bebeauty, Patyczki higieniczne

bebeauty, Patyczki higieniczne

Patyczki do demakijażu i precyzyjnej korekty makijażu. Patyczek plastikowy, 100% bawełny. Wyprofilowana końcówka ułatwiająca zabiegi upiększające.

• Design produktu: 5

Są delikatne, miękkie, a patyczki dobrze usztywniony

Patyczki kosmetyczne BeBeauty mają tradycyjny kształt-200 sztuk zapakowanych w plastikowe pudełeczko, które bardzo wygodnie się otwiera. Jest funkcjonalne, bo zamknięcie zapobiega wysypaniu się zawartości.
Mają ciekawy niebieski kolor, który nawiązuje do grafiki opakowania.
Mają dobrze profilowaną główką przydaje się przy wykonywaniu manicure, kiedy chcemy zetrzeć zabrudzenia lakierem ze skórek. U mnie służy też do nakładania, rozcierania cieni.
Są delikatne, miękkie, a patyczki na tyle usztywnione, że nie wyginają się podczas wykonywanych czynności.

Nadają się także do tych czynności, jakie zazwyczaj wykonujemy patyczkami, czyli oczyszczanie uszu. Do tego wygodne opakowanie, które można zamknąć i powtórnie otworzyć.

Dobre

Patyczki są dobrej jakości. Trzonek jest odpowiednio gruby i twardy, nie wygina się we wszystkie strony, wacik na końcu też jest zbity, grubszy, nie rozwarstwia się ani nie spada. Opakowanie również w porządku, niska cena. Nie ma się do czego przyczepić.

Wykorzystała: kilka próbek

• Design produktu: 5

Patyczki higieniczne zakupiłam za na prawdę nie wiele. Są mega wydajne i tanie. Jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Uważam że jest to produkt godny polecenia za rozsądne pieniądze ;)

• Trwałość / wykonanie: 4

Zawsze mam zapas

Tanie, dobrze wykonane, dostępne w każdej Biedronce. Patyczki są dwustronne, aczkolwiek kilka razy udało mi się trafić na brak wacika z jednej strony. Za to odejmę jedną gwiazdkę. Poza tym jestem bardzo zadowolona.

Must have w każdym domu

Chyba nie ma sensu rozwodzić się nad tymi patyczkami bo są po prostu dobre. Nie rozwarstwiają się, są dobrze zwinięte na patyczku. Ponieważ pochodzą z hipermarketu to są bardzo łatwo dostępne i przystępne cenowo. Pomagają w wielu czynnościach - czyszczenie uszu, poprawa makijażu, punktowa aplikacja kosmetyków. Patyczki zawsze muszą być u mnie w domu ;)

Niezbędne w łazience

Tanie, sprawdzone patyczki do nabycia w Biedronce za około 2,00 zł.

Patyczki dwustronne, dobrze wykonane, wata się nie rozwala, nie rozwarstwia.

Używam ich w razie, gdy odbije mi się tusz do rzęs, czy gdy źle wykonam malowanie ust, super się nadają również do czyszczenia małżowiny usznej.

Pudełko zawiera 200 sztuk i wystarcza na naprawdę długi czas. Opakowanie jest bardzo wygodne i solidne, i posiada taki otwór do góry, przez które można je wyciągać.

• Design produktu: 4

BeBeauty, Patyczki higieniczne

Dobre, tanie i łatwo dostępne patyczki z Biedronki. Niezbędnik w każdym domu. Patyczki, to patyczki nie ma za bardzo co od nich wymagać i wydawać na nich dużo kasy. Te, z Biedronki są dobre. Były nie eko z powodu słomeczek, ale teraz są z papieru, co bardzo mnie cieszy - wielki plus!
Polecam!

Niezbędnik

Patyczki w moim domu są dla mnie jak chleb, dosłownie muszą w nim być. I tak jest. Zawsze dbam, aby był ich zapas, ponieważ używam ich naprawdę w hurtowych ilościach do wielu rzeczy. Od poprawek makijażu do czyszczenia bardzo niedostępnych miejsc. Wata nie zsuwa się z patyczka, absolutnie nic się z nimi nie dzieje. Są dostępne w biedronce, więc możemy je dorwać przy spożywczych zakupach :)

• Trwałość / wykonanie: 3

Czyste uszka

Patyczki są bardzo tanie i ladwo dostępne stacjonarnie w Biedronce. Fajnie się z nich korzysta, nie łamią się i nie odchodzi od nich wata. Bardzo dobrze się z nich korzysta i dobrze czyszczą uszy. Są jednak jednorazowe więc zanieczyszczają środowisko

• Design produktu: 5

Wersja eko też jest spoko.

Patyczków z biedry używamy od lat, nie będę nawet próbować liczyć, ile opakowań poszło ;)
Są takie, jakie powinny być patyczki. Lepsze niż niejedne firmowe.
Trochę porównam starą wersję z nową.
Watka jest zbita, nie rozłazi się, nie zostają kłaczki, nie spada z patyczka - w wersji z plastikowymi patykami czasem zjeżdżała, ale z papierowymi ten problem zniknął. Sam patyczek jest sztywny i nie wygina się, no chyba, że się mocniej przyciska, wiadomo :P
Używam ich zarówno do celów kosmetycznych, jak i do czyszczenia różnych zakamarków w domu :)
Podoba mi się, że biedra nawet w tak błahej sprawie jak pacynki, poszła w kierunku eko - jeśli plastikowy patyczek i pudełko można zastąpić papierem - to czemu nie, jestem jak najbardziej za! Chyba nawet całkiem wymienili plastikową wersję na papierową, bo tamtych już dawno nie widziałam...
Co do opakowania - plastikowa pokrywka do nowego kartonowego pudełka jakoś psuje urok całości. Sam kartonik też mógłby był nieco sztywniejszy. Ostatecznie przełożyłam patyczki do starego plastikowego opakowania i już wszystko gra :)
Cena - niecałe 3 zł za 200 sztuk.
Polecam :)

Idealne

Produkty kosmetyczne z Biedronki,muszę przyznać,że są jedne z lepszych.
Są w sam raz,czyli nie za twarde,nie łamią się.
Wata nie odchodzi od patyczka.
Nie uginają się pod lekkim naciskiem ręki.
Są mega tanie.

• Design produktu: 4

Patyczki higieniczne Be beauty

Patyczki higieniczne zakupiłam w Biedronce za na prawdę nie wiele. Jestem z tego produktu bardzo zadowolona. Uważam że jest to produkt godny polecenia za rozsądne pieniądze ;)