Polecamy: Zostań Twarzą Kinder Bueno 3 DNI DO BIELI

Attraction Rush For Her EDT

Attraction Rush For Her EDT

Starannie dobrane uwodzicielskie nuty-skomponowane tak , by przyciągać wszystkie spojrzenia. Nuty zapachowe : liście poziomki, jaśmin indyjski, fiołek, akord bursztynowy, gorzka czekolada

>100ml
Rekomendacja
na wieczór

25% jesień/zima 75% wiosna/lato

Powiew lata

Zakochałam się w tych perfumach:) Posiadam wersję podstawową, którą kocham, ale Rush również są warte grzechu.
Zapach jest podobny do poprzedniej wersji, ale więcej w nim słodyczy. Jednak ta słodycz nie jest nachalna, dusząca, a ładnie utulająca.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość.... Wersja pierwotna wytrzymuje dłużej na skórze.
I opakowanie... Przez to, że nie mamy normalnej cywilizowanej nakrętki, wydaje mi się, że perfumy wietrzeją.

Polecam:)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1584486].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

pełnia lata :)

Naszło mnie ostatnio na słodki, ale zarówno elegancki zapach na lato. Szukałam w drogeriach, ale również jestem konsultantką w Avon i przetestowałam mnóstwo próbek, aż w końcu pojawiła się ta nowość. Znalazłam to, czego szukałam :) Jest słodki, ale nie nazbyt- poziomka, jaśmin, fiołek, akord bursztynowy i ma to coś- to zapewne ta gorzka czekolada. Kojarzy mi się z latem i słońcem. Zdecydowałam się kupić pełny flakonik...mmm ależ teraz będę słodka, czasem trzeba ;)

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1575316].usefull || 0 }}% pomocna.

Używa produktu od: próbka

mega Boski

To jest to ! Zdaje się ,że zostanie moim ulubionym! Ciepły , otulający ale nie duszący ! Mocny ale nie za mocny , W końcu czuję ,że pięknie pachnę dłużej niż chwilę po spsikaniu . Ładnie się rozwija i jest trwały ! Na podstawie próbki nie mogę się doczekać składania zamówienia i jak przyjdzie! Chcę już mieć pełnowymiarowe opakowanie bo autentycznie się zakochałam <3 luksusowe cudo!

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1572081].usefull || 0 }}% pomocna.
małgorzata kożuchowska o nowym zapachu avon

Zwraca uwagę

Kupiłam w ciemno, z sympatii do klasycznej wersji, choć na ogół tego nie robię, Raczej muszę się się przespać z zapachem. Tym razem od pierwsze projekcji czułam to coś. Jaśmin z fiołkiem dominuje w całej kompozycji, bursztyn fajnie uzupełnia kompozycję. Trwałość też dobra. Zapach warty wypóbowania.

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1568381].usefull || 0 }}% pomocna.

Typowo avonowa nuta zapachowa ;)

Ostatnio AVON nie ma szczęścia do premier zapachowych
Life by Kenzo, Viva La Vita są moim zdaniem wtórne, brzydkie.
Ta nowość również mnie nie powaliła :)
Perfumy trącą typową avonowską nutą zapachową, jest niestety mocno wyczuwalna, są słodko-kadzilano-mdłe,
dość długo się utrzymują (ok4h), raczej blisko skórne,
flakon ładny.

Osobiście kojarzą mi się z dojrzałymi kobietami :)

Ja mówię im NIE

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1562306].usefull || 0 }}% pomocna.

piękne

Zapach równie piękny i trwały jak pierwowzór. Słodki ale z pazurem. Dość kremowy trzymający się blisko ciała. Dla niektórych może być za ciężki. Otwiera sie czekoladowo i ta kakaowa nuta jest wyczuwalna cały czas. Tonuje ją kremowy bursztyn. Po godzinie do głosu dochodzi poziomka i lekki i delikatny fiołek. Całość naprawdę pocigająca i mega seksowna

Skomentuj Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1557691].usefull || 0 }}% pomocna.