Attraction Rush For Her EDT

Attraction Rush For Her EDT

Starannie dobrane uwodzicielskie nuty-skomponowane tak , by przyciągać wszystkie spojrzenia. Nuty zapachowe : liście poziomki, jaśmin indyjski, fiołek, akord bursztynowy, gorzka czekolada

>100ml
Rekomendacja
na wieczór

40% jesień/zima 60% wiosna/lato

Intensywny zapach, utrzymuje się cały dzień. Być może nie dla każdego, ale od konsultantek zazwyczaj można wziąć próbkę, więc to można sprawdzić "bezproblemowo". Flakonik fajny fikuśny, doby atomizer

Powiew lata

Zakochałam się w tych perfumach:) Posiadam wersję podstawową, którą kocham, ale Rush również są warte grzechu.
Zapach jest podobny do poprzedniej wersji, ale więcej w nim słodyczy. Jednak ta słodycz nie jest nachalna, dusząca, a ładnie utulająca.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość.... Wersja pierwotna wytrzymuje dłużej na skórze.
I opakowanie... Przez to, że nie mamy normalnej cywilizowanej nakrętki, wydaje mi się, że perfumy wietrzeją.

Polecam:)

Używa produktu od: próbka

pełnia lata :)

Naszło mnie ostatnio na słodki, ale zarówno elegancki zapach na lato. Szukałam w drogeriach, ale również jestem konsultantką w Avon i przetestowałam mnóstwo próbek, aż w końcu pojawiła się ta nowość. Znalazłam to, czego szukałam :) Jest słodki, ale nie nazbyt- poziomka, jaśmin, fiołek, akord bursztynowy i ma to coś- to zapewne ta gorzka czekolada. Kojarzy mi się z latem i słońcem. Zdecydowałam się kupić pełny flakonik...mmm ależ teraz będę słodka, czasem trzeba ;)

Avon Mark - relacja

Używa produktu od: próbka

mega Boski

To jest to ! Zdaje się ,że zostanie moim ulubionym! Ciepły , otulający ale nie duszący ! Mocny ale nie za mocny , W końcu czuję ,że pięknie pachnę dłużej niż chwilę po spsikaniu . Ładnie się rozwija i jest trwały ! Na podstawie próbki nie mogę się doczekać składania zamówienia i jak przyjdzie! Chcę już mieć pełnowymiarowe opakowanie bo autentycznie się zakochałam <3 luksusowe cudo!

Zwraca uwagę

Kupiłam w ciemno, z sympatii do klasycznej wersji, choć na ogół tego nie robię, Raczej muszę się się przespać z zapachem. Tym razem od pierwsze projekcji czułam to coś. Jaśmin z fiołkiem dominuje w całej kompozycji, bursztyn fajnie uzupełnia kompozycję. Trwałość też dobra. Zapach warty wypóbowania.

Typowo avonowa nuta zapachowa ;)

Ostatnio AVON nie ma szczęścia do premier zapachowych
Life by Kenzo, Viva La Vita są moim zdaniem wtórne, brzydkie.
Ta nowość również mnie nie powaliła :)
Perfumy trącą typową avonowską nutą zapachową, jest niestety mocno wyczuwalna, są słodko-kadzilano-mdłe,
dość długo się utrzymują (ok4h), raczej blisko skórne,
flakon ładny.

Osobiście kojarzą mi się z dojrzałymi kobietami :)

Ja mówię im NIE

piękne

Zapach równie piękny i trwały jak pierwowzór. Słodki ale z pazurem. Dość kremowy trzymający się blisko ciała. Dla niektórych może być za ciężki. Otwiera sie czekoladowo i ta kakaowa nuta jest wyczuwalna cały czas. Tonuje ją kremowy bursztyn. Po godzinie do głosu dochodzi poziomka i lekki i delikatny fiołek. Całość naprawdę pocigająca i mega seksowna