Avon, Attraction Rush For Her EDT

Avon, Attraction Rush For Her EDT

Starannie dobrane uwodzicielskie nuty-skomponowane tak , by przyciągać wszystkie spojrzenia. Nuty zapachowe : liście poziomki, jaśmin indyjski, fiołek, akord bursztynowy, gorzka czekolada

>100ml
Rekomendacja
na wieczór

50% jesień/zima 50% wiosna/lato

Słodko, słodko...

Do zakupu zachęciła mnie promocyjna cena, a także fakt, iż oprócz pełnowymiarowego flakoniku Rush, był jeszcze dodany mniejszy oryginalny Attraction.
Na początku miałam problem z tym zapachem... O ile wersja standardowa jest ładna, taki codzienny, czysty zapach, od którego nie boli głowa - tak Rush jest bardzo słodki, charakterystyczny. Ale od początku...

Opakowanie - śliczne, pomysłowe, ładnie wygląda na szafce.
Trwałość - bez zarzutu. Może to nie jest zapach, który ma "ogon", ale zdecydowanie czuję go na ubraniach, które popsikałam np. dzień wcześniej. Właśnie, żeby się z nim jakoś oswoić wybrałam taką metodę, że po prostu psikałam swoje ubrania, jeszcze w szafie, po kilku godzinach ten pierwszy mocno słodki akord znika, i zostaje ... też słodki, aczkolwiek już nie tak męczący zapach. Na jesień, zimę - idealny na szaliki ;)
Ma to coś - ale dla mnie zdecydowanie za dużo i za dusząco. Zdecydowanie nie na lato - a właśnie wyszedł jako wakacyjna nowość.
Jest wydajny, bo wystarczą dwa psiknięcia i zapach jest mocny, otulający, mam go już kilka miesięcy, a zużycie jest małe.

Mimo tego, że na początku wręcz mnie odrzucał, tak teraz cenię go właśnie za tę trwałość, wydajność, no i jeśli mam ochotę na coś naprawdę słodkiego - to sięgam wtedy po niego.

Zapach cudo

Zapach jest bardzo kobiecy, mocny, intensywny oraz długotrwały. Przypadł mi do gustu. Jest po prostu piękny, nie jest zbyt słodki, wręcz elegancki, nie jest duszący co jest dużym plusem. Sama buteleczka ma przepiękny kształt, jest wygodna w użyciu i wydajna.

attraction

Perfum, który otrzymałam w ramach współpracy. Jestem z niego zadowolona. Nie jest to dla mnie hit, ale mimo wszystko przypadł mi do gustu. Skład- liście poziomki, jaśmin indyjski, fiołek, akord bursztynowy, gorzka czekolada. Uwielbiam jaśmin i zawsze jak jest jego dodatek to taka woda toaletowa kradnie moje serce. Polecam

Avon Mark - relacja

Intensywny zapach, utrzymuje się cały dzień. Być może nie dla każdego, ale od konsultantek zazwyczaj można wziąć próbkę, więc to można sprawdzić "bezproblemowo". Flakonik fajny fikuśny, doby atomizer

Powiew lata

Zakochałam się w tych perfumach:) Posiadam wersję podstawową, którą kocham, ale Rush również są warte grzechu.
Zapach jest podobny do poprzedniej wersji, ale więcej w nim słodyczy. Jednak ta słodycz nie jest nachalna, dusząca, a ładnie utulająca.
Jedyne do czego mogę się przyczepić to trwałość.... Wersja pierwotna wytrzymuje dłużej na skórze.
I opakowanie... Przez to, że nie mamy normalnej cywilizowanej nakrętki, wydaje mi się, że perfumy wietrzeją.

Polecam:)

Używa produktu od: próbka

pełnia lata :)

Naszło mnie ostatnio na słodki, ale zarówno elegancki zapach na lato. Szukałam w drogeriach, ale również jestem konsultantką w Avon i przetestowałam mnóstwo próbek, aż w końcu pojawiła się ta nowość. Znalazłam to, czego szukałam :) Jest słodki, ale nie nazbyt- poziomka, jaśmin, fiołek, akord bursztynowy i ma to coś- to zapewne ta gorzka czekolada. Kojarzy mi się z latem i słońcem. Zdecydowałam się kupić pełny flakonik...mmm ależ teraz będę słodka, czasem trzeba ;)

Używa produktu od: próbka

mega Boski

To jest to ! Zdaje się ,że zostanie moim ulubionym! Ciepły , otulający ale nie duszący ! Mocny ale nie za mocny , W końcu czuję ,że pięknie pachnę dłużej niż chwilę po spsikaniu . Ładnie się rozwija i jest trwały ! Na podstawie próbki nie mogę się doczekać składania zamówienia i jak przyjdzie! Chcę już mieć pełnowymiarowe opakowanie bo autentycznie się zakochałam <3 luksusowe cudo!

Zwraca uwagę

Kupiłam w ciemno, z sympatii do klasycznej wersji, choć na ogół tego nie robię, Raczej muszę się się przespać z zapachem. Tym razem od pierwsze projekcji czułam to coś. Jaśmin z fiołkiem dominuje w całej kompozycji, bursztyn fajnie uzupełnia kompozycję. Trwałość też dobra. Zapach warty wypóbowania.

Typowo avonowa nuta zapachowa ;)

Ostatnio AVON nie ma szczęścia do premier zapachowych
Life by Kenzo, Viva La Vita są moim zdaniem wtórne, brzydkie.
Ta nowość również mnie nie powaliła :)
Perfumy trącą typową avonowską nutą zapachową, jest niestety mocno wyczuwalna, są słodko-kadzilano-mdłe,
dość długo się utrzymują (ok4h), raczej blisko skórne,
flakon ładny.

Osobiście kojarzą mi się z dojrzałymi kobietami :)

Ja mówię im NIE

piękne

Zapach równie piękny i trwały jak pierwowzór. Słodki ale z pazurem. Dość kremowy trzymający się blisko ciała. Dla niektórych może być za ciężki. Otwiera sie czekoladowo i ta kakaowa nuta jest wyczuwalna cały czas. Tonuje ją kremowy bursztyn. Po godzinie do głosu dochodzi poziomka i lekki i delikatny fiołek. Całość naprawdę pocigająca i mega seksowna