Polecamy: 3 DNI DO BIELI

Patyczki higieniczne

Patyczki higieniczne

Pojemność 200 szt

Patyczki do demakijażu i precyzyjnej korekty makijażu
100 % bawełny
Wyprofilowana końcówka ułatwiająca zabiegi upiększające

Trwałość / wykonanie:
Design produktu:

Bardzo dobra jakość za niską cenę

Patyczki kosztują w Biedronce ok. 2 złote za 200 sztuk, co jest ceną niską i korzystną dla kupującego. Zawsze jest ich dużo na stanie, więc dostępność jest bardzo dobra.

Klasyczne plastikowe z nalepką, która posiada piękny koronkowy wzór w kolorze błękitnym. Często pojawiają się edycje limitowane w innych kolorach, opakowaniach i pojemnościach.

Patyczki

Patyczki faktycznie, jak piszą poprzednie recenzentki, mają 2 końcówki - puchatą i bardziej ściętą. Są wykonane z bawełny, miękkie i puszyste. Nie łamią się, są dosyć wytrzymałe. Idealnie sprawdzają się do codziennego demakijażu oczu, skrzydełek nosa i trudno dostępnych miejsc. Używam ich także do poprawek makijażu: szminki, eyelinera, czasem tuszu na dolnej powiecie. Czasem znajdą miejsce w łazience czy kuchni przy sprzątaniu. Mają świetną jakość, którą dostajemy w niskiej cenie.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1544181].usefull || 0 }}% pomocna.

ulubione

Najczęściej u mnie goszczą. Używam ich tylko do demakijażu. Mam wrażenie, że mają dwie różne końcówki. Jedną, jakby pulchniejszą i drugą bardziej spiczastą.
Patyczki te nie zostawiają włosków, są na tyle puchate, że nie podrażniają przy makijażowych poprawkach.
Sprawdzają się też, kiedy chcemy doczyścić np gumy przy lodówkowych drzwiach. Do sprzątania też są niezastąpione.

Cena bardzo na plus. 2zł za 200 patyczków. Ostatnio często wychodzą wersje limitowane w uroczych opakowaniach. Lubię je.

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1543941].usefull || 0 }}% pomocna.

lubię je

Patyczki jak patyczki, nie mam od nich wielkich wymagań. Aby tylko nie zostawiały drobinek waty i żeby sama ta watka nie spadała z patyczka (bo wtedy można się skaleczyć). W przypadku tych patyczków nie ma tego problemu. Co więcej, te patyczki są zrobione tak, że z jednej strony jest normalny zaokrąglony patyczek, a z drugiej lekko ostrzejszy. Dzięki temu mamy możliwość zrobienia jeszcze dokładniejszego demakijażu, na przykład spomiędzy rzęs (tam tusz i kredka mogą się nie domywać nawet pomimo dokładnego umycia twarzy z wodą), wtedy z użyciem płynu micelarnego jest to dokładne.

Może to i dziwne, ale te patyczki dzięki swojemu kształtowi znajdują u mnie zastosowanie czy robieniu henny brwi. Tą precyzyjniejszą stroną jestem w stanie nie tylko nadać kształt brwiom, ale i wyczyścić skórę w przypadku wyjechania poza wyznaczony obszar.

Świetnie się nadają także przy higienie uszu oraz jestem w stanie wyczyścić nimi każdy zakamarek (tak, zdarza mi się ich używać przy sprzątaniu), dla mnie są naprawdę wielofunkcyjne.

Ich cena to niecałe 2zł za 200 sztuk, więc użyteczne i tanie jak barszcz :) polecam!

Zadaj pytanie Czy opinia była pomocna? W {{ reviewsQASettings[1539651].usefull || 0 }}% pomocna.