Effect.net, Pasta stawiająca z włókienkami

Effect.net, Pasta stawiająca z włókienkami

Pasta umożliwia wykreowanie superutrwalonej i awangardowej fryzury. Charakterystyczna konsystencja sprawia, że produkt jest łatwy w użyciu. Dzięki włókienkom fryzura jest elastyczna, można ją zmieniać w ciągu dnia. Kosmetyk nie wykrusza się i nie obciąża włosów.

Cena: ok. 7zł / 80g

Świetna!

Kosmetyk godny polecenia, nie trafiłam na lepszy przeznaczony do modelowania włosów. W przeciwieństwie od żelów, gum nie utwardza włosów, są one nadal puszyste, miękkie, wyglądają świeżo. Włókienniki faktycznie działają, fryzure można układać na różne sposoby, stosować różne kombinacje w ciągu dnia bez ponownego mycia włosów.
Jedyną wadą jest to, że nie daje sobie rady ze zbyt uporczywymi w niektórych miejscach włosami (krótkimi, gęstymi, męskimi, z tyłu głowy), powodując po czasie ich opadnięcie.

Ilość zużytych opakowań: kilka

odlotowy :)

za taką niską cenę nie spodziewałam się takich efektów!
- supermocny xD
- naturalny look, przy pazurkach i lokach
- wszechstronny robi wszystko ze sztywnymi i mało podatnymi na cokolwiek włosami
- super opakowanie i przyjemny zapach

moze byc...ale

no ogólnie łatwo sie nakłada, włosy nie są obciążone tym specyfikiem zależnie od tego jak bedzie sie to nakładac to nadają włosom to co chcemy uzyskac (od puszystości po sterczące kosmyki)długo trzyma sie na włosach...
zapach ogólnie mi przeszkadza...
zauwazyłam ze po uzywaniu tej pasty moje włosy zaczeły sie przetłuszczać ... : p ale to chyba nic dziwnego (?)

Eris film 2

zdaje egzamin!

Kupilam i jestem zadowolona.Produkt jest niedrogi i skuteczny.Dzieki niemu latwiej jest mi ułozyc niesforne kosmyki.Nie obciaża włosów pod warunkiem ,że nie nałozymy go zbyt duzo.Świetnie wygładza i unosi włosy.Polecam nie tylko do włosów krotkich ale też tych nieco dluzszych.Mozna stosować na wilgotne i suche włosy jak i równiez podczas suszenia (wtedy fryzura jest bardziej puszysta.Pasta ladnie pachnie i jest wydajna.POLECAM

Używam tego produktu od:2 miesiecy
Ilość zużytych opakowań:w trakcie 1

fantastyczna

Z pewnością kupię tę pastę raz jeszcze.Jest świetna, wspaniale nadaje się do układania krótkich fryzur, wystarczy niewielką ilość rozetrzeć w dłoni, nałożyć na włosy i gotowe.Fryzura trzyma się cały dzień.

Do tego produkt bardzo ładnie pachnie.

Używam tego produktu od:2 tygodni
Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego