Patyczki higieniczne

Patyczki higieniczne

Pojemność 200 szt

Patyczki do demakijażu i precyzyjnej korekty makijażu
100 % bawełny
Wyprofilowana końcówka ułatwiająca zabiegi upiększające

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Są ok

Jak dla mnie są bardzo dobre i tanie. Spełniają swoje zadanie i to jest najważniejsze. Świetnie sprawdzają się przy wykończeniu makijaży oraz oczyszczaniu uszów.

Dobry produkt w niskiej cenie

Patyczki są naprawdę bardzo dobre. Są ogólnodostępne i wielofunkcyjne. Mi przydają się do korygowania błędów makijażowych ;)
Są miękkie ale nie odpadają z patyczka, nie strzępią się.

Bardzo dobre

Patyczki świetnie sobie radzą z usuwaniem woskowiny z uszów.Ja trzymam także na toaletce,bo przydają mi się podczas makijażu.Kiedy tusz odbije się na górnej powiece,czy cos innego rozmaze się.

Manicure z chmurkami

Świetne

Produkt doskonały:
-Patyczki są tanie i jest ich dużo.
-Opakowanie mega funkcjonalne.
-Ilość waty wystarczająca, nie rozwarstwiają się.
- Nie szukam innych.

Idealne

Najlepsze patyczki do uszu z marketu na rynku.
Opakowanie dobrze się zamyka. Nic nie wypada.
- Cena niska,
-wykonanie bardzo dobre
- miękki puszek

Spełniają swoja rolę

Jeśli chodzi o higienę uszu jak i poprawki w makijażu to sprawdzają się super. Niska cena,dobra jakość idą ze sobą w parze. Na pewno będę je nadal kupować.

hit :)

tanie, nie rozwarstwiają się, mają dobrą wielkość, IDEALNE do drobnych poprawek w makijażu, uwielbiam! Z żadnej innej firmy tak mi nie pasują jak te :)

polecam

super jakosc, nie rozwarstwiaja sie, niska cena, pudełko chroni przed zanieczyszeniami,dzieki "klik" mozna je szybko i bez problemu otworzyc i zamknac

Nie ma co nakrzekać :)

Patyczki, jak patyczki. Ważne, że się nie rozwarstwiają i można niby precyzyjnie wykonać demakijaż oczu. Lubię ten produkt, bo jest dobry, ale tani. Ważna również dostępność, Biedronki mamy przecież wszędzie!

Dobre

Są świetne, dobrze wykonane, nie schodzi z nich ta wata co w niektórych firmach często się zdarza. Używam ich do poprawiania makijażu jeśli gdzieś za bardzo wyjadę albo się ubrudzę tuszem do rzęs i świetnie się sprawdzają do tego. Są bardzo tanie. Polecam.

Niezbędne

Patyczki są naprawdę przydatne na co dzień. Używam ich do poprawiania makijażu jeśli gdzieś za bardzo wyjadę albo się ubrudzę a także do zmywania skórek kiedy niechcący wyjadę na nie lakierem do paznokci. Te są świetne, tanie, jest ich dużo, wata nie odrywa się od nich ani nie zostaje na skórze. Zdecydowanie polecam

Bardzo dobre

To moje ulubione patyczki higieniczne. Wybieram je, bo są tanie i jest ich dużo. Podoba mi się też opakowanie, chociaż zdarzyło mi się kilka razy wysypać zawartość przez moją nieuwagę. Warto podkreślić, że patyczki są dobrze wykonane. Wata zawsze zostaje na swoim miejscu. Nigdzie nie migruje jak miało to miejsce w podobnych akcesoriach niektórych marek. Ogółem produkt jest bardzo uniwersalny. Świetnie sprawdza się przy czyszczeniu uszu, ale nie jest to jego jedyne zastosowanie. Patyczki są również bardzo pomocne przy manicure, gdy pobrudzę sobie krawędzie płytki paznokcia. Ratują mnie też przy makijażu, gdy tusz się odbije lub zrobię sobie przez przypadek małą plamkę, którą muszę szybko usunąć. Generalnie polecam, bo produkt jest łatwo dostępny i tani. Jakościowo także wypada bardzo korzystnie, więc po co przepłacać?