Tigi, Dumb Blonde Shampoo (Szampon odżywczo-nawilżający)

Tigi, Dumb Blonde Shampoo (Szampon odżywczo-nawilżający)

Nie tylko dla szalonych blondynek, ale również dla pikantnych rudowłosych i ognistych brunetek. Ten mega nawliżający i odżywczy szampon sprawia, że najbardziej zniszczone włosy stają się jedwabiście miękkie, doskonale odżywione, pełne życia i blasku. Szampon ma optymalne ph5,5 i jest bogaty w proteiny zbożowe, wyciągi z przenicy i soi oraz kojącą prowitaminę B5, dzięki czemu doskonale chroni kolor włosów farbowanych i skórę głowy.

godny uwagi

Mam włosy farbowane (od jasnego po średni blond), końce włosów mam dość przesuszone i niesforne. Po zakupie tego szamponu i odżywki z Tigi moje włosy odżyły - są lśniące, gładkie i pachną cudownie. Co prawda podczas mycia wlosy sie plączą, ale odżywka świetnie sobie z tym rade daje.
[braun_1]678341[/braun_1]

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 750 ml

tylko do farbowanych

kupiłam ten szzampon dla mojej mamy , naturalnej ciemnej blondynki farbowanej na platynę z przetłuszczającymi się włosami - twierdzi że jest nim zachwycona , to najlepszy szampon jakiego używała choć odrobinę usztywnia włosy , ale dla posyadaczek włosów cienkich to akurat plus bo odbija je od głowy;
ja mam włosy niefarbowane , z tendencją do puszenia i pretłuszczania się , po "zapożyczeniu" tego szamponu mogę powiedzieć że osusza on trochę skórę głowy (o ile myje się włosy pianą szamponu wyrobioną mokrymi rękami , bo inaczej przetłuszcza) ,niestety moje włosy były po nim przesuszone , elektrryzowały się i puszyły , na pewno wymaga odżywki

ulubiony szampon

PLUSY:
-już za sam zapach ogromny plus- przyjemny cytrusowy zapach
- bardzo wydajny, niewielka ilość bardzo dobrze się pieni
- nie plącze włosów
- włosy są błyszczące, gładkie
- kolor lepiej wygląda

Używam tego produktu od: od 1,5 roku
Ilość zużytych opakowań: 2 duże 750 ml

Anna Małecka masaż twarzy drenaż

dla mnie świetny produkt!

Nie jest to pierwszy produkt Tigi, z którym miałam do czynienia, choć zdecydowanie najlepszy!
Moje włosy są cienkie, naturalnie blond, lecz farbuję na jaśniejszy kolor, są przesuszone, słabe, matowe, łamliwe.
Po zastosowaniu szamponu(wraz z odżywką na większą objętość Frederic Fekkai) widzę wyraźne efekty działania szamponu, jako że odżywki używałam już wcześniej! Nie dość, że szampon prześlicznie pachnie, ładnie się pieni(tego brakowało poprzednim szamponom jakich używałam m.in Loreal Proffesionel do włosów farbowanych), to naprawdę działa. Po wstępnym osuszeniu włosów nałożyłam piankę i odżywkę bez spłukiwania(również Tigi), wysuszyłam włosy i nie mogłam wyjść z podziwu! Są dokładnie takie jak zapewnia producent "Włosy stają się gładkie, błyszczące, zdrowsze, w żywych kolorach". Używam zbyt krótko, by stwierdzić, czy rzeczywiście podtrzymuje kolor, ale jeśli tak, to myślę, że znalazłam swój ideał! Żaden poprzedni produkt, którego kiedykolwiek używałam(oprócz nabłyszczacza samego w sobie) nie zapewnił moim włosom połysku, a zrobił to ten szampon :)

Dodaję więc jeszcze kilka informacji z zapewnień producenta:
- Ochronny, regenerujący szampon do włosów rozjaśnianych
- Opracowany na bazie technologii Colour Lockdown, która utrzymuje żywy kolor
- Regeneruje uszkodzenia spowodowane przez zabiegi rozjaśniania lub chemiczne
- Chroni kolor przed wodą, ciepłem i promieniami UVUżywam tego produktu od: kilku dniIlość zużytych opakowań: początek pierwszego

A co do ceny, to ja kupiłam 400 ml w TkMaxxie za 39 zł, więc myślę, że naprawdę warto było

plątacz masakryczny

Szampon jest chyba przeznaczony dla posiadaczek farbowanych, jasnych, cienkich włosków, które są osłabione tym jasnym kolorkiem, a w dodatku przesuszone. Może z nich nie zrobi niemiłosiernie trudnego do rozczesania, splątanego gąszczu. Do mojego naturalnego, ciemnego blondu, nietkniętego farbą, nie nadaje się. No ale może dobrze utrwala sztuczny blond na włosach, w końcu taki ma główny cel :).
Na plus - ma fajny zapach (nie ma to jak solidna porcja dodatkowej chemii;) i jest mega wydajny.

