykończony makijaż. Jest naprawdę fajny. Ładnie rozświetla nie psuje całości.

2 /5

Nie kupi ponownie

Używa produktu od: miesiąc

Wykorzystała: w trakcie pierwszego opakowania

Nie dla bladziochów

Na wstępie napiszę, że jestem dość blada. Używam podkładu Revlon Colorstay w odcieniu 150 Buff, który czasami nawet rozjaśniam. Nie lubię efektu totalnego matu na swojej cerze, dlatego stwierdziłam, że ta baza fajna. Nie tylko rozświetli i nawilży ale dzięki niej mój podkład o matowym wykończeniu, stanie się bardziej rozświetlający.
Baza mogłaby mieć wygodniejsze opakowanie. Czasami zdarza się, że produktu wyleje się za dużo a później kosmetyk wycieramy w chusteczkę i wyrzucamy do kosza a nikt przecież nie lubi marnować pieniędzy. Sam wygląd opakowania bardzo mi się podoba. Jest zupełnie inny niż opakowania Avonu do tej pory. Za to jest plus.
Kolor bazy jest złoty, wpadający w pomarańcz. Niestety po nałożeniu na twarz widać tą złotawo-pomarańczową bazę. Wyglądałam tak jakbym wysmarowała się za ciemnym, bardzo rozświetlającym podkładem. Dlatego następnym razem dodałam kropkę bazy do podkładu, jednak należy mieć na względzie to, że przyciemni nasz podkład.
Efekt rozświetlenia faktycznie jest widoczny. Przypomina efekt tafli i wypoczętej skóry. Na pewno nie ma tu mowy o okropnych brokatowych kropkach.
Co do nawilżenia jakoś tego nie zauważyłam, tak samo jak tego, że baza wcale nie przedłuża trwałości makijażu a jako baza to jej zadanie. Jest wydajana, ponieważ używając jej codziennie do podkładu, nie zużyje się jej dużo bo ma pojemność standardowego podkładu.
Jeśli chodzi o moje podsumowanie to odejmuje mu gwiazdkę za kolor. Przy moim sposobie aplikacji muszę bawić się w mieszanie na dłoni. Minus również za brak nawilżenia. Tak na dobrą sprawę baza jedynie rozświetla i jeśli szukacie produktu, który zrobi tylko to, możecie zwrócić na niego uwagę. Ja nie kupię go ponownie, ponieważ wolę kupić inną baza, która nie zamieni mojej twarzy w złotą świecącą kulkę a nada efekt rozświetlenia bez zmieniania koloru cery.

Najaktywniejsze recenzentki

 1. 1

  9
  produktów

  361
  recenzji

  2
  pochwał

  10,00

 2. 2

  2
  produktów

  327
  recenzji

  0
  pochwał

  9,00

 3. 3

  13
  produktów

  116
  recenzji

  0
  pochwał

  3,25

Zobacz cały ranking