Tigi, Dumb Blonde Reconstructor

Tigi, Dumb Blonde Reconstructor

Odżywka posiada wyjątkową moc rekonstruującą najbardziej zniszczone włosy dzięki zawartemu w niej kompleksowi protein z pszenicy i soi oraz keratynie i prowitaminie B5. Rekonstrukktor ocali włosy przed zgubnym wpływem słońca, dymu, zanieczyszczeń i zabiegów chemicznych. Włosy oddzyskują witalność i lśnią zdrowym blaskiem.

Dobra odżywka do mocno suchych włosów

Dumb blonde nie zrobi rewolucji, ale jest naprawdę niezłą odżywką w przypadku, kiedy masz suche lub zniszczone włosy - jak pewnie większość farbowanych blondynek ;)
Stosuję tę odżywkę od kilku lat (na zmianę z innymi, żeby włosy za bardzo się nie przyzwyczaiły) i zużyłam już co najmniej kilka litrów tego kosmetyku. Zwykle kupuję ją w TK Maxx lub przez internet.

Plusy:
+cudowny zapach świeżego ananasa
+daje efekt nawet przy tym gdy trzymamy ją na włosach dosłownie chwilkę
+nie obciąża nadmiernie włosów
+fajna gęsta konsystencja - wygodna do stosowania
+wygodne opakowanie (zarówno mniejsza tubka jak i większe z pompką, choć w dużym trochę ciężko zużyć produkt do końca)
+zapobiega puszeniu włosów
+włosy się nie elektryzują
+wydajna

Minusy:
-efekt odżywienia i regeneracji mógłby być silniejszy
-dostępność

Niezbyt efektywna

Szczerze mówiąc nie zauważyłam żadnych krótko ani długotrwałych efektów stosowania tej odzywki. No może trochę lepiej włosy się rozczesywały, ale to w zasadzie robi każda odżywka. Ani lepiej nie wyglądały ani tym bardziej nie były w żaden sposób \'zrekonstruowane\'. Jedyne co mi utkwiło w pamięci to przepiękny zapach. No i muszę jeszcze dodać że jest raczej nie wydajna ze względu na to, ze jest bardzo gęsta a przy końcówce jest potwornie trudno ją wydostać z tubki.

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
Ilość zużytych opakowań: 1 op 200ml

Świetna, ale nie na zawsze..

Najlepsza odżywa jakiej używałam.
Wygładza włosy, ułatwia rozczesywanie, rozświetla kolor. Jest wydajna, ma całkiem wygodne opakowanie, ale pod koniec jest ogromny problem z wypompowaniem produktu (mowa o opakowaniu 750ml z pompką).
Z super działaniem trzeba trochę poczekać, na początku byłam nawet rozczarowana, po jakiś 2-3 tygodniach codziennego użytku widać super efekty. Co więcej naprawdę odbudowuje włosy, efekt jest widoczny nawet gdy przestaje się jej używać.
Pół gwiazdki odejmuje za zapach, jest tragiczny, słodko-kwaśny, owocowy, ale zbliżony do.. wymiotów.. Na szczęście nie utrzymuje się na włosach ;)

EDIT: jestem przy końcówce drugiego opakowania i niestety produkt już nie działa na mnie tak super. Być może zwiększyły się moje wymagania (przez lato włosy dość mocno ucierpiały) a może już mocno się do niej przyzwyczaiły. W każdym razie już ich tak nie wygładza i nie nawilża jak kiedyś, a szkoda.
Nie wiem, zmaltretuję do końca opakowanie i może powrócę do niej za rok czy dwa.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Katarzyna Gudan fryzura karnawałowa 02

ekstra!

Kupiłam ta odzywke pare lat temu jak mialam platynowy kolor wlosow, wtedy dzialala swietnie dlatego postanowilam ja kupic jeszcze raz i sprawdzic czy na mniej zniszczone wlosy tez zadziala. Tak tak tak!
plusy:
- odzywia włosy bez przetluszczania, przy regularnym stosowaniu włosy sa duzo bardziej nawilzone, mniej zniszczone i maja wiekszy blask
- jest BARDZO wydajna przez masełkowata konsystencje
- utrwala kolor, przez co rzadziej odswiezenie jego jest potrzebne
minusy:
- nie nadaje sie jako odzywka na minute tylko trzeba poczekac okolo 15-20min zeby maska zaczela dzialac dopiero wtedy efekt murowany!
- zapach mi nie odpowiada ale sa rozne gusta ;)

Bardzo polecam, tym bardziej ze sprawdzila sie u mnie na zniszczonych i mniej zniszczonych włosach!

Używam tego produktu od: nie wiem
Ilość zużytych opakowań: 2 duże ;)

Uratowała moje włosy!

Mam piękne kręcone włosy, ale kiedyś zachciało mi się eksperymentować z szamponetkami i malowałam włosy raz na tydzien:| Po dwóch miesiącach były w opłakanym stanie, puszyły się niemiłosiernie i wyglądały jak jakieś afro (nawet po podcięciu końcówek):P Pod wpływem opinii na wizażu, zamówiłam ją na allegro i to był strzał w 10! Przed tydzien używałam jej codziennie jako zwykłej odżywki i już po tygodniu włosy wróciły do normalności! teraz używam jej raz na 3 dni jako maski i moje włosy wyglądają cudownie, loki są ożywione, bardziej skręcone i błyszczące:) Jest MEGA wydajna i pięknie pachnie:) Myślę, że warto wydać te 50-60zł i cieszyć się zdrowymi, gładkimi włosami. (ja mam ją w trochę innym opakowaniu, takim szerszym niż zdjęcie na wizazu)

najlepsza odżywka!!!