Używam tego produktu od: jakiś czas

Tragedia

Mogę się obiema rączkami podpisać pod recenzją Finki2L. Nawet pod tym, że Tigi otrzymalam od męża :D
Dostałam cały komplet - ten nieszcżęsny szampon, odżywkę - rekonstruktor oraz poziomkową "kulkę" -wygładzacz (ostatniego kosmetyku nie ma na wizażu, może w wolnej chwili zgłoszę).Nasz przyjaciel jest fryzjerem, więc mąż w wyjątkowo łatwy sposób zdobywa prezenty dla mnie ;)
Szampon jest kompletym nieporozumieniem. Naprawdę. Nie ma żadnych zalet - bo nawet jego ogromna pojemność jest dla mnie minusem (kiedy się do dziadostwo skończy???). Zapach nie najgorszy, ale też nie porywa mnie specjalnie.
No i najważniejsze - działanie. Oto moje obserwacje (jestem po 1/3 ogromnej butelki).
- wlosy są nieciekawe, wysuszone, trudne do rozczesania
- swędzi mnie skóra głowy i dostałam łupieżu
- żadnych pozytywnych wrażeń (że coś się poprawiło, nabłyszczyło itd.)

Uczciwie - na plus - ładne opakowanie z wygodną pompką.

Oj, nie polecam...

okropny!

Szampon sprezentowal mi maz po tym ja wspomnialam, ze chcialabym sprobowac ktorys z szamponow marki Tigi, bo sa one bardzo popularne w salonach fryzjerskich w Finlandii i kiedy otrzymalam ow szampon bardzo sie ucieszylam, ale moja radosc nie trwala dlugo...Szampon ma kolor perlowo rozowy i dla mnie nieznoscy slodko-owocowy zapach, ktory poprostu mnie drazni! Myc myje, ale to absolutnie wszystko. Bardzo placze wlosy, w trakcie mycia sa one szortskie i przypominaja klebek welny, dobra odzywka jest niezbedna, a wlosy mam normalne i zdrowe. Mocno sie pieni i latwo splukuje. Aboslutnie nie zauwazylam zadnego odzywienia czy nawilzenia-zadnej pielegnacji. Szampon przesusza mi wlosy, czyni z nich kope siana, ktorej nie da sie poskromic bez pomocniczych kosmetykow. Mam najwieksza butle i marze o tym, zeby sie juz skonczyla, ale narazie nic z tego. Nigdy wiecej!

Sama nie wiem..

Udało mi się kupic 1000 ml za śmieszne pieniądze. Zaznaczam, że szampon jest na pewno oryginalny.
Na początku byłam nim zachwycona. Bardzo miękkie włosy, poprawia trochę kolor po kiepskiej farbie, włosy nie są oklapnięte, w dodatku nieźle pachnie (ale nie zostaje to niestety na włosach). Jednak po dłuższym stosowaniu zaczęłam miec problem z rozczesywaniem grzywki po nim. Sklejał włosy okropnie, nie do rozczesania na mokro. Więc mam trochę mieszane uczucia, ale i tak go lubię za tą miękkośc włosów i zapach.
Nie wiem czy do niego wrócę, bo ja skończę butlę 1000 ml to raczej mi się znudzi. Zwłaszcza, ze jest bardzo wydajny. Teraz używam go na zmianę z innym szamponem. Uważam też, że jest trochę za drogi w stosunku do jakości.

Ilość zużytych opakowań: 250 ml

bardzo ok

Szampon się dobrze spisywał w myciu włosów, pozostawial je pieknie pachnące, błyszczące. Nie musiałąm używać odzywki, rozczesywały się z łatwością.

+ piękny zapach
+dbałość o kondycję włosóe, mimo częstwgo farbowania na kolor blond po naruszeniu ioch struktury radził sobie z ich odbudową
+wydajnośc niesamowita!!!!!! nakłąda się niewiele i ma na głowie wielką pianę
+cena na taka wydajnosc super
minusów nie ma moim zdaniem

Skończyłam tą butlę i teraz spróbuję Catwalk

Bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 duza 400ml

świetny szampon

Szampon ten pięknie pachnie, mycie nim głowy to dla mnie przyjemność właśnie ze względu na zapach. Dobrze oczyszcza, nie obciąża, w duecie z odżywką Dumb Blonde działają cuda. Bardzo wydajny. Co więcej można napisać o szamponie? Polecam i na pewno będę kupować ponownie.

Używam tego produktu od: wakacji 2010
Ilość zużytych opakowań: 1x butla 750ml - w trakcie

super :)

Bardzo fajny szampon :) Ślicznie pachnie. Optymalnie nawilża włosy, ale nie przeciąża ani nie przetłuszcza ich, co jest ogromną zaletą. Zazwyczaj musiałam na zmianę (co 2 tyg.) stosować szampon lekko wysuszający włosy oraz szampon do włosów normalnych. Ten pierwszy sprawiał, że nie były przyklepane i wolniej przetłuszczały się, za to plątał włosy i puszył okropnie na końcach, natomiast drugi przyklepywał je, przetłuszczał, a z końcówkami było tylko odrobinę lepiej... Szampon Tigi poradził sobie z tymi problemami, teraz mam włosy nawilżone, pięknie błyszczące, niepoplątane, a jednocześnie nie są oklapnięte i nie puszą się. Super :)

Ochraniacz koloru.

Używałam zarówno szamponu, jak i odżywki z serii Dumb Blonde i muszę wyznać, że ten pierwszy sprawował się nieco gorzej, niż odżywka. Przede wszystkim za słabo nawilżał (zarówno same włosy, jak i skórę głowy) i po umyciu włosy były splątane, a po wysuszeniu lekko sianowate.

Natomiast rzeczywiście świetnie chronił kolor, zwłaszcza włosów blond - przed żółknięciem, płowieniem i wszystkimi innymi udrękami, z którymi zmagają się "głupie blondynki", jak ja. ;) Myślę, że znakomicie spisywałby się używany na zmianę z jakimś bardziej nawilżającym specyfikiem.

Cena standardowa jest chyba trochę za wysoka, natomiast mnie udało się go nabyć za niecałe 10 funtów.