Przed zakupem tej odżywki dużo sie na jej temat naczytałam i musze przyznac, ze komentarze były bardzo podzielone. Ale zaryzykowałam i nie żałuje. Zakupiłam szampon i odżywke z tej serii i sie zakochałam:) Moja mama też jej używa i nigdy nie miała tak pięknych włosów. POLECAM

najlepsza

przetestowałam naprawdę wiele odzywek i ta jest moim numerem 1! włosy są od razu inne, zdrowe, błyszczące i jakby napęczniałe. poza tym przepięknie pachnie (jakbym miała określić zapach powiedziałabym, że to cukierki-pianki ananasowe:)), konsystencja jest idealna, nierzadka, jak dobre masło do ciała. ogólnie super, super, super! będę stałym użytkownikiem:) ps. w tkmax można kupić dużą tubę za 25zł.

Najlepsza odżywka jakiej dotychczas używałam!

Od tylu już lat farbuję włosy, że myślałam że nic im już nie pomoże. Były wiecznie zniszczone, sianowate, końcówki rozdwojone a jakby tego było mało - skóra głowy strasznie mi się przetłuszczała (zapewne od nadmiaru odżywek których używałam jednocześnie). Dopiero kiedy odkryłam tę odżywkę moje włosy naprawdę odżyły! Są o wiele bardziej miękkie, błyszczące a z tygodnia na tydzień widzę, że i bardziej zregenerowane. Produkt jest napr. wydajny - dla kogoś kto wcześniej stosował masakryczne ilości odżywek, po 3-4 na raz, zakup tej jednej (750 ml poniżej 100zł), która spokojnie wystarczy na pół roku (przy obfitym stosowaniu) naprawę się opłaca.
I co ważne - to naprawdę działa!! :)

super :)

Owszem, odżywka jest dosyć droga, ale bez przesady, jeśli chce się mieć coś dobrego jakościowo, to nie wystarczy 10 zł. Baaardzo dobrze nawilża, włosy są po niej mięciutkie, lśniące, a przy tym ogromny plus - NIE PRZETŁUSZCZA! :) Włosy nie są obciążone, ale lekkie, miękkie, idealne :) "jakby pełne bąbelków powietrza" ;D
Nie wiem skąd te negatywne opinie - może dlatego, że odżywka była nieodpowiednio nakładana (jak to robi większość, na mokre włosy, a przecież zanim nałoży się jakąkolwiek odżywkę, trzeba osuszyć włosy ręcznikiem, bo inaczej składniki odżywcze nie wnikną we włosy). Tej odżywki używa Anja Rubik ;P I ja też polecam ;)

najlepsza regeneracjyjna

Dziwią mnie negatywne opinie o tym produkcie. Nie wiem w jakiej kondycji są włosy innych recenzentek, ale jeśli są popalone rozjaśniaczami, suche i zniszczone to nic ich nie zregeneruje, trzeba obciąć. Farbowanie włosów na blond to niebezpieczna sprawa, dlatego jeśli ktoś o nie dba to odżywka ta jest świetnym dopełnieniem dla bezpiecznego farbowania u dobrego fryzjera. Sama odżywka ma przyjemną konsystencję i poprawiła kondycję moich włosów, fryzjer sam był zdziwiony, najbardziej tym, że końcówki włosów wyglądają jak z reklamy i nie trzeba ich co chwilę podcinać. Ja używam wymiennie z Superstar (volume), nie trzymam na włosach dłużej niż kilka minut bo zwyczajnie nie mam rano na to czasu (a wieczorem włosów nie myję, bo wtedy rano nie są za fajne). Jako maska na dłuższe posiedzenie pewnie też się sprawdzi. Wydajna. Kupiłam butlę 750ml odżywki i taką samą szamponu z tejże serii w korzystnej cenie, której Wam nie podam, bo było to w Budapeszcie. Szkoda, że u nas nie ma stoisk Tigi (a jeśli są lub się pojawią to niech mnie ktoś poinformuje, proszę:))

Używam tego produktu od: wakacji 2010
Ilość zużytych opakowań: 1x butla 750ml - w trakcie

właściwie to jest dobra, ale...

Odzywka działa tylko w przypadku, gdy zostawimy ją na dłużej pod folią/czepkiem a następnie suszarką zapewnimy odpowiednią temperaturę. Bez tych zabiegów włosy będą mniej odzywione i trudniejsze w rozczesaniu. W przypadku braku czasu odradzam albo tylko do stosowania raz w tygodniu.
Poza tym bardzo ładnie utrwala kolor!!! Jest to jej najwieksza zaleta.
Trudno ją ocenić jednoznacznie i nie wiem czy ją jeszcze kupię. Po dłuższym stosowaniu byłam zadowolona z efektów - kolor nie zmył się tak szybko, włosy były lśniące, refleksy wyraźne (znajomi pytali czy farbowałam włosy a ja...tak, 3 miesiące temu:).
Trzeba ją samemu przetestować i jeżeli ktoś liczy na głębsze nawilżenie to powienien jednak spróbować innej odzywki.
Ogólnie polecam

Używam tego produktu od: przez jakieś 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 op.

Nic nadzwyczajnego

Zdecydowanie spodziewałam sie czegoś lepszego. To znaczy nie jest fatalnie, jeśli używa się tej odżywki w sposób opsany przez moje poprzedniczki tzn. z workiem foliowym i ręcznikiem to daje dobre efekty zupełnie jak... odżywka Loreal z Tesco do włosów suchych i zniszczonych (którą na marginesie cenię wyżej niż produkt Tigi)
Ja zakupiłam na ebayu szampon i odzywke w extra dużym rozmiarze i troche żałowałam.
Zapach bardzo mi się podobał.

Używam tego produktu od: dwa lata temu chyba
Ilość zużytych opakowań: 1 wielkie